Viru Keskuse katusel saab nüüd padelit mängida. Proovi järele! | Sportland Magazine

Jaga „Viru Keskuse katusel saab nüüd padelit mängida. Proovi järele!“

Viru Keskuse katusel saab nüüd padelit mängida. Proovi järele!

Padel on põnev reketispordiala, mis sobib igas vanuses ja vormis inimestele. Mängu võiksid proovida kõik, kes tahavad avastada midagi uut ning kes peavad lugu mängulustist ja heast seltskonnast. Nüüd on võimalik padeliga tutvust teha uues padelikeskuses Viru Keskuse katusel.

Padel on ainulaadne segu tennisest ja squashist, mida mängitakse 10 x 20 meetri suurused väljakul, millel on suletud klaasseinad ja metallpiirded. Kuna seda mängitakse tavaliselt paarismänguna ning väljakut ümbritsevate seinte kasutamine on peale maapinnaga põrget lubatud, siis on tegemist ühe sotsiaalsema ja kaasahaaravama reketispordialaga maailmas. Tänu seintele ja piirdeaedadele põrkab pall harva mängust välja ning pallivahetused on tennisega võrreldes pikemad. Padel on võrreldes teiste reketialadega ka lihtsam, sest serv tuleb lüüa põrkest ja puusast madalamalt ehk altkätt, vastupidiselt tennisele. Isegi kui mängijal pole reketispordi kogemust, saab padelis kiiresti palli väljakule ning juba esimesel korral on võimalik sõpradega punktide peale mängida.

padel

Tasub proovida!

Uue mängukeskuse avamisel Viru Keskuse katusel käisid esimest korda padelit proovimas ka treener Katrena Tenno ja spordientusiast Liis Velsker. Mõlemad leiavad, et padel on mäng, mida tasub proovida. „Padel on väga lõbus ja kaasahaarav mäng. Sobilik nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kuigi parim oleks muidugi mängida võrdse tasemega paarilistega. Kindlasti selle suve must try,“ arvab Katrena. „Viru Keskuse väljakud on suurepärased, eriti päiksepaistelise ilma korral. Kohapeal on olemas söögikoht, kus on peale mängu mõnus tšillida,“ lisab ta.

Padel

„Mängisin esimest korda ja väga meeldis, eriti see, et saab värskes õhus olla, jumet parandada ja aktiivne olla,“ lausub Liis. „Padelit ma küll veel ei oska, aga see äratas minus sellise huvi, et otsisin juba endale treeneri, kes näpunäiteid jagaks. Mängu soovitan proovida kõigil, sest lahe on saada erinevaid kogemusi. Kaloreid kaotada ja samal ajal sõpradega koos aega veeta, mis saaks olla veel parem?“

Kõik on oodatud

Padelikeskuse eestvedajad loodavad, et uutele väljakutele leiavad tee nii pealinna elanikud kui ka turistid. „Me näeme selle ala kasvavat potentsiaali Tallinnas ja Eestis ning soovime oma teenused kõigile kättesaadavaks teha. Usume, et padel võidab eestlaste südameid sama kiiresti nagu ta on seda teinud naaberriikides Soomes ja Rootsis. Uuel padelikeskusel on väga hea asukoht ning anname endast parima, et padelit kõikidele huvilistele tutvustada,“ ütleb Padel Company OÜ tegevjuht Mikko Luukkaa.

Padel

Sportland annab samuti uuele keskusele hoogu, sest just Sportandi poolt on Head reketid, mida iga harrastaja saab kohapeal rentida. Samuti riietas Sportland keskuse töötajad, kes kannavad uue brändi Ellessee riideid.

Ega siis muud, kui spordiriided selga ning padelit proovima!

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Golf BOOMIB!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus