adidas Football esitleb Speed of Light jalatsikollektsiooni | Sportland Magazine

Jaga „adidas Football esitleb Speed of Light jalatsikollektsiooni“

adidas Football esitleb Speed of Light jalatsikollektsiooni

adidas Football on 2016/2017 jalgpallihooajaks valmistanud uue tipptaseme jalatsikollektsiooni, mis kannab nime Speed of Light. Kollektsiooni kuuluvad X16+ Purechaos, ACE 16+ Purecontrol ja Messi 16+ Pureagility putsad.

Uute toodete värvigammaks on valitud Solar Red ehk punane, Solar Yellow ehk kollane ning Shock Blue ehk sinine. Need kolm värvitooni on inspireeritud valguskiiruse katsetustel valguse murdumisel tekkivatest värvidest.

X16+ Purechaos

X16+ Purechaos – adidase kergeim jalats sobitub ideaalselt mängija jalaga ja on loodud maailma kiireimatele mängijatele. Seetõttu ongi need putsad Solar Red punases toonis, sĂĽmboliseerides suurimaid kiirusi. Mudeli X16+ Purechaos panevad jalga tippjalgpallurid, kelle nimed ning saavutused on tuttavad igale jalgpallisõbrale. X16+ Purechaos putsadega hakkavad oma pallivaldamise kunsti demonstreerima ja väravaid lööma Real Madridi ja Walesi koondise mängija Gareth Bale ning FC Barcelona ja Uruguai koondise kiire rĂĽndaja Luis Suárez.Red

 

ACE 16+ Purecontrol

ACE 16+ Purecontrol putsasid võib pidada kogu jalgpallitööstuse kõige innovaatilisemateks mudeliteks, mis on valatud sel hooajal kirkasse kollasesse tooni Solar Yellow. Nende putsade valmistamisel on kasutatud Non Stop Grip (NSG) tehnoloogia abil viimistletud pealispinda, mis võimaldab palli lähedalt kontrollida paremini kui ĂĽkski teine jalgpallijalats. ACE 16+ Purecontrol’i tõmbavad jalga tippklassi vutistaarid – näiteks Manchester United’i ja Prantsusmaa koondise keskväljal tegutsev Paul Pogba ning horvaat Ivan Rakitić, kes klubihooajal pallib FC Barcelona eest.

Yellow

Messi 16+ Pureagility

Need silmapaistavad putsad on saanud endale uue Shocking Blue sinise kuue. Maailma parimast mängijast Lionel Messist inspireeritud jalatsi üheks põhiomaduseks on innovatiivne Sprintframe tald, mis pakub optimaalset stabiilsust ja haarduvust vähima võimaliku kaalu juures. FC Barcelona vastased peavad Messi meisterliku tehnika ning imeliste väravate ees nüüd veelgi rohkem valvel olema.

Blue

Tipptase igas elemendis

adidase disainiala asepresident Sam Handy kommenteeris, et Speed of Light Pack on adidase kõigi aegade kõige dünaamilisem jalgpallijalatsite kollektsioon. “See on loodud just selleks, et aidata mängijal väljakul esile tõusta ja mängu juhtida. Kollektsiooni tippudeks on meie kõigi aegade kiireim jalats, meie kõigi aegade nobedaim jalats ning jalats, mis viib palli valitsemise täiesti uuele tasemele. Meie uued mudelid hakkavad sel hooajal kahtlemata määrama ära maailma olulisimaid mänge maailma parimate mängijate vahel,” ütles Handy.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: adidas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Under Armour – spordimaailma revolutsionäär

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus