Sõbrapäeva kingiideed | Sportland Magazine

Jaga „Sõbrapäeva kingiideed“

Sõbrapäeva kingiideed

Oih! Homme on sõbrapäev, aga sa ärkad alles nüüd? Minuga juhtub see iga aasta. Mistõttu tegingi kiire viimase-minuti-käigu Sportlandi, et sealt mõned kingitused leida ja ega ma siis kitsi ole – võtsin kaamera ühes ja pildistasin ka teie jaoks üles mõned kingiideed, mille saamise üle mul endalgi väga hea meel oleks. Sõber aitab ikka sõpra hädas 😉

Esiteks kasutasin ära kavala nipi vedada peika endaga poodi, et „mul on postituse jaoks pilti vaja“, aga tegelikult valis ta hoopis ise endale kingituse välja, millega teda homme üllatada plaanin  – kas pole mitte geniaalne plaan? Olen ise üks lootusetu romantik ja mulle meeldib alati, kui paarikesed sarnaselt riietuvad ja need Nike pusad on täpselt parajalt ühesugused, aga piisavalt erinevad, et mitte liialt kaksikud välja näha.

merrific

Üsna võimatu oli mööda kõndida värvilistest discgolfi ketastest ilma et need mu pilku püüaksid. Minu sõpruskonnas on antud spordiala aastatega üha enam populaarsust kogunud ja üks uus värviline ketas pakuks igale huvilisele kindlasti palju rõõmu! Või kinkida üks ketas hoopis sõbrale, kes kunagi varem discgolfi mänginud ei ole ja ta siis sõbrapäeva puhul ka kohe mängima viia? Miks mitte!

discgolf

Sammude lugemine on juba nagu mingi moe asi ja kui sa ei oska öelda mitu sammu sa eile tegid, siis mida sa üldse tead?(okei, kerge liialdus) Tänapäeva telefonid oskavad neid samme juba lugeda küll, aga ikka kipub olema neid, kes ei usu nutitelefonidesse. Sammulugeja on väga hea pisike, soodne ja muidugi kasulik (kui numbrid silme ees, siis üritad ikka usinamalt need 10 000 sammu päevas täis saada eks) kingitus!

sammulugeja

Klass kõrgem on pulsikellad ja aktiivsusmonitorid. Siinkohal peab muidugi täpselt teadma, et millised on kingisaaja soovid ja ootused antud vidinale. Ehk oleks targem isegi koos poodi seda välja valima minna, keegi pole ju öelnud, et koos kingituse välja valimine keelatud oleks. Mulle hakkab hetkel endalegi tunduma, et mu randmelt on üks selline imevidin puudu. Väga huvitava ja kasuliku postituse antud vidinate teemal leiate SIIT.

polar

Lugesite minu eelmist postitust YouTube treeningute kohta, aga sõbranna (või sõber) kurdab pidevalt kuidas põrand teeb põlvedele liiga ja tal puudub korralik matt? Terve hunnik Nike matte on hetkel -50% soodustusega, seega haara üks endale ja teine sõbrale/sõbrannale ning ei mingeid vabandusi enam – hakake treenima! Ps. Koos on lõbusam ka! 🙂

treeningmatt

adidas by Stella McCartney riiulilt jäi mulle silma üks äge kotike ja olen täiesti kindel, et sellele leiaks iga naine koheselt kasutust – kas vahetaks ta välja oma trennis käimiseks mõeldud pesemistarvete koti või pistaks ta sinna oma lemmikud kosmeetikatooted või kasutaks ta seda oma põhjatus käekotis, et tekitada eraldi koht olulisematele asjadele – vahet ei ole, neid kasutusvõimalusi on tohutult. 😉

adidas kott

Joogipudel on asi, mille kinkimisega ei saa mööda panna. Veejoomise tähtsusest ei pea ilmselt pikalt rääkima ja leidsin seekord Casalli riiulilt eriti põneva pudeli, mis teeb vee tarbimise kindlalt veel nauditavamaks. Lisaks sellele, et see näeb hea välja, saab pudeli põhja pigistada näiteks sidruni, apelsini või laimi ja lisaks sellele, et need annavad veele hea maitse, saab nendest ka vajalikke vitamiine!

casall joogipudel

Ja kui ikka mitte midagi muud kinkida ei oska, siis üks pehme karvane sõber aitab alati hädast välja! 😉

mänguasi

Olge sõbrad!

Merlin

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Eesti laul - Karl-Kristjan & Whogaux feat. Maian

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus