Maastikujooksujalanõud Sportlandis | Sportland Magazine

Jaga „Parimad maastikujooksujalanõud leiad Sportlandist“

Parimad maastikujooksujalanõud leiad Sportlandist

Jooksmine on kõige kättesaadavam treening, sest joostes võid oma tempos läbida nii pika vahemaa kui ise soovid ja trenniga saad alustada koduukse alt endale sobival ajal. Kui armastad liikuda metsaradadel, siis vali sobivad maastikujooksujalanõud ja kevadine avastusretk võib alata.

 

NBSportlandi valikust leiad maastikujooksujalatseid mitmete tippbrändide valikust. Võrreldes teistega on maastikujalanõude välistald jõulisema mustriga ning kummine, et tagada parem haarduvus – maastikujalats peab kindlust pakkuma nii niiskel kui libedal pinnasel ning juurikate ja kivide peal joostes. Maastikujalatsitel on ka jäigem vahetald, mis tagab jalgadele parema kaitse ning stabiilsuse. Pealmine materjal on aga tugevam, tihedam ja kinnisem, et kivikesed jalanõu sisse ei pääseks.

Spetsiaalsed maastikujooksujalatsid pakuvad optimaalset tuge ja mugavust, tagavad stabiilsuse, kaitsevad jalgu põrutuse eest ja vähendavad vigastuste riski. Lisaks tehnilistele omadustele, on uuemad mudelid nii pilkupüüdvad, et neid oleks patt riiulile seisma jätta – vaadake vaid neid värve ja lahedaid disaine. Need ju lausa kutsuvad end jalga tõmbama ja jooksutiirule minema.

NB

New Balance Trail More 3

New Balance Trail More 3 maastikujooksujalanõud on saadaval nii meestele kui ka naistele. Fresh Foam X vahetald ja spetsiaalsed jalga toetavad tehnoloogiad ühendavad mugavuse ja stabiilsuse. Vibram Megagrip välistald haardub hästi igasuguse maastikuga ning vetthülgiv pealispind lubab joosta ka märjemates oludes.

NB

Nike Juniper Trail 2 Gore-Tex

Nike Juniper Trail 2 naiste maastikujalatsites on kasutatud Gore-Tex materjali, mis hoiab jalad alati kuivana. Jalanõudel on sügava mustriga tald, mis annab kindla haarduvuse maapinnaga ning polsterdatud vahetald hoiab sammud vetruvamad. Jalatsite sisemus on pehme ja püsib tihedalt ümber jala, pakkudes veelgi paremat ja mugavamat treeningut.

Juniper

Nike Zegama

Nike Zegama meeste maastikujooksujalanõud on sügava mustriga kummist tallaga, mis aitab turvaliselt läbida kõik maastikurajad. Kerge ZoomX vahetald kombineerituna kõrgema tallaosaga pakub piisavat pehmust ka pikematel jooksudel. Jalanõude sisemine osa on valmistatud spetsiaalsest kangast, mis on väga vastupidav, aga samas vormub mugavalt ümber jala. Jalatsite ninaosa on eriti avar, andes varvastele piisavalt ruumi liikumiseks ja hingamiseks.

Salomon Sense Ride 5

Salomon Sense Ride 5 on äärmiselt mitmekülgsed meeste maastikujooksujalatsid, sobides nii lühikestele ja kiiretele kui ka pikematele ultradistantsidele. Talla keskosas on kasutatud Energy Foami, mis on loodud pakkuma stabiilsust, aidates jooksjal tajuda maastiku konarusi, aga pakkudes piisavalt pehmust ja tuge. Tehniline hingav pealis on elastne ja vastupidav.

salomon
Foto: Salomon

Tekst: Merilin Piirsalu
Fotod: Keir Rämson

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Miks kvaliteetne spordirinnahoidja on oluline ja kuidas seda valida?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus