Sportland Teami võrratu spordiaasta | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Teami võrratu spordiaasta“

Sportland Teami võrratu spordiaasta

2019. spordiaasta alguses võtsime traditsiooniliselt kokku Sportland Teami spordiüritused 2018. aastal – ning siiras rõõm oli tõdeda, et eelmisel aastal purustasime vaieldamatult kõige rohkem rekordeid.

Kuna sport on meie inimeste DNA-s tugevalt sees ja kõige sportlikumad on meie tiimis alati väga kõrgelt hinnatud, korraldas Sportlandi sporditurundusjuht Kert Rang eelmise aasta kõige aktiivsematele spordiüritustel osalejatele traditsioonilise meeleoluka tänuürituse.

20. veebruaril peetud tänuüritusel meenutasime ühiselt eelmist aastat, tunnustasime kõige aktiivsemaid, vaatasime veidi tulevikku ja nautisime suvesoojal Teras Beachil parima meelelahutuse saatel ägedate inimeste seltskonda.

Kolm olulist küsimust Kert Rangile

Kuidas hindad Sportland Teami osalemisaktiivsust 2018. aastal?

Anti Kalle
Anti Kalle on Sportlandi asutaja ning ühtlasi Sportland Teami ainuke sportlane, kes eelmisel aastal individuaalsportlasena täispikal IRONMAN Tallinnal finišeeris, ajaga 11:13:08

Sportland Eesti inimesed saavutasid 2018. aastal müstilisi sporditulemusi. Meeskondlikult osaleti pea 800 üritusel, mille raames läbiti üle 13 000 kilomeetri. See näitab selgelt, kui väga meie inimesed liikuda tahavad.
Rõõm on tõdeda, et populaarne pole mitte ainult jooksmine, vaid ka rattasõit, suusatamine ja triatlon. Meie inimeste puhul on imetlusväärne see, et ollakse valmis sõitma oma kodukohast kaugele, et spordiüritustel osaleda – Tartust Rakveresse Ööjooksule, Tallinnast Pühajärvele Otepää IRONMAN 70.3-le jne.

Millised plaanid on selleks aastaks?

2019. aasta on sporditurunduses väga tegus ja võimas. Oleme laiendanud oma spordiürituste haaret ja oleme suve jooksul igas Eesti maakonnas mõnel spordiüritusel kohal. Viime Sportlandi missiooni ja visiooni kohtadesse, kus me varem käinud pole. Kindlasti on soov parandada Sportlandi nähtavust ja kaasata veelgi rohkem inimesi meie ägedast tiimist spordiüritustesse panustamisel.

Kert Rang (paremal)
Kert Rang (paremal)

Mida hindad kõige rohkem nende inimeste juures, kes spordiüritustesse nii osaleja kui ka korraldajana panustavad?

Sellele on sõnadega keeruline vastata. Mul on suur rõõm, et nad seda teevad, ja neile kuuluvad minu austus ja tänutunne. Kõik Sportland Teami liikmed, kes aitavad spordiüritusi korraldada, on üks suurimaid põhjuseid, miks ma teen iga päev seda, mida teen. Võimalus tuua inimesed kaupluse igapäevarutiinist välja ja näha neid uues õhkkonnas oma tööd kirglikult tegemas – see on hoopis teine energia ja emotsioon, ja sellest ei saa kunagi küllalt.

Kõik meie sportivad inimesed, kes spordiüritustel osalevad, on megatublid ja eeskujuks meile kõigile.

Sportland Kõrvemaa Nelikürituse läbijad
Sportland Kõrvemaa Nelikürituse läbijad

Lahe on kuulda, kuidas kauplused leiavad lahendusi, et minna kollektiivselt starti ühele või teisele spordiüritusele ja rajal üksteisega mõõtu võtta. Ja taas see emotsioon – kui nad tulevad pärast finišeerimist Sportlandi alale ja sa näed tundeid, mis neid valdavad, siis saad aru, kui tähtis ja vajalik see kõik meie inimestele on.

Tekst: Nelli Nilson

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Ronimisministeerium sulges meeleoluka diskoga ajutiselt uksed

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus