Sportland võttis Baltimaade jaekaubanduses esimesena kasutusele maailmakuulsa Itaalia firma Renzacci rõivaste ja jalatsite desinfitseerimismasina I-Genius | Sportland Magazine

Jaga „Sportland võttis Baltimaade jaekaubanduses esimesena kasutusele maailmakuulsa Itaalia firma Renzacci rõivaste ja jalatsite desinfitseerimismasina I-Genius“

Sportland võttis Baltimaade jaekaubanduses esimesena kasutusele maailmakuulsa Itaalia firma Renzacci rõivaste ja jalatsite desinfitseerimismasina I-Genius

Suurt keemilise puhastuse masinat meenutav desinfitseerimiskapp I-Genius on kasutusel Viru keskuse Sportlandis. Eritehnoloogiat kasutav seadeldis hävitab rõivaesemetelt ja jalatsitelt bakterid, viirused ja isegi ebameeldiva lõhna.

Kaupluses toimub desinfitseerimisprotsess nii, et klientide poolt proovitud rõivad ja jalatsid asetatakse 15-30-ks minutiks spetsiaalsel innovatiivsel tehnoloogial põhinevasse masinasse ning peale programmi läbimist pannakse tagasi oma kohale müügisaalis.

Masin desinfitseerib esemed ning hävitab bakterid ja muud mikroorganismid nn osooni-töötluse ja UV-C kiirgusega. Seade on äärmiselt ökoloogiline ja keskkonnasõbralik, desinfitseerimiseks ei kasutata keemiat ega ühtegi ainet, mis võiks tekitada allergiat.

Kogu protsess tagab senisest veelgi turvalisema, mugavama ja hügieenilisema keskkonna kaupluses nii klientide kui ka töötajate jaoks.

RenzacciI-Geniust kasutatakse terves maailmas

I-Genius on välja töötatud Itaalias Renzacci ettevõtte poolt, kellel on puhastusvaldkonnas rohkem kui 45-aastane kogemus. Seda võimast desinfitseerimismasinat hakkas Renzacci arendama umbes kolm aastat tagasi.

Tänaseks on I-Genius on kasutuses üle maailma mitmetes valdkondades, näiteks moetööstuses, haiglates, politseijaoskondades, hotellides ja spaades. Esimesena Baltimaade jaekaubanduses võttis masina kasutusele Sportland Eesti Viru keskuse poes ning hoolitseb sellega klientide turvalisuse eest äärmiselt kõrgel tasemel.

Sportland pakub klientidele ainult parimat

Sportandi kaasasutaja ja juhatuse liikme Are Altraja sõnul viis kalli seadeldise soetamiseni tänane ülemaailmne olukord, kuid teisalt ka sügaval Sportlandi DNA-s olev huvi innovatsiooni vastu ja loomulikult soov pakkuda klientidele alati parimat võimalikku kvaliteeti ja taset.

Renzacci

„Sportlandi klient on aktiivne, uudishimulik ja uuendusmeelne, progressiivne maailmakodanik, kes soovib parimat. Sportlandi soovid uusimate tehnoloogiate osas ja seisukohad innovatsiooni osas on 20 tegutsemisaasta (Sportlandi asutasid aastal 2000 Eesti ettevõtjad Are Altraja ja Anti Kalle, toim) jooksul saanud tuntuks kaugelt laiemalt kui Baltimaad. Nii jõudsimegi aktuaalseid vajadusi silmas pidades kiiresti maailmakuulsa Itaalia brändini Renzacci,“ kommenteerib Are Altraja.

Ta lisab, et Renzacci on n-ö tavaolukorras pesumajade ja keemilise puhastuse tehnoloogiate bränd – võiks öelda, et selle tööstuse Rolls-Royce. Sama pesupesemise ja -puhastuse tehnoloogiat kasutavad muuhulgas ka maailma parimad pesumajad, sh ka Tallinna parimad. „Renzacci tehase kaasomanik on Armeenia juurtega Eestis elav Artur Akopyan, tänu kellele õnnestuski kiiresti „näpistada“ üks masin maailma tippmoebrändide tellimuse vahelt Eestisse, Viru Keskuse Sportlandi. Hr Akopyani sõnul on just oma partiisid kätte saamas Prada (tellis oma esinduspoodidesse kokku 50 masinat) ja Gucci (tellis 30 masinat),“ ütleb Are Altraja.

Renzacci

I-Genius tagab ideaalse puhtuse

Arvestades tänast olukorda maailmas, muutub ilmselt paljudes riikides normiks, et kauplustes desinfitseeritakse asju enne, kui järgmine klient neid vaatama ja proovima hakkab. Klientide jaoks annab selline lahendus garantii, et kaubad on vabad viirustest ja bakteritest. Lisaks on kõik riided, jalatsid ja muud esemed peale puhastamist ideaalses seisukorras, sest need lähevad masinasse ja tulevad sealt välja kuivana, kuna neid ei töödelda veega ega niisutata.

Nii Are Altraja, Sportland Eesti tegevjuhi kohusetäitja Nelli Nilson kui ka Viru Keskuse Sportlandi juhataja Daivi Kitsapea on masina tööga väga rahul ning tõdevad, et Sportland oli ja on alati olnud esimene, kes on oma klientidele püüdnud pakkuda ainult parimat võimalikku kvaliteeti, toodet, teenindust ja ostukeskkonda!

Otselingi masina omadustest võib leida siitRenzzacci logo

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Ksenia Gureeva

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Purjetajad Henri ja Juuso Roihu: merel tekib vabaduse tunne ja maapealsed probleemid ununevad

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus