Maarja Nigol – uus sihikindel ja ambitsioonikas turundusjuht | Sportland Magazine

Jaga „Maarja Nigol – uus sihikindel ja ambitsioonikas turundusjuht“

Maarja Nigol – uus sihikindel ja ambitsioonikas turundusjuht

Uue väljakutse võttis hiljuti vastu ka Maarja Nigol, kes asus veebruari lõpus ametisse Sportland Eesti AS turundusjuhina. Maarja teekond Sportlandis algas 2008. aastal, kui ta 11. klassi õpilasena otsustas suvel tööle minna, et ise raha teenida. Nii sattus ettevõtlik tütarlaps Lõunakeskuse Sportlandi. “Töö ja kollektiiv muutusid mõne kuuga väga südamelähedasteks ja sain vanematega kokkuleppele, et kui töö õppimist ei sega, siis võin peale suvevaheaja lõppu kooli kõrvalt poole kohaga edasi töötada,” meenutab Maarja.

Särasilmne Maarja
Särasilmne Maarja

Turundus pakub pinget

Peale väikest tööpausi keskooli lõpetamise tõttu, otsustas Maarja kolida Tallinnasse ja läks ülikooli kõrvalt tööle Ülemiste Sportlandi. Tublit ja hakkajat tütarlast pandi tähele ja juba mõne aasta pärast pakuti talle uut ametikohta turundusosakonnas. “Sealt algas ka minu turundusalane karjäär. Kiirelt sain selgeks, et just see on eriala, mis pakub mulle pinget ja muutub iga päevaga üha südamelähedasemaks. Kangekaelse ja sihikindlana otsustasin, et viin sellel hetkel õpitava riigiteaduste bakalaureuseõppe siiski lõpule ja kohe pärast lõpetamist asusin õppima magistratuuri hoopis teenuste disaini ja juhtimise eriala,” räägib Maarja. “Nüüd olen teinud järgmise suure hüppe ning võtnud vastu väljakutse esindada Sportland Eesti AS-i turundusjuhina.”

Igav ei hakka

Maarja on veendunud, et Sportlandis töötamine on palju muud kui lihtsalt töökoht. “Esiteks kõik inimesed, kes siia aastate jooksul ühel või teisel moel kokku on jõudnud, on toredad, aktiivsed ja ülimalt inspireerivad. See on parim kollektiiv, keda endale soovida,” kinnitab naine ja lisab, et Sportlandis ei hakka mitte kunagi igav, sest iga päev on võimalus tutvuda ja suhelda uute, erinevate valdkondade inimestega ning lüüa kaasa mitmesugustes projektides. “Ei saa mainimata jätta ka kõiki spordi- ja vabaajaüritusi, kus meil on au kaasa lüüa ja osaleda,” räägib Maarja. Ka ta ise avastas spordimaailma just Sportlandis. ,,Kui teismelisena olin pigem muusikainimene, siis nüüd olen armunud erinevatesse rahvaspordiüritustesse. Ootan juba, et saaks rulluiskudelt ja jalgrattalt tolmu maha pühkida ning uut hooaega täistuuridel nautima hakata. Sellel aastal esitan endale väljakutse ja teen läbi Sportland Kõrvemaa Triatloni,” lubab ta.

Sportlandi sõbralik pere
Sportlandi sõbralik pere

Võtmesõna on kvaliteet

Töö Sportlandi turundustiimis toob tihti väga põnevaid projekte ja viib erinevatele suursündmustele. Hiljuti lõppenud Eesti Laulul oli Sportland näiteks ametlik ketsipartner. “Sportlandi missioon on muuta noorte elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks. Meie südameasi on olla kohal seal, kus on noored, aktiivsed, sporti ja kultuuri armastavad inimesed, pakkudes neile lisaväärtust erinevate toodete näol nii spordi- kui vabaajakategoorias,” selgitab Maarja. “Iga projekt, mille oleme oma portfelli lisanud, nõuab aega ja keskendumist, olgu see väike või suur. Võtmesõna on kvaliteet ja iga idee ja korraldusega anname endast kõik, et olla parimad ja esimesed!”

Energia ja õnnetunne trennisaalist

Uuel ametikohal alustamine nõuab alati pingutust ning ka Maarja kinnitab, et seisab suure väljakutse ees. “Uus hooaeg on täistuuridel alanud ja väga põnevad projektid on ees ootamas. Väga palju on vaja õppida ja kogeda. Olen väga põnevil,” ütleb ta ja toob välja, et Sportlandi jaoks on selle aasta üks suurimaid projekte spordimaastikul kindlasti Sportland Kõrvemaa Neliküritus. “Tegemist on üritusega, mida korraldame täies mahus ise kaunil Kõrvemaa maastikul. Aprillis on ees kevadjooks, juulis triatlon ja septembris rattamaraton. Spordiüritused annavad nii palju positiivsust ja energiat, nii, et ootame kõiki osalema” tutvustab Maarja.

Maarja
Sport teeb õnnelikuks

Ka ta ise armastab sporti teha, sest sport teeb õnnelikuks. Ta ei tegele ühe kindla harrastusega, vaid naudib erinevaid treeninguid. “Kevadel, suvel ja sügisel veedan nii palju aega kui võimalik õues rattaga ja rulluiskudega sõites ning joostes. Talvel kolin siseruumidesse ja siis leiab mind erinevatest treeningsaalidest. Tunnet, mis pärast treeningu lõppu valdab, on väga raske sõnadesse panna. Ise nimetan seda õnnetundeks. See on super hea tunne ja annab meeletult palju energiat,” võtab ta kokku.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Meremess - meresõprade ja veehuviliste kohtumispaik

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus