Uuenenud Sportland Rocca al Mare – võimsam kui eales varem | Sportland Magazine

Jaga „Uuenenud Sportland Rocca al Mare – võimsam kui eales varem“

Uuenenud Sportland Rocca al Mare – võimsam kui eales varem

Augusti lõpus avati Sportland Rocca al Mare uuenenud kauplus. Värske ilmega pood ja märkimisväärselt suurem kaubavalik rõõmustab nii kliente kui ka töötajaid.

Lisaks värskele välimusele on Sportland Rocca al Mare kauplus suurem ja avaram, sest renoveerimise käigus laiendati selle pinda umbes 1000 ruutmeetri võrra. Lisandunud on outdoor-ala, mis on justkui väike kauplus suurema sees. Loodi suur lasteala, mis väikeste klientide rõõmuks asub otse jäätisekohviku kõrval. Pood on nii ruumikas, et mõnedki kliendid on naljatades uurinud, kui palju samme klienditeenindajal pika päeva jooksul poes töötades kokku tuleb.

Mõistagi saab suuremal kauplusepinnal pakkuda mitmekesisemat kaubavalikut, Nii on Rocca al Mares võimalik uudistada Ellesse, Tommy Sport ja Calvin Klein Performance brändide tooteid. Unisex-alal on muuhulgas esindatud Converse, Dickies, New Era ja Vans. Uut brändivalikut on pikisilmi oodanud nii töötajad kui ka kliendid.

Sportland Rocca al MareVõimsam kui eales varem

„Uue poe juures on palju positiivset. Värske välimus, uuenduslikud LED-lahendused, palju hingamisruumi, suurenenud sissepääsude ja kassade arv ning võimalus liftiga katuseparklast otse poodi tulla ja välja minna. Tänu laienemisele saame esindada mitmeid ägedaid brände, mida varem poes ei olnud,“ kiidab Sportland Rocca al Mare vanemteenindaja Kert Avarsalu.

Samuti vanemteenindajana töötav Madis Villems lisab, et uuenenud Rocca al Mare kauplus on võimsam kui eales varem. „Toodete ja brändide valik on väga palju laiem. See meelitab ligi rohkem huvilisi, mis omakorda toob rohkem häid ostuelamusi klientidele ja müügikogemusi teenindajatele.“

Põnev ja väljakutsuv töö

Kert ja Madis on Sportland Rocca al Mare ühtehoidvasse tiimi kuulunud vastavalt viis ja kolm aastat ning jätkavad uuenenud kaupluses värske hooga. Nende tööülesannete nimekiri on pikk, aga see just ongi noormeeste sõnul hea, sest kogu aeg on midagi teha ning rutiini pole karta. Ülesannete hulka kuuluvad kauba vastuvõtt, aruannete täitmine, teenindajate päevaplaani tegemine, jooksvate probleemide lahendamine, üleüldine poe korrashoiu ja heaolu eest hoolitsemine. Kindel on see, et iga päev on eelmisest erinev.

Sportland Rocca al Mare
Madis ja Kert

Madise sõnul on vanemteenindaja ameti juures kõige toredam see, et töö ei saa kunagi otsa. „Pidevalt on midagi teha, ei teki hetke, kus lihtsalt seisad või istud ja mõtled, mis nüüd edasi,“ naerab ta. „Sellised pusimise ja nokitsemise tööd on väljakutsuvad ja muudavad tööpäevad väga põnevaks.“

Kerdile meeldib kõige rohkem inimestega suhtlemine ja selliste muudatuste ellu viimine, mis päriselt poe- ja tiimielu paremaks muudavad. „Vastutava isikuna saan hoolitseda selle eest, et pood iga päev paremuse poole liiguks,“ ütleb ta. „Suurimaks väljakutseks on probleemidele kiirete lahenduste leidmine, keerulistes olukordades otsuste vastu võtmine ja teenindajate motivatsiooni üleval hoidmine. Olles ise samuti pikalt teenindaja ametis olnud, püüan leida võimalikult häid motivaatoreid ja alati olemas olla, just nii nagu vanemad kolleegid seda alguses minu jaoks olid,“ lisab Kert.

Sport on elustiili osa
 
Sportlandis töötamise suured plussid on mõlema noormehe sõnul suurepärased kolleegid ja toetav tööandja. „Hindan kõige enam kokkuhoidvat kollektiivi, Sportlandi paindlikkust ning võimalust suurürituste melust osa saada – nii tööpingilt kui ka osalejana. Kogu Sportlandi kontseptsioon on vägev ning selle kõige taga on palju vahvaid ja inspireerivad inimesi,“ ütleb Kert. Madis lisab, et eriti tore on see, et toetatakse töötajate sportimisvõimalusi.

Sportland Rocca al Mare
Sportland Rocca al Mare tiim

Sport ei ole kummagi jaoks tüütu kohustus, vaid elustiili osa. Kerdi süda kuulub ekstreemspordile, täpsemalt BMX freestyle trikirattale. Selle kõrvalt harrastab ta jooksmist. „Ekstreemsport paelus mind juba väga noores eas. Trikiratta juures hoiab adrenaliin, mida trikkide tegemine tekitab.“

Ta toob välja, et muuhulgas on spordil väga oluline roll vaimse tervise hoidmisel, olgu lemmikuks siis rattasõit, jooksuring või jalutuskäik. „Olles ise samuti n-ö mustas augus olnud, tean kindlalt, et enda liigutamine aitab. Mul on hea meel, et viimastel aastatel on inimeste vaimne tervis järjest aktuaalsemaks tõusnud ja on hakatud rohkem rääkima selle tumedamast poolest,“ lausub ta.

Madise elus on sport ja liikumine samuti väga kõrgel kohal, vaat et lausa pjedestaali esimesel astmel. „Tegelesin 15 aastat jalgpalliga, aga aja jooksul hakkasin aina rohkem huvi tundma fitnessi ja jõusaali vastu. Nüüd olengi pühendunud jõusaalis treenimisele ja uuele elustiilile,“ ütleb ta. „Trennisaalis suudan aju muust maailmast täielikult välja lülitada, keskenduda ainult trennile ja iseendale. Seega vahet pole, kui hea või halb on olnud päev – kui tean, et trenn on veel ees, siis on päeva lõpp alati positiivne. Trennist lahkun iga kord hea tujuga ning kui seesmiselt on tunne hea, siis see peegeldub ka väljapoole,“ on ta kindel.

Tulge uut poodi uudistama!

Kerdist ja Madisest tasub igal juhul eeskuju võtta neil, kelle elus veel sporti ja liikumist väga palju pole. Enne trennisaali või metsarajale minekut võiks aga läbi hüpata uuenenud Sportland Rocca al Mare kauplusest, sest sealt saab iga trennihuviline sobivad jalatsid ja riided ning kauba peale ka hulga kasulikke nõuandeid.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland Rocca al Mare

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Johannes Sikk sihib 2028. aasta olümpiamänge

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus