Millega joosta talvel? | Sportland Magazine

Jaga „Millega joosta talvel?“

Millega joosta talvel?

Talvel jooksmine on põnev, aga ka jahedavõitu seiklus. Kuigi paljusid jooksjaid hoiavad külmad päevad, pikad ööd ja ettearvamatu ilm toas, näeme meie neid kui osa elamusest. Selleks, et jooksjaid halva ilma eest kaitsta, tutvustab Nike talvise jooksu jaoks mõeldud kollektsiooni, kus leidub soojusthoidvaid ja niiskuskindlaid ning hea nähtavusega riideid-jalanõusid. Peale selle, et Shield kollektsioon hoiab kandja sooja ja kuivana, on toodetele lisatud ka helkurelemendid, mis aitavad autojuhtidel jooksjaid märgata ja teevad varustuse efektsemaks.

Nike Air Zoom Pegasus 33 Shield

Nike Air Zoom Pegasus 33 Shield

Külma ja pimeda ilma jaoks ümber disainitud Nike Air Zoom Pegasus 33 Shield jooksujalatsil on nüüd uuendatud pinnasega haakuv tald, mis aitab sul märgadel pindadel kindlamalt joosta. DWR-kattega pealised hoiavad su jalad soojas ja kuivas – jalatsis on kombineeritud niiskuskindel sisemus ja modifitseeritud kannatugi. Lisaks aitavad valgust peegeldav kannaosa, paelad ja lisaelemendid teistel liiklejatel sind pimedas paremini märgata.

Nike LunarGlide 8 Shield

Nike LunarGlide 8 Shield

 

Jalatsi veekindel siseosa annab sooja ja kaitseb ilma eest ning Lunarloni vahtkummist sisetald lisab jooksule pehmust. Jalatsi uue välimusega laserlõigatud välistald parandab pinnasetunnetust ja pidavust märgades oludes. Abiks on ka valgustpeegeldav kannaosa, paelad ja lisaelemendid, mis aitavad teistel liiklejatel sind pimedas paremini märgata.

Nike Air Zoom Structure 20 Shield

Nike Air Zoom Structure 20 Shield

Tuttuue Structure 20 Dynamic Fiti tehnoloogia koos paeltega aitab jalalaba keskosa paremini paigal hoida ja lisab stabiilsust. Jalatsi esiosas olev Zoom Air pakub liigutustele reageerivat, õhukest polsterdust ning libisemisvastane kumm tallal parandab pidavust märja külma ilma korral.

Nike Free RN Distance Shield

Nike Free RN Distance Shield

Talvise jooksu jaoks täiendatud Nike Free RN Distance Shield jooksujalats pakub mudelile kohast mugavust, kuid jalatsile on lisatud hästi pidav tald, mis aitab sind märgadel pindadel kindlamalt püsti hoida. DWR-kattega pealised hoiavad su jalad soojas ja kuivas ning sa ei pea enam sombusest ilmast end heidutama.

Rõivad

Kuiva ja hästi nähtavana ei pea hoidma ainult jooksjate jalgu – ka jooksurõivastel on suur roll mängida. Mäletad ju ütlust „pole olemas halba ilma, ainult ebasobiv riietusˮ? Selleks hooajaks pakub Nike nii naistele kui ka meestele laia valikut niiskuse ja tuule eest kaitsvaid jooksuriideid retuusidest jooksujakkideni välja.

Nike

Kõik need esemed on valmistatud eritehnoloogiaga ja loodud talvistes oludes jooksmiseks. Nike Shield tooted on tuule- ja veekindlad, hingavad ja venivad ja seega ei piira need liikumist. Valgust peegeldavad detailid jäävad ka hämaras nähtavaks ning jakkidel on ventilatsiooni tagamiseks Nike Sphere võrkvooder.

Nike Shield kollektsioon aitab jooksjal ilma trotsida, et ta saaks keskenduda kõige tähtsamale: talvisest jooksust saadud rahuldusele.

Tekst: Aleksandrs Lotovs

Fotod: Nike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Tormijooks puutumata nõlvadele

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus