Rocca al Mare Sportland paneb silmad särama | Sportland Magazine

Jaga „Rocca al Mare Sportland paneb silmad särama“

Rocca al Mare Sportland paneb silmad särama

Nelli Balakireva on Sportlandiga seotud olnud üle kümne aasta ja juhatab praegu vägesid Rocca al Mare keskuses asuvas kaupluses. Tema tiimi kuulub 14 spordikirega inimest, kes väärtustavad oma tööd väga kõrgelt. Töötajate rahulolu peegeldub poe juhataja kinnitusel suuresti tagasi ka klientidelt.

Juhi suurimaks katsumuseks on hoida tiim stabiilsena ning lahendada eri olukorrad ja tagasilöögid võimalikult kiiresti ja valutult. „Kuigi olen selle valdkonnaga väga pikalt seotud olnud, tuleb endiselt ette palju uusi olukordi, mis on mingis mõttes motiveeriv. Olen arvamusel, et igale olukorrale on lahendus olemas. Lisaks teab kogu kollektiiv täpselt, miks ja mida nad teevad, ning minu ülesanne on hoida nende tahet olla parimad, säravate silmadega ja motiveeritud klienditeenindajad,“ ütleb ta.

Tagareas Aron Kristjan Kovru, Kert Avarsalu, Sören Rothberg ja ees Nelli Balakireva, Triin Lauri, Sigdi Mägi ja Chrizti Tint
Tagareas Aron Kristjan Kovru, Kert Avarsalu, Sören Rothberg ja ees Nelli Balakireva, Triin Lauri, Sigdi Mägi ja Chrizti Tint

Ühised tegevused liidavad

Sportland pakub Nelli kinnitusel lisaks ägedatele kolleegidele palju sportimisvõimalusi ja parimat kaubavalikut oma unistuste ja saavutuste poole pürgimiseks. „Käime oma tiimiga päris palju koos jooksu-  ja rattamaratonidel. Ühiselt raske katsumuse ületamine on võimas tunne, see liidab,“ usub ta.

Peale spordiürituste peab ta oluliseks tähtpäevade tähistamist ja tiimi vaimsuse tõstmiseks muude vigurite välja nuputamist. „Proovime vähemalt kord kuus töövälisel ajal kokku saada, näiteks põgenemistuba külastada või mõne muu väljakutse leida,“ ütleb juhataja.

Sport annab julgust

Sport on Rocca al Mare Sportlandi kollektiivis mõistagi eriliselt au sees. Näiteks Kert Avarsalu tunnistab ausalt, et just tänu Sportlandi sportlikule vaimule jooksis ta oma elu esimese poolmaratoni. „Siin on enesearenguks ja sportimiseks väga palju võimalusi, lisaks äge nooruslik kokkuhoidev kollektiiv ja superhea kaubavalik,“ kiidab alates 2016. aastast klienditeenindajana töötanud Kert.

Kert Avarsalu
Kert Avarsalu

Noormeest paelub ekstreemsport. „Tegelesin kuus aastat jalgrattaspordiga, järgmiseks tuli trikitõukeratas, millega suutsin end 2016. aastal Eesti meistriks sõita, ning sealt liikusin BMX-trikirattale. Sport on andnud mulle nii julgust kui ka enesekindlust, mis tuleb tööski kasuks,” on ta veendunud.

Silver Kiho
Silver Kiho

Töö ja lõbu koos

Silver Kiho töötab kaupluses ja teeb kaasa kõikvõimalikel spordiüritustel, kus Sportland oma toodete ja tiimiga väljas on. Olgu siis tegu jooksu- või rattamaratoniga või hoopis rattaralliga. Noormees armastab oma tööd väga. „Eri üritustele kogunevad just sellised inimesed, kes päriselt sporti naudivad. Sellises keskkonnas on harrastajate ja rahvasportlaste toodete ja teenustega aitamine lausa lust. Kohati on seda isegi raske tööks nimetada, läheb veidi nagu hobi kategooriasse,“ leiab Silver. „Meie kollektiivi tugevaim külg on hea pingetaluvus ja oskus jääda rahulikuks. Kuna meil on tööl väga erinevad inimesed, siis täiendame üksteist eelkõige tänu mitmekesisusele. Kui mina kliendi küsimusele vastust ei tea, siis leiab selle kolleeg.“

Aladest armastab Silver enim jalgpalli, aga kui nooremana sisustas ta oma vaba aega trenniga, siis nüüd vaatab ta pigem mänge pealt. Vormis hoiab ta end jooksurajal. „Läbisin suvel oma esimese maratoni, mille tulemusega ei saa ega taha rahule jääda. Kindlasti võtan selle katsumuse uuel hooaja taas ette. Ka triatloni vastu on huvi tekkinud; mõlgutan mõtteid, et ehk peaksin registreeruma Otepää Ironman 70.3-le.“

Teineteist täiendades

Tudeng Aron Kristjan Kovru hindab Sportlandi juures ajaga kaasas käivat tootevalikut ja vahvaid üritusi. Üheks suurimaks plussiks peab ta paindlikku töögraafikut, mis võimaldab õpingute kõrvalt raha teenida. Suure jalgpallihuviga noormees kiidab asjalikke kolleege ja Sportlandi sponsoreeritavaid väliüritusi, kus töötajad osaleda saavad. „Olen oma tööandjaga varsti kolm aastat seotud olnud. Minu töö peamiseks sisuks on klientide nõustamine ja abistamine ning ostuprotsessi meeldivaks muutmine. Tiim on meil ühtne, kuigi koosneb väga erinevatest inimestest. Täiendame üksteist eelkõige põnevate teadmistega erisugustest valdkondadest – mida ei tea üks, seda teab teine. Osa kollektiivist käib omavahel keskmisest tihedamini läbi, veetes lõbusalt aega konsoolimängude seltsis,“ avaldab ta.

Madis Villems
Madis Villems

Kollektiiv loeb

Pooleaastase staažiga Madis Villems leiab, et ilma ägeda kollektiivita poleks tema töö pooltki nii nauditav. Hea palk ja tore tiim teevad Sportlandist hea tööandja. Spordialadest elab noormees kaasa jalgpallile, kuid tegeleb ise rannafitnessiga.

Tekst: Marta Vasarik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Bodylift - kompromissitu mugavus ja ilu

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus