Avasta veesporti Läti ja Leedu wake-parkides! | Sportland Magazine

Jaga „Avasta veesporti Läti ja Leedu wake-parkides!“

Avasta veesporti Läti ja Leedu wake-parkides!

Plaanid suvel põigata naabrite juurde Lätti ja Leetu? Kui sulle meeldib veesport, siis ühenda oma tripiga ka wake-parkide külastus ja naudi veelauasõitu. Otsisime sinu jaoks välja Läti ja Leedu kõige ägedamad wake-pargid.

Wake-pargid Lätis

WAKE YOU

Asukoht: Riia lennujaama lähedal Air Balticu koolituskeskuse hoone taga, Pilotu 6
Raja pikkus: 1 ×198 m
Rajatised: 2 liugu, 1 toru, 3 hüppelauda, 1 funbox, 3 m kõrgune neliktoru

Parki iseloomustab hea maitse ja kvaliteet igas üksikasjas. Pargis töötavad väljaõppinud instruktorid, kes kuuluvad Läti ja Balti riikide parimate tegutsevate veelaudurite hulka. Wake You park on kahe veelauduri rõõmus unistus aktiivsest puhkusest Riias koos pere, sõprade ja kaasentusiastidega. Hooaja vältel muudetakse rajatiste asukohti pidevalt, et elamus oleks mitmekesisem. Pargil on mugav veebipõhine broneerimissüsteem.

RIIA WAKE

Asukoht: Lucavsala vabaajapargis Riias
Raja pikkus: 2 ×230 m
Rajatised: 4 hüppelauda, 3 liugu

Veelauapark Daugaval Riia kesklinnas, kauni vaatega linnale. Võib-olla ainus nõnda eksklusiivse asukohaga veelauapark maailmas. Kaks rada, millest üks sobib algajatele ning teine edasijõudnud ja kogenud lauduritele. Mõlemale rajale sobivad rajatised. Kaldal pikniku- ja grillimiskohad, kompaktne supelhoone ja maitsekas Wakeboard House, kus pidada erapidusid.

5 masti

Asukoht: Ozolnieku järvel Ozolniekis
Raja pikkus: 1 ×785 m (ringikujuline)

Pargis on 3 hüppelauda (S, M, L), 1 funbox, 1 jäämägi, 2 eraldi reelingut, 2 liugu (tavaline ja elevant), 1 ollie jump tõke, kavas on paigaldada 2 lisarajatist.

Ainus üleni ringikujuline veelauapark Lätis ja suurim veelauapark Balti riikides, mis koosneb viiest mastist. Raja kogupikkus on umbes 800 m. Alati on kohal instruktorid, kes aitavad algajatel ja harrastajatel mõnda keerukama triki sooritust parandada. Park sobib kogu perele – hullata saab ühel Balti riikide suurimal täispuhutaval veeatraktsioonil. Värskendav jook maitseb järve kaldal kiikudes tunduvalt paremini, kas pole? Grillbaaris aga valmistatakse söeahjus ehtsaid grilltoite.

Rancho park

Asukoht:Koceni maakonnas Rubenes, pubi Mazais Ansiskõrval
Raja pikkus:1 × 226 m, 1 × 236 m
Rajatised:3 hüppelauda, 1 toru, 3 liugu, 1 funbox

Pikim kahetorniline veelauapark Balti riikides – 226 m ja 236 m –, kusjuures kõrgeim punkt veest trossini on 9,5 m. Professionaalsetele lauduritele meeldivad kaks 1,45 m kõrgust hüppelauda, algajad saavad oma oskusi siluda aga 1 m kõrgusel hüppelaual. 13 m pikkune liug, mille väliskülg on hüppelaud, ja teine rajatis annavad korraliku adrenaliinilaksu.

Wake-pargid Leedus

313 Cable Park

Asukoht: Mokyklos 82, Užpelkiai, Kretinga piirkond

See on 610 m pikkune rada viie torniga. Siin saavad laudurid liikuda ringikujuliselt ja Sesiteci süsteem pöörab neid ringis. Pargis on 12 takistust, mille tootja on turuliider UNIT Parktech.

Korraga saavad pargis lõbutseda 30–40 veelaudurit, nii et sõpruskonnad on alati avasüli oodatud! Briusly be seinu hoolitseb toitlustamise eest ning neile, kes ei sõida, on laste mänguväljak ja muu meelelahutus. Olemas on ka majutusvõimalus.

WakeWay Vilnius

Asukoht: Ežero 13, Nemėžis, Vilniuse piirkond

Esimene ringikujulise tõukesüsteemiga veelauapark Vilniuses. 5 torni, 8 käru ja 11 takistust pakuvad palju rõõmu avastusest, et oskad üha paremini oma veelauda juhtida.

Park asub vaid 5 minuti kaugusel Vilniuse kesklinnast. Kui sul ei ole veelauda, veeülikonda või muud varustust, saad selle Wake Way’s rentida. Kohvikus saab nautida maitsvaid suupisteid, värskeid jooke ja pärast veelauaga sõitmist puhata. Väiksemate lõbustamiseks on pargis mänguväljak.

Away Elektrėnai

Asukoht: Rungos 13, Elektrėnai

Away pargis on kaks eri raskusastmega rada (tornidevaheline kaugus on 250 m, sõidukaugus 200 m).
Away – Wake & Chilli park asub Elektrėnai kõige kaunimas paigas, Elektrėnai laguunis. Kui veetemperatuur kedagi hirmutab, ütleme saladuskatte all – elektrijaama tõttu sulab Elektrėnai laguunis jää varem kui teistes suuremates veekogudes ja veetemperatuur on siin tavaliselt paar kraadi kõrgem kui järvedes. Kui pelgad ja ei julge veelauasõitu veel proovida, tervita suve mugaval terrassil ja imetle kaunist päikesetõusu või -loojangut tassi kohvi või teega.

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Vytautas Dranginis / Santa kirjastus
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Pirita Rannavolle karikasari tegi hoogsa avapaugu

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus