Sportland Viru kauplus on nüüd senisest veel moekam ja eksklusiivsem | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Viru kauplus on nüüd senisest veel moekam ja eksklusiivsem“

Sportland Viru kauplus on nüüd senisest veel moekam ja eksklusiivsem

Juuli lõpus avas Tallinna südames Viru Keskuses uksed värskenduskuuri läbinud Sportland Viru kauplus, mis rõõmustab kliente laienenud kaubavaliku ja uute eksklusiivsete kaubamärkidega. Uued ruumid on avarad ja valgusküllased. Lähiajal avatakse poes ka mõnusaid sooje jooke pakkuv kohvinurk.

„Viru Keskus reklaamib end moodsa keskusena ja Sportland käib selle mõttega tihedalt kaasas,” ütleb kaupluse juhataja Kadri Kruusimägi. „Meie kaubavalik on muutunud eksklusiivsemaks, värskemaks ja trendikamaks, rõhudes rohkem vaba aja toodetele ning spordist inspireeritud moele. Näiteks esindame kaubamärke Converse, Vans ja Dickies, mis meeldivad väga meie nooremale klientuurile, ning Stella McCartney, mis oma julgete ja stiilsete kollektsioonidega köidavad iga naise tähelepanu.”

Sportland ViruPalju uut ja põnevat

Viru pood on Sportlandi kõige uuema Be 1st! kontseptsiooniga. Kuigi kõikides Sportlandi kauplustes on alati kuhjaga maailmatasemal innovatsiooni, on Sportland Virus seda veelgi lisatud. Sügishooajal valmib mõnus lounge ala, kus ostleja ja tema kaaslane saavad hetkeks lõõgastuda. Ala tuleb kohe proovikabiinide kõrvale. Seal on suured aknad, mille all saab istuda valguseküllases päevavalguses, puhata, uute toodetega tutvuda ning endale meelepärast kohvijooki rüübata.

Kauplusesse on juba praegu valmimas inspiratsioonisein, kus külastaja saab uudistada Eesti spordi- ja kultuurielu hiilgehetki, mis täidab veidi isegi spordinäituse rolli.

Kasutusel on vaid säästlikum LED valguslahendus, mis on keskkonnasõbralikum. Näiteks proovikabiinides lähevad tuled põlema automaatselt vaid siis, kui klient sinna siseneb, ladude valgustus on sama ülesehitusega.

Sportland Viru erineb teistest Sportlandidest ka selle poolest, et seal on spordist inspireeritud fashion tooted suuremas fookuses. Seal on palju põnevat, mida tuleb ise vaatama tulla!

Motiveeritud teenindajad

Kaupluse juhataja sõnul esimene kuu olnud üle ootuste rahvarohke ja edukas. Oma osa on selles kindlasti ka Soome turistidel, kes enne septembrikuist kooliaega heal meelel Tallinna väisavad. Ruumi jagub uues poes lahedalt – müügipinda on ligi 1000 ruutmeetrit. Ja poe 17 töötajast jagub iga kliendi vääriliseks teenindamiseks.

Sportland Viru

Kadri sõnul on vanemteenindajad nii-öelda vanad kalad, aga ülejäänud teenindajatest on valdav enamik Sportlandi jaoks uued inimesed. „Meie töötajatel mingis mõttes vedas sisseelamisega ning teisalt oli jälle raskem – nimelt sai igaüks uue poe avamise ettevalmistusprotsessile käe külge panna. Koos lõime endale parima süsteemi alates ladude ülesehitusest ja toodete sorteerimisest kuni hinnastamiseni. Sisseelamisega läks küll aega pikalt, ent arvan, et see oli kõigile osapooltele igati kasulik. Lähiajal plaanin koos oma ülitubli kollektiiviga midagi vahvat ette võtta ka töökohaväliselt, näiteks üheskoos värskes õhus midagi sportlikus võtmes teha.”

Sportland on suurepärane koht enesearenguks

Kadri on Sportlandis töötanud juba üle 10 aasta, alustades Sportland Viru poes teenindajana. Vahepeal töötas ta Ülemiste keskuse Sportlandis, kus sai vanemteenindajaks, seejärel oli mõned aastad lastega kodus. „Uuesti tööle tulles aitasin luua Sportlandi koolituskeskkonda ning nüüd olen taas ringiga tagasi meie Viru poes. Igav ei hakka Sportlandis kunagi. Iga päev on huvitav ja vaheldusrikas ning väljakutseid jagub. Väga motiveeriv on, kui tööandja pakub arenguvõimalusi – mina olen väga hea näide karjääriredelil ülesronimise kohta. Samuti on siin eeliseks pakutavad sportimisvõimalused ja suurepärane koolituskeskkond.”

Sportland Viru juhataja Kadri Kruusimägi

Sportimine on Kadri jaoks oluline osa elust. „Spordiga seoses on minu puhul märksõnaks korvpall, millega olen tegelenud alates teisest klassist alates, kui ühinesin Rapla Korvpallikooliga. Üldse on pallimängud minu lemmikud. Olen mänginud korvpalli rahvuskoondises ja meistriliigas, aga hetkel pere kõrvalt löön kaasa amatöörliigas,” räägib Kadri, kes käib igapäevaselt Tallinnasse tööle Raplast. „Kuna hommikune tööletulek võtab oma aja, siis hommikujookse ma ei harrasta, aga oma lapsi tahaksin küll spordipisikuga nakatada. Seega käime nendega sageli õhtuti ning nädalavahetustel metsaradadel jooksmas ja jalutamas.”

Üldiselt käib Kadri korvpalli mängimas minimaalselt kaks korda nädalas, aga kui võimalik, siis muidugi rohkem. Lisaks võistlused ning muud spordialased sündmused. „Väga toredad on ka Sportlandi spordiürituste toetamised nii rajal kui ka raja kõrval Sportlandi telgis. Kindlasti tahan ka enda meeskonnale neid võimalusi pakkuda,” lisab ta.

Sportland Viru

Eesmärk olla esimesed

Koos oma meeskonnaga on Kadri kõikidele klientidele heaks eeskujuks, et innustada neid veelgi aktiivsemalt ja sportlikumalt elama. Sportlandi missioon on ju muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi pakutud toodete ja teenuste. Kuna Viru Keskus on noorte inimeste üks eelistatuim keskus Eestis, annab see suurepärase võimaluse seda missiooni ellu viia. Samuti ühtivad Sportlandi ja Viru Keskuse eesmärgid – olla parimad, olla esimesed!

Sportland Virus saab kindel olla, et klient leiab just endale kõige sobivama ja trendikama toote, mida spordiradadel, -väljakutel või vabal ajal kasutada ja kanda.

Tekst: Gerli Ramler

Fotod: erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportlik nädalalõpp Elvas pakub unustamatuid elamusi

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus