Millega üllatab uus kevadsuvine Casalli treening- ja vabaaja kollektsioon? | Sportland Magazine

Jaga „Millega üllatab uus kevadsuvine Casalli treening- ja vabaaja kollektsioon?“

Millega üllatab uus kevadsuvine Casalli treening- ja vabaaja kollektsioon?

Kui sinu trenni- ja vabaajariiete garderoob vajab uuendamist ning eelistad omanäolisi, stiilseid ja keskkonnasõbralikke valikuid, siis võiksid pöörata pilgu Casalli poole.

Casall on oma kollektsioonides alati silmas pidanud nii materjalide kvaliteeti, rõivaste ideaalset istuvust kui ka pilkupüüdvat disaini. Sel kevadsuvisel hooajal leiab Rootsi spordibrändi valikust nii klassikaks saanud lemmkuid kui ka kevadiselt kelmikaid uusi tulijaid.

1.    Kehavormivad retuusid

Üheks Casalli lipulaevaks on algusest peale olnud kehavormivad retuusid (sculpture tights), mida sel hooajal pakutakse endiselt paljude lemmiku klassikalise mustana, aga julgematele ka näiteks punase alligaatori mustriga.

Retuuside kõrgtehnoloogiline kangas vormib kandja keha, pakkudes samal ajal nii suurepärast tuge kui ka pehmust ning maksimaalselt head hingavust. Neid kandes saad teha väga erinevaid treeninguid ning näed igal juhul hea välja, sest S-kujuline küljeõmblus rõhutab sinu treenitud kehakumerusi veelgi.

Casall kevad.suvine kollektsioon

2.    Trendikad värvid ja mustrid

Casalli uue hooaja kollektsioon on rõõmsalt värviline – kasutatud on mitmeid eri tooni kangaid, alustades roosadest, punastest ja sinistest ning lõpetades metalse pronksikarva tooniga. Ühevärviliste kangaste kõrval on tähelepanu pööratud mustritele, mis on inspiratsiooni saanud otse loodusest, nagu näiteks leopardi muster ja juba ülalpool mainutud alligaatori muster.

Casall kevad.suvine kollektsioon

Kui tahad olla stiilne pealaest jalatallani, siis saad valida samast kangast retuusid, särgi ja bra. Kõige krooniks saad panna i-le täpi samas stiilis Casalli joogamatiga, mida on hea kasutada nii joogatunnis kui ka kodus jõuharjutusi või üldkehalist treeningut tehes.

Casall 3.    Uus ja moodne Nylon

Sel kevadel üllatab Casall ka uhiuue Nylon kollektsiooniga, mis püüab pilku hetkel moelavasid vallutavate retrolõigetega ning ägedate eriilmeliste detailidega. Nyloni valikusse kuuluvad anorakid, lühikesed ja pikad püksid ning vestid, mis sobivad kandmiseks vabal ajal ning mida saab omavahel edukalt kombineerida.

4.    Bamboo series – loodusega kooskõlas

Häid uudiseid on neilegi, kes hindavad ka treeningvahendite puhul ilu, stiili ja jätkusuutlikkust, sest Casall toob välja Bamboo series joogamatid ja -plokid ning massaažirullid ja -pallid. Tooted on valmistatud 25% ulatuses naturaalsetest materjalidest (bambuse ja riisi kestadest) ning näevad lisaks väga kaunid ja stiilsed välja.

Neid ei pea peale kasutamist lükkama diivani alla peitu, vaid võib vabalt kasutada sisustuselemendina. Bamboo series loomise motivatsiooniks oli välja tuua treeningvahendite sari, kus kasutataks keskkonnasõbralikke materjale ja mille tootmisel minimeeritaks negatiivne mõju planeedile – sarja tootmiseks on kasutatud kuni 50% ulatuses taastuvenergiat. Kodune treening Casalli Bamboo treeningvahenditega on hea Sinule ja suurepärane planeedile!

HEA TEADA!

·      Casalli treeningriided on disainitud ennekõike silmapaistva kvaliteedi ja funktsionaalsusega. Valikust leiab sobiva varustuse nii jooksu- kui jõusaalitreeningute, nii pilatese kui jooga harrastaja.

·      Casall on alates 1984. aastast olnud üks planeedi teedrajavamaid spordibrände, kes soovib olla eeskujuks kujundades, tootes ja tarnides jätkusuutlikke põhimõtteid silmas pidades.

·      Casall pöörab suurt tähelepanu sellele, kus, kuidas ja millest tooteid valmistatakse ning suhtub vastutustundlikult keskkonnastandarditesse.

·      Casall usub, et treenides ja tarbides südametunnistuse häält kuulda võttes, saame me kõik investeerida pikaajalisse heasse tervisesse, ühiskonna tugevusse ja heaolusse.

·      Casalli visioon on pakkuda parimat kvaliteeti, vähendades samal ajal mõju planeedile. Eesmärk on selge: olla täna natuke parem kui eile.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Casall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Kevade superstaarid ketsiriiulil

On täiesti kindel, et kevadised lemmikjalatsid tulevad ketsiriiulilt. Põhjuseid pole vaja kaugelt otsida. Ketsid on äärmiselt mugavad, neid saab kanda…

Järgmine postitus:

Heiti Heli elu sisustavad Sportland, jalgpall ning isikupärased ketsid

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus