MOTIVATSIOONILAKS | Sportland Magazine

Jaga „MOTIVATSIOONILAKS“

MOTIVATSIOONILAKS

Uus aasta, uued lubadused, uued eesmärgid. Ilmselt üks kõige levinumaid uusaastalubadusi on hakata tegema rohkem trenni, olgu siis põhjuseks tugevam tervis või ilusam suvevorm (olen seda isegi juba viimased 10 aastat teinud). Liigagi tihti kipub mõne aja möödudes aga siht silme eest kaduma ja see pehme diivan ning hea film tunduvad palju ahvatlevamad – tuttav tunne? 😉

Mis te arvate, kui üritaks sellel aastal olla tublimad kui kunagi varem ja leida üheskoos erinevaid viise motivatsiooni hoidmiseks. Alustaks uutest trenniriietest, mis on minu puhul ühed parimad motivaatorid ja julgen arvata, et ma pole ainuke! Kuna hetkel on Sportlandis palju magusaid allahindlusi, siis otsustasingi teid endaga poodi kaasa võtta ja natuke inspiratsiooni ning stiiliideid jagada. Seega, kui mõnel teist peaks olema trennimotivatsiooni säilitamisega raskusi, siis leiame kohe SIIN JA PRAEGU sellele lahenduse ja vaatame mida ägedat ma poest leidsin!

Sportland Nike ostufestival merlin kaseEsimene motivatsioonipuhang tuleb NIKE-lt, kus leiab hetkel palju tooteid -50% pakkumisega ja nii on kõik esemed siin pildil täpselt poole hinnaga (pildil tõin välja juba soodushinnad)! Antud komplekt on täiesti multifunktsionaalne, mis sobib hästi nii jõusaali sessiooniks, rühmatreeningusse kui ka ilusamate ilmade saabumisel mõnusaks jalutuskäiguks värskes õhus. Kollase pusa ja siniste tossude kombo lisavad trenniriietusele värvi, aga samas ei kriiska need liialt palju, seega sobivad ka tagasihoidlikuma treenija selga.

Sportland Nike ostufestival merlin kase Sportland Nike ostufestival merlin kase

casall HINDSelle särtsaka roosa komplekti saab endaga täpselt samamoodi poole soodsamalt koju viia! CASALLi pakkumises leidus hetkel veel päris palju kihvtilt matchivaid pluuse-pükse super hea hinnaga, seega kes ilma jääda ei taha, siis kiirelt poodi! Haarasin riiulilt juurde ka toon-toonis Nike tossud ja mugav ning silmapaistev trennimotivaator ongi koos. Ma ei tea kuidas on teiega lood, aga kui minu kapis end sellised esemed peidaks, siis ma tahaks küll iga päev trenni minna!

 

casall (3) casall

adidas HIND xKolmandaks tuulasin ADIDASe allahindluse hulgas ja kuigi nende soodusprotsendid jäid veidi madalamaks, kui eelmiste brändide puhul, siis leidsin sealt väga põnevaid pakkumisi. Antud outfitiga oleks eriti mõnus puusa nõksutada mõnes tantsulisemas treeningus ja kui armsa roosa pusaga trenni minna ei raatsi, siis sobib see ideaalselt ka igapäevaseks kandmiseks. Muide! Need tossud on ühed kõige mugavamad, mida ma jalga proovinud olen ja pean tunnistama, et need kummitavad mind siiani. Kas peaksin need endaga koju tooma? *mõtlev emoji* 😀

adidas (4) adidas

adidas (3)

oneill HIND xViimasena valisin välja midagi neile, kes kohe üldse trennisaali minna ei taha, aga kes ennast ikkagi kodudiivanilt püsti sooviks ajada. Mul hakkas poes silma mitmeid ilusaid ROXY talvejopesid, mis olid jällegi ahvatlevas -50% pakkumises, seega kutsungi teid siinkohal üles end õue liigutama minna! Eesti ilm on küll väga muutlik, aga nii palju kui meile lund antud on, siis võiks ju seda ära kasutada. Miks mitte minna suusatama, kelgutama, lauatama.. Ja luban, et sellise komplektiga ei jääks Sa kellelegi mäel märkamatuks!

oneill

Või kui selline tegevus tundub liiga ekstreemsena, siis viska lihtsalt soojad (ja ilusad, sest igas olukorras tuleb hea välja näha) riided selga ning mine tee üks tempokas jalutuskäik mõnel rahulikul metsarajal. Seda talvist komplekti oli poes küll üsna palav selga proovida, aga samas ei kippunud ma neid asju üldse seljast võtma, sest oli tunda kuidas see värvikirev riietus mu tuju tõstis ja mind lausa vägisi endaga õue kutsus minema.

oneill (1)

Nonii, mina leidsin siit valikust endale kindlasti uued lemmikud aga huvitav oleks teada milline neljast komplektist teil kõige enam trennimotivatsiooni tõstaks ja millisesse treeningusse sellega läheksite? Loodan, et hoiate oma vana aasta õhtul antud lubadustest, olgu need millised tahes, jätkuvalt kinni ja soovin teile tugevat tahtejõudu ning edukat aastat.

Olge tublid!
Merlin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Under Armour – innovaatiline spordibränd

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus