Energiat ja motivatsiooni täis treeningpäev | Sportland Magazine

Jaga „Energiat ja motivatsiooni täis treeningpäev“

Energiat ja motivatsiooni täis treeningpäev

Eesti suurim ja mitmekülgseim treeningpäev Nike Training Day powered by MyFitness toimub taas. Seekord 18. märtsil Saku Suurhallis.

Nike Training Day on vaieldamatult kõige ägedam trenniüritus meie regioonis. Kokku saab suur hulk trennifänne, kes tahavad üheskoos liikumisest rõõmu tunda ja saada osa võrratust energiast, mis üritusel valitseb,” tutvustab MyFitnessi treener ja ürituste korraldaja Kristi Roosimägi.

Treeningpäevale on oodatud kõik, kellele meeldib üheskoos trenni teha. Kuna trennivalikuid on väga palju, siis midagi leiab endale igaüks. Kristi soovitab kohale tulla ka nendel, kellel on treeningutes pikem paus sisse jäänud, sest ürituselt saab kindlasti lisamotivatsiooni ning mine tea, võib-olla õnnestub leida endale isegi uus lemmiktrenn.

Nike Training Day

Motivatsioon sinu ümber!

Möödunud aastal Nike Training Day’l esimest korda osalenud laulja Gertu Pabbo kinnitab, et sai ürituselt tohutult energiat ning positiivsust ja soovitab julgelt kohale tulla. “Väga tore oli näha nii palju eri vanuses inimesi trenni tegemas ja sellest rõõmu tundmas. Usun, et maailma parim motivatsioon on inimesed sinu ümber. Meie olime enamasti suure lava ees, sest muusika ja treenerid olid kõik niivõrd vinged, et raske oli sealt eemale minna!” meenutab ta. “Soovitan igal juhul Nike Training Day’st osa võtta ja ka sõbrad kaasa võtta, sest koos on alati lõbusam. Motivatsioon ja hea tuju on garanteeritud!” ütleb Gertu.

Nike Training Day

Uued treeningalad ja välistreenerid!

Sel aastal on avatud lausa kuus erinevat treeningala, millest iga üks leiab treeningu enda maitsele: näiteks MyFit Abs pealaval või siis hoopis Lounge areas toimuv Nike Training Club Yoga. Ka treenerite esindus on vinge, sest kohale tuleb koguni neli välistreenerit (nendest kaks Nike Master treenerid!) ja muidugi kõik kohalikud suurepärased tegijad, näiteks Sandra Raju, Eva Ottas, Gea Simson, Kristi Roosimägi, Rainer Rebane jt. Trennivalikus on nii tantsu, steppi, poksi, lihastreeningut kui joogat ja kõike, mis sinna vahele jääb. Zumbast, Nike Training Club-ist ja MyFitnessi kontsepttreeningutest rääkimata. “Main Arena on ürituse suurima mahutavusega trenniala, kus astuvad üles ka meie parimad treenerid. Lisaks avame spetsiaalse Nike Training Club Zone’i ja toome kohale MyFitnessi uue vinge High Intensity kontsepti StudioX. Veel on võimalus sportida SkySpinn’is, kus toimuvad siserattatreeningud ja Training Lounge alal, kus tehakse erinevaid treeninguid väiksemale seltskonnale,” räägib Kristi. “Lisaks on avatud Stretching Zone, kus huvilised saavad individuaalselt või treeneri nõuannete järgi ennast venitama tulla.”

Nike Training Day

Mitte ainult treeningpäev

Iga treening kestab 30 minutit ning treeningute vahel on 15 minutilised pausid, mil saab hinge tõmmata, ühest alast teise liikuda ja tutvuda muu meluga – fotonurgad, Nike ja MyFitnessi alad, braidbar jne. Anni Rahula meenutab, et tema eelmisel aastal just trennifestivaliga kaasnevat melu nautiski. “Päris ausalt, ma käisin saalis ringi ning alustasin ja lõpetasin treeningud teinekord poole pealt. Mulle meeldisidki kõige enam melu ja inimesed – tegin trenni, suhtlesin, jalutasin ringi ja jätkasin. Olin siis muidugi ka juba suure kõhuga, nii et ei hakanud üle pingutama,” ütleb Anni. “Treenerid olid nii tasemel, et neist ei maksa rääkidagi,” kiidab ta ja lisab, et tegemist on ääretult lõbusa ja energiat süstiva päevaga, mis tekitab positiivse tunde pikaks ajaks. “Kindlasti tasub tulla!”

Nike Training Day

Mida võiks teada?

Kõrva taha võiks panna, et pealaval toimuvatesse treeningutesse registreeruma ei pea ning ka Stretching ala on avatud, aga teistel aladel on osalejate arv limiteeritud ja nendes toimuvatesse treeningutesse saab registreeruda käepaelal oleva triipkoodi alusel kohapeal vastava ala juures. “Piiranguid, kui mitmesse treeningusse võib broneerida, me ei tee. Kogu päev kestab kuus tundi ja treeningutes saab osaleda nelja tunni vältel ning kuigi treeningud on lühikesed ja vahepeal on pausid, siis kindlasti tuleb tunnetada oma piire ja leida kavast just need treeningud, mis kõige rohkem huvi pakuvad,” soovitab Kristi ja lisab veel, et kaasa tuleb võtta hea tuju ja varuda veidi kannatust. “Kuna tegemist on massiüritusega, siis võib ette tulla järjekordi ja ootamist, aga anname omalt poolt kõik, et seda oleks võimalikult vähe. Kohapeal on avatud tasuline pakihoid (1 euro), olemas on riietusruumid ja pesemisvõimalused. Kaasa võiks ka võtta oma treeningmati või suurema rätiku,” soovitab ta.

Nike Training Day powered by MyFitness algab 18. märtsil kell 12 ja lõppeb kell 18.

Kavaga saab tutvuda siin: myfitness.ee/ntd2018

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Vytautas Dranginis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sprinter Õilme Võro: ma ei pea, vaid ma tahan!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus