PÜHAPÄEVAL TOIMUB RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKS | Sportland Magazine

Jaga „PÜHAPÄEVAL TOIMUB RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKS“

PÜHAPÄEVAL TOIMUB RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKS

Pühapäeval toimuval RMK Kõrvemaa Kevadjooksul tulevad arvukate harrastajate kõrval starti mitmed tuntud erinevate spordialade tegijad. Esikohta asub jahtima hooaja avastarti tegev maratoonar Kaupo Sasmin.

Pühapäeval, 24. aprillil toimuvale RMK Kõrvemaa Nelikürituse teisele osavõistlusele, kevadjooksule, on oodata paari tuhandet jooksusõpra. Peamise esikohapretendendina stardib 16 km jooksurajale äsja treeninglaagrist naasnud ja Kopenhaageni maratoniks valmistuv Kaupo Sasmin spordiseltsist Sparta. Naiste seas on üheks eeldatavaks võitjasoosikuks Moonika Pilli klubist Jooksupartner. Kiiret aega ja kõrget kohta asuvad püüdma ka mulluse nelikürituse võitjad Allar Soo ja Tea Pärnik.

IMG_4455

Kõrvemaa kaunil ja mitmekülgsel maastikul toimuva kevadjooksu rajale on minemas Eesti jalgpallikoondise raudvara Joel Lindpere, laskesuusakoondislane Kauri Kõiv, ultrajooksja Rait Ratasepp, Eesti paremikku kuuluvad triatleedid Kairi Schmidt ja Priit Ailt, hobimaratoonar Meelis Atonen, TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum ja arvukalt teisi looduses liikumist nautivaid harrastajaid.

Sportlik pühapäev algab kell 11.30 RMK lastejooksudega, millest osavõtt on tasuta. Kõigi lastejooksudel osalejate vahel loositakse välja tõukeratas Sportlandilt. RMK lastealal “Noorendik” saab lõkke juures iga väike jooksja valmistada endale päris oma medali. Koos juhendajatega toimub putukamaailma uurimine nii telgi all kui kevadises metsas. Võistluskeskuses on avatud lastehoid.

Kell 12.15 antakse start RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km pikkusele põhidistantsile. Kell 13.00 stardivad tervisesportlased 6 km pikkusele rajale.

RMK Kõrvemaa Kevadjooksule saab veel registreerida laupäeva õhtul kella 17.00-ni internetiaadressil www.jooks.ee või kohapeal pühapäeva hommikul võistluskeskuse sekretariaadis. Registreerida on võimalik nii 16 km kui 6 km rajale, mida saab läbida kas joostes, käies või keppidega kõndides.

Lisainfo:

Mati Lilliallik
RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja
52 13331

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Triatlon – mitte ainult hulludele

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus