Miks Polar Grit X on seiklejate ja multisportlaste parim kaaslane? | Sportland Magazine

Jaga „Miks Polar Grit X on seiklejate ja multisportlaste parim kaaslane?“

Miks Polar Grit X on seiklejate ja multisportlaste parim kaaslane?

Kui armastad läbida pikki vahemaid joostes, rattaga sõites või matkates ning seigelda seni avastamata paikades, siis vali kaaslaseks uus multispordikell Polar Grit X. Võid kindel olla, et siis ei eksi sa kunagi teelt, hoiad silma peal oma treeningutel ja taastumisel ning saad sportlikke tegevusi väga mugavalt planeerida.

Polar Grit X on välitingimuste jaoks mõeldud multispordikell – kompromissitu kombinatsioon vastupidavast ja tugevast, samas kergekaalulisest ja stiilsest disainist, tipptasemel treeningufunktsioonidest ja parima treeninguplatvormi Polar Flow funktsioonidest.

Polar Grit X sisaldab:

·      sisse-ehitatud GPSi;
·      treeningurežiimis kompassi ja altimeetrit;
·      Polari ainulaadseid Smart Coaching funktsioone.

Polar Grit XPolar Grit X on kavandatud kõige raskemate ja eepilisemate treeningukordade jaoks. Kell on läbinud mitmed sõjalisele tasemele vastavad vastupidavuse katsed, sh äärmuslikud temperatuurid, kukkumised ja niiskuse. Polar Grit X on valmis saatma sind ka kõige pikematel teekondadel, sest sel on ülivastupidav aku ja mitu energiasäästu valikut. Kõigele lisaks on kell väga kerge – kaaludes vaid 64 grammi.

Väikesed nutikad abilised

Kuigi Polar Grit X on mõeldud eelkõige pikkadeks välitreeningutest, sobib see kasutamiseks ka sisetreeningutel. Tänu funktsioonile FuelWise™ saad igal treeningkorral oma energiatasemel silma peal hoida. Nimelt on FuelWise™ nutikas energiataaste abiline, mis aitab leida optimaalse viisi keha turgutamiseks pikema treeningu jooksul, et saaksid samas tempos jätkata ja anda endast parima.

FuelWise™ kasutamiseks pead enne treeningut määrama selle eeldatava kestuse ja intensiivsuse. Rakendus annab aimu, kui palju sĂĽsivesikuid pead sportimise jooksul tarbima, nii tead, kui palju toitu rajale kaasa võtta. Samuti saad valitud intervallide järel määrata joomise meeldetuletuse ning FuelWise™ tuletab seda regulaarselt meelde. Meeldetuletuse saad määrata ka käsitsi korduma valitud intervallide järel.

Kellal on varuks veel ĂĽks nutikas rakendus – Hill Splitter™. See näitab ĂĽksikasjalikku ĂĽles- ja allamägede statistikat ehk seda, kuidas said hakkama raja laskumistel ja tõusudel. Tänu sellele näed enda treeningukorra kõrguse profiili ja saad võrrelda erinevate treeningukordade mäestatistikat. Hill Splitter™ näitab põhjalikku ĂĽlevaadet sooritusvõime kohta – nt sĂĽdame löögisagedust, distantsi, kiirust, laskumist ja tõuse.

Polar Grit X

Teekond algab juba enne rajale jõudmist

Kui tahad oma tervisel veelgi põhjalikumalt silma peal hoida, siis tuleb appi Nightly Recharge™ – öine taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud päevastest tegevustest. Tänu sellele saad iga päev teha ĂĽldise heaolu tagamiseks ja treeningueesmärkide saavutamiseks optimaalseid valikuid. Nightly Recharge™ annab teada, kui hästi taastus sinu keha treeningpingest ja muudest päevategevustest. See aitab paremini mõista, kas keha on uueks treeninguks valmis või oleks mõistlikum veidi puhata.

Nightly Recharge™â€™i olek põhineb kahel komponendil: kuidas magasid (une olek) ja kui hästi rahunes autonoomne närvisĂĽsteem une varastel tundidel (ANS-i olek). Spordikell mõõdab neid komponente öö jooksul automaatselt. Näitajaid võrreldakse viimase 28 päeva tavaliste tasemetega ning selle abil hinnatakse öise taastumise võimet. Nightly Recharge™’i olek kuvatakse kellas ja rakenduses Polar Flow.

Polar Grit X

Radade vallutamiseks alati valmis

Polar Grite X tuleb sulle appi ka treeningute planeerimisel. Seda tänu FitSpark™ treeningujuhisele, mis pakub igaks päevaks sobivaid treeninguid (iga päev 2–4 valikut: ĂĽks kõige sobivam treening ja 1–3 muud treeningut). Soovitused põhinevad sinu taastumisel, fĂĽĂĽsilise võimekuse tasemel ja treeninguajalool.

Ă•igel rajal iga ilmaga

Uutel radadel oma piire nihutades on õige tee leidmine vahel eluliselt oluline. Polar Grit X aitab püsida õigel rajal ja avastada reaalajas teekonnajuhistega turvaliselt ka uut. Enne treeningut või matka saad oma teekonna paika panna rakenduses Komoot ja importida selle üksikasjalike juhiste kasutamiseks Polar Grit X seadmesse.

Komoot on tasuta teekonna kavandamise ja navigeerimise rakendus, millega saad luua, leida ja kohandada teekondi kõigi enda seikluste jaoks. Peale selle on need sujuvalt kasutatavad ka ilma võrguühenduseta.

Hea ettevalmistuse korral ei ole ka halba ilma. Polar Grit X näitab tänast ilma ja kahepäevast prognoosi, tänu sellele oled alati valmis nii kuumaks päikeseks kui kergeks vihmasabinaks.

Polar Grit X

Tegelikult sisaldab Polar Grit X veel palju kasulikke funktsioone:

·      tänu kellale saad täpse ülevaate põletatud kalorite hulgast oma kaalu, pikkuse, vanuse, soo, individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning treeningu raskuse põhjal;
·      saad tervikliku ülevaate südame käitumisest kogu päeva vältel;
·      võid teha füüsilise võimekuse testi vaid viie minutiga ja ilma higistamata;
·      saad vaadata, kuidas keha treeningu ajal erinevaid energiaallikaid kasutab;
·      võid lõõgastuda ja puhata meeli juhendatavate hingamisharjutustega.

Rohkem infot leiad siit.

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Polar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Mille järgi valida tõukeratast?

Tõukeratast valima hakates peaks esmalt selgeks tegema, mis eesmärgiks seda vaja on. Need, kes soovivad tõukeratast ühest punktist teise kulgemiseks,…

Järgmine postitus:

#LeiaEndasVõitja - tee sporti ja toeta noorte sportlaste unistusi!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus