People Fitness – uue generatsiooni spordiklubi | Sportland Magazine

Jaga „People Fitness – uue generatsiooni spordiklubi“

People Fitness – uue generatsiooni spordiklubi

Veebruaris Tallinnas Mustika kaubanduskeskuses uksed avanud People Fitness teeb spordiklubide maastikul revolutsiooni. Innovatsioon, treeningud kinosaalis, asjatundlikud treenerid ja seejuures turu vaat et odavaim hind, on vaid mõned märksõnad.

Mida see uue generatsiooni spordiklubi siis õigupoolest tähendab? People Fitness turundusjuhi Alexandra Dembo sõnul on iga klubi varustatud kõige uuema tehnikaga, mille kasutamist juhendavad läbi spetsiaalse äpi loodud virtuaalsed abimehed. Klubisse sissepääsu tagab kliendi sõrmejälg ja kõik muu, sh lepingu sõlmimine ja treeningutele registreerimine saab lahendatud internetis.

People Fitness

Treeni filmi vaadates

Üks põnevamaid atraktsioone on kindlasti kinosaal. “Vastupidavust suurendav kardiotreening ei pea olema üksluine. Aeg möödub kiiremini, kui saad selle kõrvale ühe hea filmi vaadata. Sportlik kinosaal on varustatud nii rataste, jooksulintide kui muuga. Valiku filmiseanssidest leiab meie Facebooki ja Instagrami kontodelt ning loomulikult võtame kuulda ka klientide soovitusi linateoste osas,” ütleb Dembo.

Eraldi lastehoiuteenust klubi ei paku, küll aga tehakse võimalusel koostööd kaubanduskeskustest olevate mängutubadega.

People Fitness

Keskne juhtimine

People Fitness’i peakontor asub Riias ja sealt käib ka klubide igapäevatöö juhtimine. “Meie mudel on universaalne – iga spordiklubi tööd korraldavad kohapealne mänedžer ja kolm neli administraatorit koos kuni seitsme treeneriga, kes on ühtlasi kõik ka Les Mills ametlikud instruktorid ja hoolega valitud. Personaaltreeninguid me küll ei paku, kuid lisaraha oma klientidega meie klubisse treenima tulnud treenerilt me samuti ei küsi. Kõik, mida saab peakontorist juhtida, siit ka tehakse. See omakorda aitab kokku hoida kulusid ning tagab meie juures treenijatele parema hinna,” selgitab turundusjuht.

People Fitness

Laieneb jõudsalt

Firma alustas tegevust Lätis 2015. aasta detsembris ja kolm kuud hiljem avati Riias esimene 1700 ruutmeetri suurune klubi, millega liitus avakuul 1200 aktiivset treenijat. Poole aasta pärast rõõmustasid spordisõbrad juba teise Riia klubi üle, millele järgnes veebruaris peetud avapidu Tallinnas Mustika keskuses. Järgmiseks aastaks tehtud plaani järgi võib People Fitness spordiklubi oodata ka Ülemiste keskusesse. Leedu pealinnas Vilniuses tegutseb spordiklubi Panorama kaubanduskeskuses. Lisaks Baltikumile plaanitakse laieneda ka mujale, üsna varsti leiab People Fitnessi spordiklubid nii Milaanost, Helsingist kui Londonist.

People FitnessKoostöö Sportlandiga

Käed koostööks Sportlandiga löödi selle aasta kevadel. Alexandra Dembo kinnitusel on tegemist suurepärase partnerlusega. “Tänu Sportlandile näeb meie treenerite ja töötajate seljas Under Armour spordivarustust. Tunneme selle brändi ja People Fitnessi vahel tugevat seost, kuna mõlemad on Baltikumi turul üsna uued tulijad ning kannavad sarnast ideed – uued tehnoloogiad paremaks spordikogemuseks! Loodan, et üsna pea armuvad sarnaselt meie enda tiimile Under Armuor varustusse ka kõik treenijad,” ütleb Dembo ja lubab, et tulevikus saavad spordisõbrad osa magusatest kampaaniapakkumistest, kuhu Sportland ja Under Armour on kindlasti kaasatud. “Meie sotsiaalmeedias toimuval tasub silm peal hoida!” soovitab ta.

Infot People Fitnessi treeningute kohta leiad siit!

Tekst: Marta Vasarik

Fotod: People Fitness

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

CROSSFITI MAAILMA OLÜMPIA

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus