Helly Hanseni erikollektsioon Beloved nüüd Sportlandis | Sportland Magazine

Jaga „Helly Hanseni erikollektsioon Beloved nüüd Sportlandis“

Helly Hanseni erikollektsioon Beloved nüüd Sportlandis

Helly Hansen üllatab naisi uue kollektsiooniga, mis kannab nime Beloved.

Beloved valmis naisdisainerite käe all, kellele anti vabad käed luua midagi sellist, mida nad ise kannaksid. Nii sündiski ainult naistele mõeldud erikollektsioon.

Uudne lähenemine

Beloved sarja tooteid iseloomustavad tavapärasest erinevad siluetid ja lõiked ning materjalikasutus. Kõik tooted on Helly Hansenile iseloomulikult tehnilised, vee- ja tuulekindlad, kuid materjalidest on toodud sisse kerge villatektsuur ning uudsena üliõhuke siidine PU-kangas. Soojustuseks on kasutatud nii Primalofti kui naturaalset sulge.
Kollektsioon koosneb peamiselt mantlitest ja jopedest, mille värvigamma on põhjamaiselt vaoshoitud. Toonid on hallid ja mustad, millele on kohati lisatud väike virsikukarva aktsent.
Logopaigutus nendel toodetel on väga tagasihoidlik.

Põnevad mudelid

Siluettidest leiab valikust ülipika sulemantli, bomber-tüüpi sulejoped, oversize’d mantlid, ja kolm-ühes praktilise mantli.

Beloved Winterdream sulemantel on soe, kohev ja tõeliselt pikk, pakkudes külma eest kaitset iga ilmaga nii maal kui ka linnas. Selle alumine serv on tõmbluku abil eemaldatav ja nii on võimalik mantli pikkust ise reguleerida. Kapuuts on suur ja mugav ning viimase lihvi annab mõnusalt pehme vooder, mis lisab mantlile urbanistlikku hõngu.

Beloved oversize mantel on samuti sobiv kandmiseks pakaselistel päevadel. Mudelit iseloomustab stiilne ja moekas kookoni kujuline lõige. Mantel on täiesti veekindel ja pehme voodriga ning sel on arvukalt taskuid, kuhu mahuvad kõik pisiasjad, mida üks naine vajab – telefon, taskurätid, hügieeniline huulepulk, toavõtmed jne. Varrukaotsad on ekstra soojad ja nendesse on paigutatud helkurribad, et mantlit kandes ka pimedal ajal paremini nähtav olla.

Beloved kolm-ühes mantlit saab kohandada vastavalt ilmaoludele, sest kergekaaluline vooder on eemaldatav. Mantlil on reguleeritav kapuuts ja taljeosa ning palju mugavaid taskuid.

Beloved kollektsioon on saadaval Ülemiste Sportlandis.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Helly Hansen

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Kevade superstaarid ketsiriiulil

On täiesti kindel, et kevadised lemmikjalatsid tulevad ketsiriiulilt. Põhjuseid pole vaja kaugelt otsida. Ketsid on äärmiselt mugavad, neid saab kanda…

Järgmine postitus:

Maailmarekordiomanik: 5000 m jooksjast maailma kiireimaks maratonimeheks

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus