Maailmakuulsad brändid Tommy Sport ja Calvin Klein Performance nüüd Sportlandis | Sportland Magazine

Jaga „Maailmakuulsad brändid Tommy Sport ja Calvin Klein Performance nüüd Sportlandis“

Maailmakuulsad brändid Tommy Sport ja Calvin Klein Performance nüüd Sportlandis

Kas teadsid, et klassikaliste tuntud spordibrändide kõrval leiab Sportlandi lettidelt ka teiste maailmakuulsate brändide tooteid? Muuhulgas on esindatud Calvin Klein Performance ja Tommy Sport.

Kes siis ei teaks moemaailma tipptegijaid Calvin Kleini ja Tommy Hilfigerit? Mõlemad on ju terves maailmas hästi tuntud ning nende toodetest on kindlasti kuulnud ka need, kes moodi väga oluliseks ei pea. Kui varem ongi need brändid olnud pigem moemaailma lipulaevadeks, siis nüüd on nad suunanud oma pilgud ka spordi- ja vabaajamaailma, andes kollektsioonidele ka eraldi nimed – vastavalt Calvin Klein Performance ja Tommy Sport.

Calvin KleinJulge ja trendikas Calvin Klein Performance

Calvin Klein on globaalselt hästi tuntud elustiilibränd, mille juured ulatuvad aastasse 1968. Läbi aegade on nende disainid olnud inspireeritud uutest moesuundadest ja trendidest ning kõike seda on täiendanud moodsad, julged ja pilkupüüdvad detailid. Samadel alustel on loodud ka Calvin Klein Performance treening- ja vabaajariiete kollektsioon, mis on ühteaegu nii innovatiivne, funktsionaalne kui ka moodne. Kuna kangaste tehnoloogias on kasutusel moetööstuse viimane sõna, siis on kõik tooted kerged, vastupidavad ja hea hingavusega.

Aegumatult moekas valik

Sportlandi valikus leiab Calvin Klein Performance’ilt nii treeningriideid kui sportlikke vabaajariideid meestele ja naistele. Meeste treeningriiete kollektsioonis on lühikesi pükse, T-särke ja jakke ning naiste trenniriietest on saadaval retuusid, sportrinnahoidjad, lühikesed püksid, T-särgid ja topid. Vabaajariiete valikus on nii naiste kui ka meeste dressipüksid, dressipluusid, T-särgid. Lisaks meeste lühikesed püksid ning aksessuaaridest igaühele sobivad nokamütsid, spordikotid, seljakotid ja õlakotid.

Calvin Klein

Kõige enam püüavad sel hooajal kindlasti pilku klassikalised aegumatud logoga T-särgid, pusad ja püksid ning naistele meeldivad kahtlemata treeningriietuse trendikad värvid ja mustrid. Kui hindad innovaatilisust, funktsionaalsust ja moodi, siis Calvin Klein Performance on loodud sinu jaoks, sest just samad väärtushinnangud on sisse kirjutatud Calvin Kleini DNA-sse.

Vabadusehõnguline Tommy Sport

Tommy Hilfiger on samuti üks maailma juhtivaid elustiilibrände, mille osaks, alates eelmisest aastast, on ka Tommy Sport. Tommy Sport tooted on enamasti disainitud Tommy Hilfigeri kaubamärgiks kujunenud julgetes valge, tumesinise ja punase kombinatsioonides. Nende klassikalise joonega disain sisaldab unikaalseid detaile, funktsionaalseid elemente ning kannab endas ameerikalikku vaba hinge. Toodete valmistamisel on palju rõhku pandud kvaliteedile, kasutades ümbertöödeldud ja kerget kangast. Tänu sellele on riided hingavad, vastupidavad ning kohanduvad hästi kandja kehajoontega

Tommy SportMugav ja sportlik kollektsioon

Sportlandi lettidelt leiab Tommy Sport tootevalikust treening- ja sportlikke vabaajariideid nii naistele kui ka meestele. Mehed saavad oma treeningriiete garderoobi täiendada lühikeste pükste, T-särkide, liibuvate spordipükste ja jakkidega ning õrnema soo esindajad leiavad valikust retuusid, sportrinnahoidjad, lühikesed püksid, T-särgid ja topid.

Tommy Sport vabaajariiete kollektsioonis on meestele dressipluusid, T-särgid ja lühikesed püksid ning naistele dressipüksid, dressipluusid ja T-särgid. Lisaks valik ägedaid aksessuaare – nokamütsid, seljakotid ja kõhukotid.

Selle hooaja kollektsiooni ilmestavad ning väärivad esile tõstmist mõnusad ja mugavad puuvillased pusad ja dressipüksid, mis on loodud Tommy brändile iseloomulikes värvides. Riided sobivad hästi neile, kes armastavad ka linnas vaba aega sportlikult ja aktiivselt veeta, tahavad samas stiilsed välja näha ja ennast mugavalt tunda. Tommy Sport on sinu jaoks, kui sa oled aktiivne, liigud palju ringi, tahad avastada uusi asju ning väljendada oma mitmekesist olemust läbi riietuse.

NB!

Calvin Klein Performance ja Tommy Sport tooted on saadaval Tallinnas Viru keskuse ja Ülemiste Sportlandis ning Tartus Lõunakeskuse Sportlandis. Astu poodi ja viska pilk peale!

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Sportland / tootjad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Mille järgi valida tõukeratast?

Tõukeratast valima hakates peaks esmalt selgeks tegema, mis eesmärgiks seda vaja on. Need, kes soovivad tõukeratast ühest punktist teise kulgemiseks,…

Järgmine postitus:

14. juunil avavad golfiväljakud oma uksed ja kutsuvad kõiki tasuta golfi proovima

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus