Nike Training Day powered by MyFitness - päev täis trenne, motivatsiooni ning võimast energiat | Sportland Magazine

Jaga „Nike Training Day powered by MyFitness – päev täis trenne, motivatsiooni ning võimast energiat“

Nike Training Day powered by MyFitness – päev täis trenne, motivatsiooni ning võimast energiat

Nike Training Day 2020 powered by MyFitness toimub 15. märtsil Saku Suurhallis. Just seal on võimalus astuda üheskoos kaaslastega välja oma mugavustsoonist ning saada meeletult palju uut motivatsiooni. Inspireerivad treenerid ning ägedad kaaslased garanteerivad positiivse energia pikaks ajaks!

Meeldib sulle käia jooksmas, jõusaalis, rühmatrennis või isegi kui sa pole veel leidnud julgust trenniga alustamiseks, siis igal juhul leiab Nike Training Day’lt lisamotivatsiooni. Osalema on oodata üle tuhande trennisõbra, kelle kõigi eesmärgiks on seada sammud „parema mina“ suunas.

„Kogu treeningpäev on super lahe, emotsionaalne ja mega sürreaalse energiaga,“ kinnitab treener Katrena Tenno, kes on ise Nike Training Day suur fänn. „Loetud tundide jooksul on võimalus proovida mitmeid treeninguid ja näha ägedat trennishowd,“ lisab ta.

Sellel aastal on tõelistel trennisõpradel esmakordselt võimalus endale soetada ka Priority Pass, mis laseb eelisjärjekorras treeningutele registreerida. Piletite ning hindadega on võimalik tutvuda MyFitnessi veebilehel.

Katrena TennoMeeletu energialaeng

Nike Training Day on üks Euroopa suurimaid treeningpäevi, mis on viimse detailini läbi mõeldud. Ikka selleks, et anda inimestele uut power’it, mida peale pimedat talve hädasti vaja on. Päeva ei sisusta mitte ainult trennid, vaid ka vinge show.

Inimesed leiavad energiat erinevatest kohtadest, kuid kõige sagedamini on selle allikateks hea muusika, mõnus seltskond ning liikumine. Nike Training Day ühendab endas need kõik, mistõttu  on see ideaalne koht, kuhu tulla oma varusid täiendama. Laval annavad hoogu juurde parimad treenerid ning saali täidavad agarad trennifännid. „See on päev, kus mega show, muusika, esinejad ja mõnus melu. Julgen lubada, et Nike Training Day jätab kustumatu mulje,“ lausub Katrena.

Nike Training Day 2020

Lai valik ägedaid trenne

Nagu varasematel aastatel, on ka seekord oodata tegusat päeva, mille peamiseks eesmärgiks aktiivne liikumine. Treeningalasid on mitmeid – Nike Training Club ala, StudioX, CrossTraining, poks, SkySpinning ning Body&Mind Lounge. Kõikidel aladel toimub päeva vältel mitmeid eristiilis trenne, et pakkuda võimalikult palju ägedaid kogemusi.

Lai valik tähendab ka seda, et olgu sa kogenud trennihunt või alles algaja, siis sobiva treeningu leiad igal juhul. Samuti saab valida erineva intensiivsuse ning tempoga trennide vahel. „Ootan juba huviga selle aasta uusi treeninguid ning muidugi esinejaid välismaalt,“ ütleb põnevil Katrena. Sellel aastal on oodata kolme Nike treenerit välismaalt, kellel on seljataga aastatepikkune kogemus. Tulemas on Larz ehk Lars Schuijling, Joselyn Thompson Rule ja Courtney Fearon.

Nike Training Day 2020Tegemisi täis päev

Lisaks trennidele toimub ka teisi lahedaid tegevusi, näiteks on võimalik lasta omale punuda patsid, et oleks lihtsam hoogsamalt kaasa hüpata või hoopis teha ürituse teemaline tattoo, et välimusele vunki juurde anda. Samuti saab kohapeal tutvuda Nike uusima kollektsiooniga, mida on võimalik soetada soodushinnaga. Mis annaks rohkem motivatsiooni kui uued ning eriti vinged treeningriided?

Selge see, et Nike Training Day powered by MyFitness eesmärgiks on üheskoos veeta super äge päev, kuid tasub meeles pidada, et kõva sportimine toimub terve päeva vältel, mistõttu on oluline tegutseda vastavalt enesetundele ning leida aega ka trennide vahel puhkamiseks.

Koos motiveerime üksteist!

Need, kes on avastanud enda jaoks rühmatrennid, teavad, et grupis treenimine on üks parimaid motivaatoreid. Olgu sul väsitav päev, raske töönädal või kehv tuju, siis rühmatrennis lihtsalt pole võimalik ükskõikseks jääda, sest kõigi ühine energia tõmbab vägisi suunurgad ülespoole. Nüüd korruta ühe rühmatrenni mõju sajaga ning tea, et just sellise tunde saadki Nike Training Day’lt!

Tekst: Kaisa Kiriland

Fotod: Saara Steinberg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Miks peaksid tegelema jõutreeningutega?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus