Sportland Järve tiim – üks kõigi, kõik ühe eest! | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Järve tiim – üks kõigi, kõik ühe eest!“

Sportland Järve tiim – üks kõigi, kõik ühe eest!

Sportland Järve tiimi tugevuseks on sarnane mõtlemine, usaldus ja valmisolek üksteisele igal ajal abiks olla. Kõik poe töötajad, eesotsas värske juhtaja Sofia Laasmaga kinnitavad, et ühtsuses peitub jõud. Täna saamegi Sofia ja tema tiimiga lähemalt tuttvaks.

Sofia esimene kokkupuude Sportlandiga oli neli aastat tagasi, mil ta lühikest aega ettevõttes töötas. Möödunud aasta novembris tõi tee teda uuesti Sportlandi, kui naine liitus Sportland Viru kollektiiviga ning aprillis töötas seal juba vanemteenindajana.

Juuli lõpus jäi edasipüüdlikule Sofiale silma võimalus ettevõtte sees sammuke kõrgemale astuda ja kandideerida Sportland Järve juhataja kohale. „Esialgu korraks mõtlesin sellele, kuid siis hakkasin kahtlema, kas mul on piisavalt kogemust, et selline samm teha. Tegin mõttes otsuse, et kui kunagi hiljem avaneb uus võimalus, siis kindlasti panen ennast proovile,“ meenutab Sofia. Kui kuulutus üsna varsti uuesti tema tähelepanu köitis, siis ta enam ei kõhelnud. „Otsustasin, et tuleb kandideerida ja vaadata, mis saab. Praegu arvan, et tuleb ikkagi alati enda sisetunnet usaldada,“ muigab Sofia, kes augusti lõpus alustaski tööd Sportland Järve juhatajana.

Sofia LaasmaArenguvõimalusi leiab lõputult

Oma tööandjaga on naine väga rahul, sest töötingimused on head, arenguvõimalusi jagub ning väljakutsetest puudust pole. „Sportland pakub nii palju erinevaid võimalusi end müügitöös arendada, siin saab suhelda pidevalt uute inimestega ning kui see kõik veel spordiga kokku liita, on tulemus võrratu. Toimub erinevaid üritusi, millel saame osaleda, samuti on võimalus hankida lisakogemusi tavakeskkonnast väljas spordiüritustel poodides tööd tehes,“ kiidab Sofia. „Töö on liikuv, lõbus ja mitmekülgne. Kui soovid pidevaid väljakutseid, siis Sportland seda ka pakub,“ lisab ta.

Poe juhatajana on tema peamised ülesanded olla juht ning pakkuda tiimile kõike, mis nende töö ja teeninduse veel kvaliteetsemaks muudaks. „Selle juures on väga oluline usaldus ja austus, ilma milleta ei saa. Sama oluliseks on ka tulemusteni jõudmine ja eesmärkide täitmine just üheskoos,“ kirjeldab Sofia, mida ta tiimijuhina oluliseks peab.

Teel paremaks juhiks

Naisele meeldib oma töös kõige enam see, et ta saab õppida väga palju uut, arendada oma nõrgemaid külgi ja näha kõrvalt enda arengut. „Mulle meeldib ka see, et töös on palju suhtlust, töö on lõbus ning pakub uusi väljakutseid. Suurimaks väljakutseks on mulle kogu juhtimisprotsess, sest pean veel arendama endas paljutki, et olla juhina väga hea. Just läbi arengu, katsetamise ja ebaõnnestumise arendadki enda nõrgemaid külgi, tood välja tugevamad või avastad endas omadusi, mida sa varem ei ole märganud ning see kõik aitab saada paremaks juhiks,“ arvab Sofia.

Talle on suureks abiks see, et kogu Sportland Järve 10-liikmeline tiim on sellel teekonnal toeks. „Minu tugigrupp on kahtlemata Eveli ja Olaf, kes on meie poes vanemteenindajad. Meie tiimi kuuluvad ka väga tublid teenindajad nii saalis kui ka outdoor-osakonnas – Merlin, Indra, Martin, Relika, Birgit, Jaanus ja Laura,“ tutvustab Sofia. Ta usub, et nende tiimi suurimaks tugevuseks ongi ühtsus ja kokku hoidmine. „Siin kehtib kindlasti ütlus: if you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together,“ lausub juhataja.

Kuigi ta ise Järve poes veel väga kaua olnud ei ole, on ta kindel, et inimeste isiksused, sarnane mõtlemine, usaldus ja tiimitöö mõistmine on need, mis tagavad kokkuhoidva meeskonna. „Töötajad on loonud endale kui tiimile juba väga tugeva vundamendi, mida aitab veelgi tugevamaks muuta jätkuv pühendumine samadele väärtustele,“ on Sofia veendunud.

Ees vasakult Eveli Järvetar, Sofia Laasma ja Olaf Põldoja. Tagareas vasakult Merlin Siimsalu, Jaanus Ojavere, Indra Ristoja, Relika Luhaäär ja Martin Põldoja. Pildilt puuduvad Birgit Eesalu ja Laura Aas.

Üks kõigi, kõik ühe eest

Kõik Sportland Järve töötajad kinnitavad kui ühest suust, et ühtsuses peitub jõud ning nende kollektiivis püüavad kõik vajadusel üksteisele alati appi tulla. Just need põhimõtted on hoidnud enamikku Järvel teenindajatest juba aastaid samas kollektiivis.

Olaf Põldoja on Sportland Järve outdoor-osakonna vanemteenindajana töötanud neli aastat. „Hindan oma kolleegide juures enim töökust ja positiivset suhtumist töösse. Meie tiimi teeb tugevaks kindlasti see, et oleme kui üks pere, kus on positiivsust ja rõõmu, kuid vahel ka kergemaid naginaid ja probleeme, millest saadakse alati ühiselt jagu. Üksteise hoidmine ongi meie tugevaim külg,“ usub Olaf. Tema sõnul saavad kolleegid  üksteise heaks palju ära teha. „Tiimi liikmed saavad üksteisele enim abiks olla positiivse õhkkonna loomisel, mis teeb igapäevaselt tööl olemise ja töö tegemise meeldivaks ja efektiivseks.“

Eveli Järvetar, kes on Sportland Järve vanemteenindajana töötanud pea kaks aastat hindab samuti meeskonna ühtsust. „Me oleme nagu musketärid: üks kõigi, kõik ühe eest!“ lausub ta. „See ongi meie tugevus, et tõepoolest töötame nagu üks TIIM! Ja seda hea meelega,“ lisab Eveli.

Pea poolteist aastat on Sportland Järve pere liikmeks olnud teenindaja Merlin Siimsalu, kes usub, et kolleegid saavad üksteist toetada võrdselt töösse panustades ja vajaduse korral üksteise jaoks olemas olles. „Hindan seda, et meil on kõik rõõmsameelsed ja energilised inimesed, kellega koos on hea tööl olla. Meie tugevusteks on üksteise abistamine, igapäevane töö meeleolu ja ühte hoidmine. Oleme nagu üks suur perekond,“ kinnitab Merlin.

Sofia LaasmaSport on sõber eluks ajaks

Jätkuvalt hea meeleolu ja positiivsuse hoidmiseks kogub Sportland Järve kollektiiv energiat liikumisest ja spordist ning ka juhataja Sofia ei ole selles suhtes erand. Naine tõdeb, et tema ja sport on nagu parimad sõbrad, kes saavad hästi läbi, lähevad vahel mõneks ajaks riidu, kuid tulevad alati teineteise juurde tagasi. „Nooremana tegelesin tantsimisega, sest muusika ja tants on alati minu südames olnud. Lõpetasin raske südamega võistlustantsu ning tegelesin edasi teiste stiilidega, kuid ühel hetkel sai see osa minu elus läbi. Armastan siiani muusikat ja tantsimist, kuid ei tegele sellega juba väga palju aastaid,“ räägib Sofia.

Enne Sportlandis alustamist elas ta Eestist väljas ja andis igapäevaselt hotellis zumba ja watergym’i tunde. „Eestisse tulles läksin spordiga korraks riidu, kuid olen nüüd spordi juures tagasi. Peamiselt teen jõusaalis jõutrenni, sest see tekitab minus ülimalt võimsa tunde ja energia,“ selgitab naine. „Võin kindlalt väita, et Sportland tõi mind tagasi pikalt trennipausilt ning hetkel keskendungi enda hea vormi taastamisele ja arendamisele,“ lisab ta.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Eleriin Sild / Tiina Traumann

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Treeni kodus koos Kirke Kirdiga!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus