YouTube’i abil supervormi! | Sportland Magazine

Jaga „YouTube’i abil supervormi!“

YouTube’i abil supervormi!

Unistuste vormi saavutamiseks ei ole tingimata vaja minna jõusaali või rühmatrenni, mõnusa trenni saab ära teha ka kodus. Inspiratsiooni leiad populaarsest videokeskkonnast YouTube, kus leidub tuhandeid trennivideoid.

Kui spordiklubi asub liiga kaugel ja sul on vihmase ilmaga raske leida motivatsiooni, et spordikott kokku pakkida ja välja minna, võid unistuste kõhulihased ja prinkis tuharad saavutada ka kodus. Selle asemel, et diivanil lösutades küpsiseid kugistada ja telekat vaadata, pane treeningmatt maha ja asu järgmiseks suveks ideaalset vormi treenima. Pole vahet, kas sinu eesmärk on kaotada kaalu, kasvatada lihasmassi või end lihtsalt liigutada – YouTube’i kanalite seast leiab endale sobiva treeningu igaüks. Kõik, mida vajad, on internetiühendus ja piisavalt ruumi harjutuste tegemiseks.

Valisime välja mõned kanalid, millele võiksid pilgu peale heita.

FitnessBlender

FitnessBlender

Abikaasade Danieli ja Kelli fitnessikanal, kust leiad sadu tasuta treeningvideoid. Need on enamasti 10–40 minuti pikkused ja sobivad igal tasemel treenijale. Samuti leiad FitnessBlenderist videoid, kus vastatakse inimeste trenniküsimustele. Kuna Daniel on täiendanud oma teadmisi toitumise vallas ja Kelli on aastaid töötanud fitnessimaailmas, võid olla kindel, et täiuslik vorm on vaid tahtejõu kaugusel.

bit.ly/FitBlender

Yoga With Adriene

Adriene

Tasuta joogaharjutused, mis sobivad hästi kodus tegemiseks. Valikus on joogavideoid hingeliseks tervenemiseks (ärevuse- ja stressivastane jooga, murtud südame ravimiseks mõeldud joogatrenn jne), kiire elustiili puhul pausi tegemiseks (kõigest 10–15 minuti pikkused joogavideod), 20–25-minutilised joogatrennid ning 30-päevased väljakutsed, et jooga saaks osaks sinu elustiilist. Ka edasijõudnud joogi leiab endale sobiva väljakutse.

bit.ly/Adrienejooga

CrossFit

CrossFit

Ametlik CrossFiti-treeningute kanal, mida peaksid ideaalvormi saavutamiseks regulaarselt külastama. Sellelt YouTube’i kanalilt leiad nii sissejuhatuse CrossFiti-trenni kui ka õpetlikke videoid paremaks treeninguks. Siit saad suurepärast nõu esimeseks trenniks, aga ka juhul, kui tahad oma vormi parandada.

bit.ly/CrossFitYT

Tone It Up

Tone it up

Karena Dawn ja Katrina Scott kohtusid jõusaalis ning nüüd saab kogu maailm nende sõprusest kasu, sest üheskoos lõid nad Tone It Up fitnessikanali. Naiste imeline vorm peaks isegi kõige laisemat diivanikaunistust piisavalt motiveerima. Kuna enamik treeningvideoid on filmitud mere ääres või mõnes muus kaunis kohas, saad kalorite põletamise kõrval nautida ka silmailu. Lisaks intensiivsetele treeningutele annavad naised toitumisalast nõu ja aitavad leida lahendust sinu heaolu puudutavatele probleemidele.

bit.ly/toneitupfit

Kuidas leida häid fitnessi-youtuber’eid?

YouTube’is on lõputult treeningvideoid ja endale sobivat otsides võid sinna totaalselt ära eksida. Tänapäeval arvab igaüks, et just tema on kõige targem ja populaarsem fitnessitreener, aga tegelikult on ainult mõned üksikud tunnustuse ära teeninud. Selleks, et leida üles parimatest parimad, tee nii:

Võta appi Google ja otsi, milliseid kanaleid soovitavad erinevad veebiväljaanded. Mida rohkem mõnda kanalit soovitatakse, seda usaldusväärsem see tõenäoliselt on. Kui oled huvitatud mõnest kindlast trennist, nagu jooga või CrossFit, otsi just nendele kanalitele keskendunud artikleid.

Küsi nõu oma treenerilt. Ta ei näe selles konkurentsi, vaid on uhke, et sa teisi treeningvõimalusi otsid ja ka väljaspool spordisaali end liigutada soovid.

Kuna häid kanaleid on palju, proovi ja katseta ning leiadki selle õige. Võid ka kanaleid kombineerida, et panna kokku just endale sobiv treeningkava.

Tekst: Keilit Aedma

Fotod: Jake Farra / YouTube

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

SUUR GALERII: 100 PÄEVA OLÜMPIANI

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus