Rae Golfis käib sport ja töö koos | Sportland Magazine

Jaga „Rae Golfis käib sport ja töö koos“

Rae Golfis käib sport ja töö koos

Kas suudad ette kujutada, milline võiks välja näha Sinu tööpäev golfiväljakul? Kui ei, siis pole probleemi, sest ka paljud teised pole enne proovimist osanud aimata, mis see endast kujutab. Kuniks on tuldud proovima.

Oma tööpäeva võib Rae Golfis korraldada iga ettevõte, kes soovib vaheldust. Selline päev on vaheldusrikas, kaasahaarav ja midagi hoopis teistsugust, räägivad need, kes kogenud. Milline see siis välja näeb? Lisaks töökohustuste täitmisele, tuleviku suundade arutelule ja teabe jagamisele klubimaja ruumides on võimalus päeva sisse mahutada golfi algõpe, mille käigus saab golfiga ning väljaku ja kõige muu selle juurde kuuluvaga lähemalt tutvust teha. Golfiga aitavad sõprust sobitada Rae Golfi lõbusad treenerid, kes muudavad õppimise huvitavaks, näidates ette vajaminevad elemendid ning rääkides juurde põhilisemad mängureeglid. Kõik see kokku tähendab seda, et osalejatel on võimalik ühendada kasulik meeldivaga – teha ühel päeval tööasju hoopis teistsuguses keskkonnas ning samas golfiga tuttavaks saada.

Sellel aastal on Rae Golfis enda tööpäevi ja koolitusi mööda saatnud nii mõnedki ettevõtted ja kollektiivid. Näiteks Swedbank, Arrow, Selver, Europcar, ITK Inseneribüroo, Magnusson, Kaamos Kinnisvara ja veel paljud teised.

Europcar'i tööpäev golfiväljakul
Europcar’i tööpäev golfiväljakul

Golfiväljakul on igas mõttes kasulik

Ärialaselt rääkides on vastavalt erinevate allikate andmetele maailma golfiväljakutel sõlmitud ajaloo vältel suuri tehinguid. Pikaajalised koostöö vormid ja kliendid on samuti golfimaailmas kuum teema. Ühele Rae Golfi treenerile meeldib öelda, et ta on kõik vajamineva leidnud golfiväljakult, alustades kontaktidest, kes täna tema maja ehitavad kuni muuks eluks vajaminevate teenusepakkujateni välja. Golfariks olemine ja golfiväljakul viibimine on mitmes mõttes kasulik. See pole vaid investeering meelelahutuseks ja toredaks ajaviiteks, vaid tulus ka tööalaselt.

Rae Golf

Sarnaselt töökollektiividele, on ka eraisikutel võimalus Rae Golfis endale meelepäraseid üritusi korraldada. Alates sünnipäeva pidamisest kuni poissmeeste õhtuni või lausa pulmadeni välja. Olenemata sündmusest käib alati kaasas võimalus teha golfiga tutvust ja seda kõige lõbusamas võtmes.

Klubimajas asuv SÄND Resto pakub aga selliseid hõrgutisi, millest oleks patt mööda vaadata ja ilma jääda! Igatahes ideaalne kaaslane meeldejääva pidustuse või tähtpäeva läbiviimiseks. Samuti ei puudu võimalus saunatada, mille järel saab end mõnusalt tiigis värskendada.

Rae Golf

Tulge päeva nautima!

Kui pole soovi enda sündmust nii suurelt pidada, siis saab alati tulla Rae Golfi mõnusalt aega veetma nii restos kui ka harjutusväljaku alas, kus mängib muusika ja vibe on eriti hea. Kusjuures selleks, et harjutusväljakul palle toksida, ei pea kohe mitte golfar olema. Mida…? Tegelikult ka…? Jep! Harjutusväljaku ehk võõramaiselt driving range’i puhkealas saab snäkkida ja joogipoolist nautida nagu üks tõeline golfar. Kogu mõte tulla iseseisvalt golfi proovima on väga sarnane põhimõttele bowling’ut mängima minna. Piisab kaaslas(t)est, kellega koos on tore midagi uut proovida ja mine tea, äkki hakatakse sama seltskonnaga tulevikus ka regulaarsemalt golfi harrastama.

Golf on täna järjest populaarsemaks muutumas ning iga alustaja leiab Rae Golfist endale hea võimaluse sellega tutvuse tegemiseks. Golf pole sugugi igav ning füüsiliselt liiga lihtne ala. Vastupidi! Mängijana toimub pidev ja katkematu eneseanalüüs. Golf on sõltuvust tekitav. Iga golfar tahab paremaks saada, lihvida enda mänguoskust ja võistelda iseenda vaimse poolega. Boonusena saab seda kõike teha värskes õhus.

Kui golf sinus huvi tekitab, soovitame tšekata Rae Golfi veebilehele ning küsimuste korral ühendust võtta. Suvi on golfiga tutvumiseks parim aeg!

Tekst: Kaisa Pilnik

Fotod: Edmond Mäll / Rae Golf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Rally Estonia ootab 15.-18. juulil fänne Lõuna-Eestisse kaasa elama

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus