Under Armour – innovaatiline spordibränd | Sportland Magazine

Jaga „Under Armour – innovaatiline spordibränd“

Under Armour – innovaatiline spordibränd

Under Armouri asutas 1996. aastal Marylandi ülikooli endine ragbimängija Kevin Plank, et pakkuda sportlastele uuenduslikke ja senisest paremat tippklassi spordivarustust, st varustust, milles ei hakkaks palav ja mis püsiks kuivana ja kergena. Under Armour loodi kindlal eesmärgil: võimaldada sportlastele parimad tingimused paremate tulemuste saavutamiseks, süstides neisse kirge viimseni läbimõeldud kontseptsiooniga ja uuendusliku varustusega.

Noor Kevin Plank
Noor Kevin Plank

Tipptooted

Nüüdseks on Under Armour saavutanud liidrirolli tippklassi spordirõivaste ja jalanõude, varustuse ja treeningmattide turul. Under Armouri kaubamärgi all pakutakse tipptehnoloogilisi tooteid, mis aitavad sportlastel saavutada paremaid tulemusi. Valikus on jalatsid, niiskust imavad ja temperatuuri reguleerivad riided meestele, naistele ja noortele ning digitaalsed fitnessirakendused. Olgugi et Under Armouri toodete tehnoloogia areneb pidevalt ja väga kiiresti edasi, on põhitõed endiselt samad: kanna HeatGear®-i, kui on soe, kanna ColdGear®-i, kui on külm, ja AllSeasonGear®-i nende kahe äärmuse vahele jäävates oludes.

Under Armour

Under Armour jalanõud

Jalanõusid hakkas Under Armour 2006. aasta juunis, tulles alustuseks turule Ameerika jalgpalli jalatsite seeriaga, millele hiljem lisandusid pesapalli- ja jalgpallijalatsid. Kui seni toodeti üksnes nuppudega jalatseid, siis 2008. aasta mais tuldi turule ka nn siledatallalised jalanõud. 2009. aastal lisas Under Armour oma jalatsite valikusse jooksutossude ja jalgpallijalatsite tooteseeria. Korvpallifännidele sai see firmamärk tuttavaks 2010. aastal, kui Under Armour tõi turule oma korvpallijalatsite tooteseeria. 2011. aastal esitles Under Armour jooksutossusid UA Charge R, mis on selgelt Under Armouri spordiriiete „geenidel” põhinevad, asjatundlikult välja töötatud jalanõud, mille iseloomustavaks elemendiks on ideaalne sobivus jooksja jalaga.

Saadaval kogu maailmas

Under Armouri laienemine sai alguse MapMyFitnessi ostmisega 2013. aasta detsembris. MapMyFitness ühendab maailma üht suurima haardega fitnesskogukonda, mille alla on koondunud hulgaliselt veebilehti ja kus pakutakse mobiilirakendusi, mis on tuntuks saanud kaubamärkide MapMyRun ja MapMyRide all. GPS-ile ja teistele tänapäevastele tehnoloogiatele tuginedes võimaldab MapMyFitness kasutajatel kaardistada, salvestada ja jagada oma treeninguid.

Under Armour

2015. aasta alguses omandas kaubamärk ka avatud fitnessijälgimisplatvormi Endomondo ning tervise- ja fitnessirakenduse MyFitnessPal.

Hiljuti esitles Under Armour oma esimest Connected Fitnessi toodete seeriat Consumer Electronics Showl. Tegemist on tehnika viimase sõnaga, mis ühendab endas UA HealthBoxi (maailma esimene võrgupõhine fitnessisüsteem), UA SpeedForm® Gemini 2 Record Equippedi (kaubamärgi esimene nutijalats), ja kahte juhtmevaba kõrvaklappi!

 

Tänaseks on Under Armouri sortimendis lai valik innovaatilisi tooteid, mis on spordisõpradele kättesaadavad üle kogu maailma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Spordipidu, kuhu oled oodatud!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus