Kui tööl on sama tore nagu vabal ajal | Sportland Magazine

Jaga „Kui tööl on sama tore nagu vabal ajal“

Kui tööl on sama tore nagu vabal ajal

Ent mitte asukoha ega mõne muu taolise näitaja tõttu ei ole kauplus eriline. Eriliseks teevad Rakvere Sportlandi just need inimesed, kes sinna on kokku sattunud. Siit on aja jooksul läbi käinud suur hulk inimesi, kuid viimaste aastatega on saavutatud stabiilsus ja kokku on saanud kaheksa armastavat naist, kes teevad tööd ühise eesmärgi nimel.

Tiimi eesmärk on Rakvere ning selle ümbruskonna noorte inimeste elu muutmine huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks. Iga päev pakume seda oma klientidele kaupluses, väljaspool tööaega aga üksteisele. Meile ei ole liig näiteks õhtul kell üheksa sõita koos Tallinna kinno, et ära vaadata üks tore film. Meile pakub rõõmu minna kell 7 hommikul parki ja korraldada üks sügisene fotosessioon inspireerituna Sportlandi sügiskampaaniast “Võitjate valik”, et seda siis oma Facebookis ja Instagramis jagada.

Kindlasti on meile olulised sünnipäevad – neid oleme alati tähistanud, püüdes üllatada oma inimesi ja täites nende suurimad unistused. Meile ei ole keeruline organiseerida sünnipäevalilli üle andma lemmiknäitleja Üllar Saaremäe või üllatada videosõnumiga mõnelt lemmikkorvpallurilt. Tunduvad väikesed asjad, kuid väikesed asjad ongi need, mis päeva lõpuks loevad!

Igal aastal korraldab Põhjakeskus parima kaupluse konkursi, kus aluseks võetakse testostude tulemused ning majareeglite täitmine, positiivne käibekasv, osalemine keskuse kampaaniates ja omaalgatuslikud üritused. Nende tulemuste ja arutelu põhjal otsustatakse, kes saab parima poe tiitli, ning neid premeeritakse 1500-eurose reisitšekiga. Selle konkursi võitmine on südames alati olnud meie eesmärk. 2015. aastal täituski kauane unistus ja Rakvere Sportland kuulutati 80 kaupluse seas Põhjakeskuse parimaks kaupluseks!

Võidu taga on kogu meeskond, kus kõige suurema töö on ära teinud teenindajad, kes on päevast päeva müügisaalis. Kes on need kaheksa naist ja kuidas on võimalik saavutada selline ühtsus, et vabal ajal ollakse sõbrad ning töö ajal säilib kord ja töökus? See on lihtne, kui koos on inimesed, kes mõtlevad sarnaselt ja tegutsevad ühiste väärtushinnangute alusel. Kui nad juhtumisi on ka töökaaslased, siis ei jäägi muud üle, kui kokku tuleb üks vägev punt.

Rakvere Sportlandi moodustavad juhataja Karmela, vanemteenindaja Reelika ning tublid teenindajad Helina, Kristi, Pille-Riin, Kristiina, Janete ja Kattre. Unustada ei saa ka meie suviseid asendajaid, kes samuti on meiega alati kaasas – Evely ja Berit Delia, kaks noort, kuid äärmiselt töökat ja andekat inimest.

See ongi Rakvere Sportland – meeskond, kus iga liige on oluline, kus ollakse üksteise suhtes tähelepanelikud, märgatakse ja toetatakse üksteist.

Tekst: Karmela Põlder, Rakvere Sportlandi juhataja, Foto: Ain Liiva

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Helina Traks teeb oma unistused teoks!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus