Kvaliteetne tennisevarustus Sportlandist | Sportland Magazine

Jaga „Kvaliteetne tennisevarustus Sportlandist viib sinu mängu uuele tasemele!“

Kvaliteetne tennisevarustus Sportlandist viib sinu mängu uuele tasemele!

Tennis on suurepärane spordiala, mis ühendab sportlikud ja mängulised elemendid ning pakub piisavalt füüsilist koormust ja ägedaid emotsioone. Selleks, et mänguelamus veelgi nauditavam oleks, tuleb leida õige varustus.

TennisSportland Rocca al Mare Tennisekeskuse ja Forus Spordikeskuse Tondi kaupustes on mitmekülgne toodete valik, mis hõlmab kõike, mida üks mängija vajab. Riiulitelt leiab rõivaid, jalatseid ning varustust, mille hulgas on nii reketid, pallid, gripid kui ka keeled.

Lisaks tennisele pakutakse tooteid padeli, squashi ja sulgpalli huvilistele, mis on kõik populaarsust koguvad spordialad. Eriti aktuaalne on padel, mille harrastajate arv kasvab meeletul kiirusel. Laia tootevaliku kõrval on kauplustes reketite keelestamise teenus. Reketeid on soovitav keelestada iga kolme kuni kuue kuu järel, et säilitada reketi värskus ja mängurõõm.

Tennisejalatsi valikul tuleb otsida mugavust

TennisNii algajale kui ka edasijõudnud tennishuvilisele on kõige tähtsam sobiva jalatsi leidmine. Esmakordsel ostmisel tuleb kindlasti erinevaid mudeleid põhjalikult proovida. Kui oled enda lemmiku leidnud, siis on hiljem juba lihtsam valikut teha.

Sarnaselt jooksujalatsile peaksid tennisejalatsid olema veidi suuremad igapäeva jalanõust, mis võimaldab varvastel vabamalt liikuda. Samas erinevad tennisejalatsid selle poolest, et need on üsna jäigad, kuna tennis nõuab palju küljelt küljele liikumist ning kiireid peatumisi ja starte. Spetsiaalselt tennise jaoks konstrueeritud jalanõud pakuvad maksimaalset külgtugevust, vastupidavust ja haarduvust, tagades nii parima mängukogemuse kui ka ohutuse ja vigastuste ennetamise. Veel tuleb valikul silmas pidada väljakukatet, sest erinevad väljakud nõuavad erinevaid jalatseid.

Reket – tennisemängija tähtsaim tööriist

TennisSobiva reketi valimine võib osutada üsna keerukaks protsessiks, sest kaalutleda tuleb mitmeid faktoreid. Lisaks mängutasemele tuleb arvestada ka sportlase kaalu ja vanusega. Samuti on erinevusi keelestamisel ja keeltel. Tennisekaupluste teenindajatelt ning treeneritelt saab vajadusel reketi valimiseks kasulikke nõuandeid, kuna igal mudelil on omad kindlad omadused, sealhulgas kaal, kaalukese, reketipea ja käepideme suurus. Igal aastal tuleb ka juurde uusi tehnoloogiad ja arendusi, mis muudavad reketid veelgi stabiilsemaks, tugevamaks ja kontrollitavamaks. Tänu sellele on mäng aastate jooksul läinud kordades kiiremaks ja füüsilisemaks.

Algajatele soovitatakse pigem laiema raami ja kergema kaaluga reketeid, mis aitavad löökidesse rohkem jõudu rakendada. Kuna algajatel pole veel välja kujunenud kindlat mängustiili, on kauplustes olemas konkreetsed reketimudelid, mida teenindajad soovitada oskavad. Sportlandi tennisetoodete kauplustes on ka demoreketid, mida saab võtta proovimiseks kaasa ning mis aitavad õige otsuse langetada. Edasijõudnud otsivad reketites juba rohkem kontrolli ehk eelistavad tüüpiliselt peenema raamiga reketeid.

Leia enda vajadustele parim variant

TennisSportlandi kauplustes on tennisevarustust igas hinnaklassis, pakkudes sobivaid tooteid igale huvilisele. Üldiselt kehtib reegel, et mida rohkem tehnoloogiat tootesse on lisatud, seda kallim see on. Edasijõudnud mängijad, kes regulaarselt tennist harrastavad, eelistavad tihti investeerida kvaliteetsematesse toodetesse. Kuigi nii mõnelgi võib tekkida kiusatus soetada kõige kallimaid tooteid, tasub rõhutada, et iga mängija peaks leidma varustuse, mis just tema vajadustele kõige paremini vastab. Iga toode ei pruugi sobida kõikidele mängijatele ning on oluline leida see õige valik vastavalt individuaalsetele eelistustele.

Lai valik brände

TennisSportlandi valikusse kuuluvad hoolikalt valitud brändid, mille puhul on arvestatud toodete innovaatilisust, mitmekesisust ning päevakohasust. Lisaks on oluline tootjate suhtumine jätkusuutlikkusse. Üks Sportlandi esindusbrände on Nike, mille puhul saab esile tuua nii toodete tipptasemel tehnoloogia, mugavad ja pilkupüüdvad disainid kui ka üldise mugavuse. Lisaks on valikus palju teisi populaarseid brände nagu adidas, New Balance, HEAD, Wilson, EA7 ja Asics. Eraldi võib välja tuua Eesti ainukese tennisebrändi iCOURT, mille populaarsus on kiiresti kasvamas. Nende riided on valmistatud mugavatest materjalidest ning mõeldud nii naistele kui ka meestele. iCOURT’i missioon keskkonnasäästlikkuse osas ühtib Sportlandi väärtustega, mis muudab iCOURT’i valiku eriti atraktiivseks.

Tennisejalatsid igale mängijale

Üheks populaarseimaks tennisejalatsiks on Nike Zoom Vapor 11, mis on mõeldud kõval pinnasel mängimiseks. Jalats sobib kiire tempoga mänguks, pakkudes samal ajal stabiilset toetust küljelt küljele liikumisel. Nike Zoom Vapor Pro 2 on samuti üks hinnatumaid mudeleid, mille puhul paistab välja selle madal lõige, mis võimaldab uskumatult kerget väljakutunnetust kiirete liigutuste jaoks. Mõlemal mudelil on päka all kasutatud Zoom Air elementi, mis lisab meeldiva põrke igal sammul.

TennisSelle aasta üks kuumemaid uusi tulijaid on Nike GP Challenge 1. See jalats pakub kasutajale suurepärast kiirendust esimesel sammul, jõuliseid suunamuutuseid ning maailmatasemel vastupidavust. Veel on turule tulnud Nike GP Challenge Pro, mis on disainitud kiireteks edasi-tagasi sööstudeks ning ootamatuteks pööreteks. Lai tald ja tugev plastikplaat talla keskel annavad head stabiilsuse. Lisaks on jalatsitel väga hea hingavus, mis ei lase ka kõige kiirema tempoga liikudes jalgadel higistama hakata.

Riietus pakub mugavust ja enesekindlust

Tennisevarustus hõlmab muuhulgas mitmekesist rõivaste valikut, mis tagavad mugavuse ja liikumisvabaduse igas mänguolukorras. Tennisesärgid on valmistatud hästi hingavatest materjalidest, et hoida mängijad parimas kondotsioonis ka kõige intensiivsema treeningu ajal. Jahedamate tingimuste jaoks on saadaval ka tennisejakid ja -dressipluusid, mis pakuvad lisasoojust ilma liikumist piiramata. Naistele on olemas stiilsed ja funktsionaalsed tenniseseelikud ja -kleidid.

Oluline on valida rõivad, mis tagavad optimaalse soorituse ja mugavuse. Trendikas ja mugav riietus lisab ka tubli portsu enesekindlust ning viib mängu järgmisele tasemele.

TennisKui tuua välja mõned tooted, siis meestele on hea valik Nike Court Dri-Fit Slam tennisesärk, mille materjal juhib higi nahalt eemale, aidates sportlasel ennast kogu aeg mugavalt tunda. Sama mudel on saadaval ka naistele. Nike Advantage Dri-Fit tenniseseelik lõikab samuti kasu Dri-Fit tehnoloogiast ning selle siidised ja venivad sisepüksid pakuvad mugavat toetust, võimaldades samal ajal liikumisvabadust.

Jahedama ilmaga annab sooja stiilne adidas Tennis Pro Full-Zip jakk, mis on valmistatud taaskasutatavast materjalist ja jahutab AEROREADY tehnoloogia abil selle kandjat. Naistele disainitud adidas HEAT.RDY Pro Y-Tank tennisesärk aitab tänu tipptehnoloogiale isegi kõige palavamates oludes jaheduse säilitada ning mängule keskenduda. Stiilne disain võimaldab tunda ennast väljakul enesekindlalt ja keskendunult. adidas Airchill Pro tennisekleit on valmistatud samuti HEAT.RDY tehnoloogiaga ning taaskasutatud materjalidest. Avar lõige laseb end igas mänguolukorras täiesti vabalt liigutada.

Tennis

Suure valiku tennisetooteid leiad Sportland Rocca al Mare Tennisekeskuse ja Forus Spordikeskuse Tondi kaupustest ning Sportlandi e-poest.

Tekst: Rasmus Piirsalu
Fotod: Keir Rämson / Mari Makarov

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Olümpiavõitja Erki Nool: Tippspordis tuleb jäägitult pühenduda!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus