T1 keskuse esimesel korrusel avati uue kontseptsiooniga Sportland Outlet kauplus | Sportland Magazine

Jaga „T1 keskuse esimesel korrusel avati uue kontseptsiooniga Sportland Outlet kauplus“

T1 keskuse esimesel korrusel avati uue kontseptsiooniga Sportland Outlet kauplus

T1 keskus teeb läbi imelist muutumist. Uusi kauplusi ja teenusepakkujaid tuleb juurde pea igal nädalal, keskuses korraldatakse mitmesuguseid kontserte ja sündmusi. Kirsiks tordil avati eelmisel nädalal esimesel korrusel suur Sportland Outlet kauplus.

Uude poodi pääseb mugavalt nii T1 keskuse raudtee ja Ülemiste poolsest sissepääsust kui ka keskaatriumist. 670-ruutmeetrisel pinnal pakutakse ülisuurt ja eristuvat valikut talvejopesid ja -saapaid, aga ka teisi talve- ja sporditooteid väga heade hindadega. Sportlandi meeskond tegutses aasta lõpus tõeliselt meisterlikult, sest kauplus avati vähem kui nädalaga.

Outlet

Noor, aga kogenud juhataja

Uue kaupluse eesotsas on juhataja Anastasija Kovaljova, kes oli Sportlandi tööle kandideerides lapsega kodune. „Juba lapsepuhkuse ajal mõtlesin, et soovin kiiresti uuesti ametisse asuda. Enne emaks saamist töötasin Põldma Kaubanduses, mis tegeleb muuhulgas Denim Dream, Guess ja Tommy Hilfiger brändide vahendamisega. Olin mitme outlet poe juhataja. Umbes kuu aega tagasi nägin CV Keskuse lehel Sportlandi töökuulutust, kus otsiti uue outleti juhti ja kandideerisin. Mulle väga meeldib suhelda ja usun, et saan erinevate inimestega hästi hakkama,” räägib vastne kaupluse juhataja.

Anastasija

Tema sõnul ei olnud valituks osutudes eriti palju aega sisse elada. „Tegutsema pidime väga kiiresti, aga eks esimesed nädalad ongi kõige intensiivsemad. Usun, et umbes kuu aja pärast, saavutame stabiilse töörütmi, mille pinnalt edasi areneda.“

Anastasija õpipoisipäevad möödusid Sportland Rocca al Mare ja Tartu mnt Outlet kauplustes. „Vaatasin, kuidas poes üldiselt asjad käivad, tutvusin juhataja tööga, süvenesin arvete vormistamisse ja liikumisse. Igas Sportlandi poes töötavad nii positiivsed inimesed ja ma tõesti õppisin mõne nädalaga väga palju,“ räägib värske juhataja.

Anastasija

Positiivne ja toetav meeskond

„Töövestlustelt valisime T1 Sportland Outlet kauplusesse neli neidu ja noormeest, kes on üdini positiivsed, toetades nii kolleege kui ka mind. Soovin, et kõikide jaoks tähendaks töötamine ühise asja jaoks panustamist ning kõigil oleks kodutunne. Aja möödudes peaks kollektiiv kasvama, sest kaupluse pind on tõesti suur. Võrreldes Tartu mnt Outletiga on veidikene lihtsam see, et töötame ühel korrusel,” sõnab ta.

Esimeseks kõige tähtsamaks sammuks peab naine töötajate sisseelamist, mis tähendab kaupade ja kassasüsteemidega tutvumist. Anastasija on väga tänulik Sportlandi juhtkonnale, kes aitas tal kiiresti kohaneda ja kellelt saab alati igakülgset abi.

Outlet

Kõik brändid on lihtsalt leitavad

„Meie outletis on kaubad jagatud brändide, mitte toodete järgi, et kliendid saaksid rahulikult valida oma lemmikute hulgast. Olgu see siis O’Neill, Jordan või Nike. Uus kauplus on tõesti väga suur, ilus ja mugav. Usun, et klientidele väga meeldib meie juures,“ räägib Anastasija.

Kõik leiavad kindlasti endale midagi meelepärast, sest nii naistele, meestele kui ka lastele on avatud eraldi osakonnad. „Tänu uutele omanikele ja juhile, jõuab T1 keskusesse järjest rohkem kliente. Elan siin kõrval, külastan keskust pea iga päev ja näen oma silmaga muutusi. Ka meie kaupluse avamisel oli kohal väga palju inimesi.“

Outlet

Sportlandi ja spordi usku

Tagantjärgi tark olles, ei sattunud naine Sportlandi juhuslikult. „Olen Sportlandi klient olnud viimased viis-kuus aastat. Mõtlesin alati, et siin on nii abivalmid ja heatujulised teenindajad ning nii tore oleks siin töötada. Vahepeal tuli elu vahele, õppisin inglise keelt ja käisin ka ripsmetehniku koolitustel. Kuid siin ma nüüd olen,” ütleb ta lõbusalt.

Sportlandis töötades ei saa üle ega ümber spordist ning ka Anastasija ei saa ilma sporti tegemata. „Mulle meeldib käia MyFitnessi rühmatrennides – jooga, pilates, bodypump jne. Meeldib ujuda, suvel rulluiskudega sõita ja talvel uisutada. Proovin alati uusi alasid. Meie kaheaastane poeg armastab kõige rohkem küll joonistada, aga õues meeldib talle juba kelgutada,” räägib ta enda ja pere sportlikest tegevustest.

Anastasija

Tekst: Kärt Radik

Fotod: Andrei Ozdoba, erakogu

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Näitleja Maarja Johanna Mägi: akrobaatika aitab mul hirmudest üle saada

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus