Merlin: “Mis värk nende Timberlandidega on?” | Sportland Magazine

Jaga „Merlin: “Mis värk nende Timberlandidega on?”“

Merlin: “Mis värk nende Timberlandidega on?”

Haarasin kaamera ühes ja tegin ühe tiiru Ülemiste Timberlandi kauplusele peale, et teiega enda lemmikuid leide jagada. Lisaks räägin teile lähemalt, et mis värk mul nende Timberlandidega on ja milliste saabastega endalt Timba-süütuse võtsin (:

Mul on Timberlandidega omamoodi soe suhe, sest kui eelmisel aastal Sportland blogijat (blogijaid) otsis, siis kirjutasin oma proovitöö just nendest saabastest. Sel hetkel ei osanud ma veel arvatagi, et mõned kuud hiljem saan juba päriselt Sportlandi blogijana jälle Timbadest kirjutada. Kusjuures olin juba suutnud ära unustada, et mida ma siis sinna täpsemalt kirjutasin, aga avastasin hiljuti välja tulnud Sportland Magazine paber-ajakirjast ühe lõigu enda proovitööst ja olin meeldivalt üllatunud – polnudki nii hull kui mäletasin 😉 Muide, kes veel ajakirja sirvinud pole, siis leiate need Sportlandi kauplustest (minge haarake enne kui otsa saavad!) ja saate ka minu kohta sealt natuke lugeda.

Timberlandi poodi sisse astudes hakkasid mulle esimesena silma need värvilised klassikalised Timbad, aga miks just need konkreetsed värvid? Oleks vist paslik siiagi see üks lõik enda proovitööst kirja panna:  „Tunnistan üles, et mina unistan ühest Timberlandi saapapaarist aastaringselt. Isegi siis, kui taevas särab päike ja õues on 20kraadi sooja, sest need lihtsalt näevad nii head välja! Minu tagasihoidlik arvamus ütleb, et pole outfiti, mis nendega ei sobiks. Okei, valetan, ballikleidiga ma (ilmselt?) neid jalga ei paneks, aga kui näiteks Eesti kliimas veebruarikuus pulmi pidada, siis kujutage ette kui fierce näeks välja pruut Timberlandi saabastes! Näen isegi juba vaimusilmis fotoseeriat pruutpaari jalgadest, kus mehel jalas sinised, naisel roosad Timberlandid ja ümberringi säramas valge lumevaip. Vau, mulle hakkas see mõte nii väga meeldima, et teeks puhtalt sellepärast juba pulmad talvel ära. Tean, et mu vanaema haaraks selle jutu peale muidugi kümne küünega peast kinni, aga it’s 2017 for Timbas sake!“ Algses postituses oli aastaarvuks muidugi 2016, aga vahepeal jõudis ju aasta vahetuda. Erinevalt aastast ei ole aga minu mõtted millegi muu vastu vahetanud ja idee sellest fotoseeriast meeldib mulle siiani.

Kuigi jalanõude valik poes oli suur ja oleks tahtnud igaühte neist üles pildistada, siis tundus, et see piltide rodu osutuks liiga pikaks ja otsustasin näidata teile oma 3 lemmikut naiste valikust ja 3 lemmikut meeste valikust. Naiste uuest kollektsioonist jäid mul enim silma imeilusad pronksikarva jalanõud (püsikliendi hind 107.95), sest need on kindlasti suured pilgupüüdjad; eriti kihvtide lukudetailidega hallid tennised (püsikliendi hind 107.95) ja otseloomulikult ka need koralli tooni klassikalised saapad (püsikliendi hind 197.95), mis saidki minu kõige esimesteks Timbadeks! Kuigi mu süda tilgub siiani verd, et need hallid tennised minust (hetkel) poodi jäid, siis olen oma valikuga enam kui rahul. Eriti arvestades seda kuidas „armas“ talv siin vahelduva eduga kevadel külas käib.

Usun, et ma pole ainus, kellel seostub Timberland koheselt klassikaliste Yellow Boot’idega, aga üllataval kombel leidsid meeste valikust minu top 3-e tee hoopis 2 kingapaari (püsikliendi hind mustadel 116.95 ja sinistel 125.95) ja hallid tennised (püsikliendi hind 99.95). Ma olen üks nendest inimestest, kellele meeldib kui paarikesel on sarnased riided, jalatsid jms ja kuna minu elukaaslase ostukorvi leidsid tee just nimelt need hallid tennised, siis sedavõrd rohkem ihkan endale neid naiste omi. Oleks ju armas! Või ei?

Psst.. Väike (sala)info, et kui jalanumber kannatab, siis on võimalus endale lasteosakonnast vähe soodsama hinnaga jalavarjud varba otsa saada! Värvivaliku üle igatahes kurta ei saa 😉 (püsikliendi hind 125.95)

Muidugi ei pea ka pere kõige väiksemad paljajalu jääma. Vaadake vaid neid imearmsaid roosasid papusid! Kui just endal väikest järglast (tulemas/olemas) ei ole, siis mõnel sõbrannal on ikka kodus pisike printsess – lihtsalt väike kingiidee!

Timberlandi poe valik ei piirdu tegelikult vaid jalanõudega. Valikus on ka rõivad ja erinevad aksessuaarid – kotid, mütsid, sokid jne. Eriti tõmbas minu tähelepanu see värviline väljapanek! Ehk et armsad meesterahvad, kes te tunnete, et outfiti kokkupanekuga on raskusi, siis haarake sealt suveks ühed püksid ja papud ja pool on juba koos!

Postituse lõppu jätsin teile aga midagi eriti magusat! Timberlandi Instagrami kontol läks käima kingiloos, kus 18.05 on ühel teist võimalik endale just need samad mündirohelised Timbad võita nii et kiiresti kiiresti osalema!

Sõbralik soovitus: hoidke jalad soojas ja vältige nohust nina!

Merlin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

LOOKBOOK: ITI J x ketsid

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus