CASALL – TERVIKLIK KONTSEPTSIOON | Sportland Magazine

Jaga „CASALL – TERVIKLIK KONTSEPTSIOON“

CASALL – TERVIKLIK KONTSEPTSIOON

Rootsi treeningriiete ja -varustuse bränd Casall inspireerib elama paremat ja tervislikumat elu. Peamine märksõna on seejuures tasakaal.

Casalli sügistalvise kollektsiooni kontseptsioon on „Tasakaalus elamine“. See rõhutab, et tervisele ja heaolule on tähtis läheneda terviklikult, peegeldab ettevõtte soovi pakkuda täielikku treeningu- ja elustiilikontseptsiooni, ja põhineb kolmel elemendil: süda (kardiotreening), keha (jõutreening) ja hing (jooga). Casall tahab välja uurida, mida isiklik tasakaal sulle tegelikult tähendab, ja sind sellega inspireerida.

Casall

Valikute küsimus

Casall usub, et iga valik mõjutab seda, kuidas sa end tunned ja kuhu elu sind viib. Casall suhtub tehtavatesse valikutesse alati teadlikult – alates kasutatavatest materjalidest ja lõpetades sellega, kuidas ja kus tooteid valmistatakse. See ei tähenda, et Casalli tooted oleksid 100% täiuslikud. Arenguruumi on alati, aga teadlik valik on Casalli viis tõsta oma tooteid järjepidevalt järgmisele tasandile.

Casall usub südame, keha ja hinge vahelise harmoonia loomisesse ning on algusest peale teinud koostööd sportlaste ja personaaltreeneritega, et tuua turule kõige terviklikumad treeningvahendid ja spordirõivad.

Casall

Trendikas stiil

Selle hooaja kollektsioonis esitletakse Casallile omast harmooniat kangaste kvaliteedi, vormi ja funktsiooni vahel, andes inspiratsiooni treeninguks kui hästi elatud elu loomulikuks osaks. Sügistalvise kollektsiooni pehme värvipalett kontrastsete punaste toonidega on elegantne, sisaldab hoolikalt läbimõeldud detaile ning keskendub harmoonia loomisele teadliku materjalivaliku, vormi ja funktsionaalse disainiga.

Rõivad on naiselikumad, nutikate ja hästi paigutatud detailidega. See on trendikas stiil, mida saab edukalt sobitada juba olemasolevate rõivastega, aga mida saab kanda ka vabal ajal.

Linda LingCasalli nägu Eestis

Alates 2017. aasta sügistalvisest hooajast on Casalli nägu Eestis kaunis Linda Ling, kes on tuntuks saanud eelkõige Instagramis ja Facebookis, postitades pilte lifestyle’ist, moest ning tervislikest eluviisidest. Just viimane teeb Linda ja Casalli brändi omavahel ideaalselt sobivaks, kuigi loomulikult aitab kaasa Linda kaunis skandinaavialik välimus.

Linda lemmikud on Casalli Confidence Sports Bra, kuna õige spordirinnahoidja on treeningul oluline, ja klassikalised keha vormivad retuusid Sculpture, mis teevad kandja märksa enesekindlamaks. Ka Casalli joogamatid on tema arvates imeilusad.

Casall on eriline

Kui Casall oleks naine, kirjeldaks Linda teda nii: „Enesekindel, endast lugupidav, armastab tervislikku elustiili, peab oluliseks kvaliteeti ja hoolib keskkonnast enda ümber. Ta on stiilne ja positiivne ning teab täpselt, mida ta elult tahab ja mis teda õnnelikuks teeb.“

Linda sõnul teeb Casalli eriliseks see, et tegu on Rootsi brändiga, ning fakt, et peaaegu kogu tootmine toimub Euroopas, kasutades keskkonnasõbralikke materjale ning tootmistehnoloogiaid. Just seda peab ta peamiseks põhjuseks, miks Casalli eelistada. Lisaks on tähtsad unikaalsed mustrid, harmooniliselt kaunis värvigamma ning riiete mugavus – need rõivad justkui kallistavad kandjat.

Fotod: Casall / Jake Farra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Kevade superstaarid ketsiriiulil

On täiesti kindel, et kevadised lemmikjalatsid tulevad ketsiriiulilt. Põhjuseid pole vaja kaugelt otsida. Ketsid on äärmiselt mugavad, neid saab kanda…

Järgmine postitus:

Kõik lapsed ujuma!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus