Uued adidase esinduskauplused pakuvad erilisi ostuelamusi | Sportland Magazine

Jaga „Uued adidase esinduskauplused pakuvad erilisi ostuelamusi“

Uued adidase esinduskauplused pakuvad erilisi ostuelamusi

Kõikidel adidase fännidel on põhjust rõõmustada, sest Sportland avas hiljuti kaks adidase esinduskauplust. Ülemiste keskusest leiab nüüd adidas Performance ja Viru keskusest adidas Originals kaupluse.

„Meie soov on pakkuda klientidele parimat ja teravaimat kaubavalikut ning esinduskauplustes saame seda teha. Kuna Sportland on ka Lätis ja Leedus mitu aastat adidase frantsiisikauplustega opereerinud, siis oli siinsete poodide avamine asjade loomulik käik. Kui tekkis võimalus Eesti kahes parimas kaubanduskeskuses poed lahti teha, haarasime sellest kohe kinni,“ selgitab Sportland Eesti tegevjuht Nelli Nilson.

adidas Ülemiste

Ülemiste adidas Performance

Kahe Tallinnas avatud kaupluse kontseptsioon on pisut erinev. Ülemiste keskuse esimesel korrusel 510 ruutmeetril asuvas adidas performance tüüpi kaupluse valikus leidub tooteid nii naistele, meestele kui ka lastele. Esindatud on palju funktsionaalseid ja tehnilisi treeningriideid ja -jalatseid, seal hulgas jooksu kategooria, klassikaline treening ja välisport. Samuti on olemas elustiili- ja vabaajatooted adidas by Stella McCartney ja adidas Originals valikust.

Ülemiste poe avalmisel: ees paremalt esimene Nelli Nilson ja keskel Pertti Prits.
Ülemiste poe avalmisel: ees paremalt esimene Nelli Nilson ja keskel Pertti Prits.

Viru adidas Originals

Viru keskuse 226 ruutmeetril asuv adidas Originals esindab brändi kõige uuemat kontseptsiooni, kus pakutakse vabaaja tooteid naistele ja meestele. Sarnase ülesehitusega kauplused on Tallinna frantsiisipoe kõrval maailmas vaid Londonis ja Berliinis. Lisaks ägedate toodete ja eriliste emotsioonide pakkumisele soovitakse suurendada kogukonnatunnet – see kauplus on koht, kuhu inimesed saavad tulla, koos kogeda ja aega veeta.

Kontseptsioonis on väga olulisel kohal taaskasutatud materjalid ning esile on toodud kohalik kunst. „Riietuskabiinide esine põrand on valmistatud endise spordisaali põrandalaudadest ning vaateaknal on laste mänguväljakutest inspiratsiooni saanud kunstiteos, mille autor on Eesti kunstnik Helen Sirp,“ toob Nelli Nilson näiteks.

Helen on muuhulgas vaateaknale disaininud adidase logo, mis on kokku pandud vanadest sama brändi jalatsitest. Jalatsid andis selle tarbeks Sportlandi adidase brändijuht Pertti Prits, kes on ühtlasi ka Eesti kõige suurema adidase ketside kollektsiooni omanik.

adidase logo

adidas Viru avamineAken adidase maailma

Brändijuhil on uute kaupluste üle väga hea meel. „Tõelistele adidase fännidele tähendab poodide avamine kõige uuemat ja suuremat tootevalikut. See on täiesti uus aken adidase maailma. Mina ostan kindlasti oma treeningriided ja adidase matkakollektsiooni Terrexi tooted Ülemiste poest ning täiendan tossukollektsiooni Viru valikust,“ sõnab Pertti. Talle meeldib adidase puhul ka see, et bränd pöörab suurt tähelepanu keskkonnahoiule ja taaskasutusele – adidas on välja öelnud eesmärgi, et aastaks 2024 on nende kümnest tootest üheksa valmistatud taaskasutatud materjalidest.

Tõeliste fännide teenistuses

Tänu esinduskauplustele on kaubavalik võrreldes senise adidase valikuga Sportlandis oluliselt laiem. Muuhulgas on märgatavalt suurenenud jalatsite väljapanek, kust leiab nüüd näiteks adidas Forum ketsid, mille disain on inspireeritud klassikalistest vanakooli korvpallijalatsitest ning adidas NMD ketsid, mis on maailmas väga populaarsed, kuid mida Eestis seni saadaval ei olnud.

Märkimist väärib seegi, et Viru keskuse poes on tulevikus võimalik osta adidase limiteeritud erikollektsioone.

„Lõpuks ometi on ühe maailma armastatuima spordibrändi kõige uuema ja teravama kontseptsiooni poed Tallinnas. See tähendab, et kõik adidase fännid saavad ligipääsu uusimatele ja teravaimatele toodetele ja kollektsioonidele,“ lausub Pertti.

Nelli Nilson lisab, et nüüd saab Sportland tõelistele adidase austajatele pakkuda väga ägedat valikut. „On suur rõõm maailmakuulsa tippbrändi esinduskauplusi oma portfellis omada,“ kinnitab ta.

adidase kauplused

Eriline teekond

Kui lõpetuseks korraks ajas tagasi vaadata, siis adidase lugu sai alguse ühest väikelinnast Saksamaal Baieris. Pärast oma ema pesuköögis alustamist registreerisid vennad Dasslerid 1924. aastal ettevõtte Gebrüder Dassler Schuhfabrik ja asusid oma missioonile pakkuda sportlastele parimat võimalikku varustust. 1949. aastal läksid vendade teed lahku ja Adi Dassler lõi ettevõtte, mis täna on tuntud kui adidas. Samast aastast on pärit ka esimene jalats, mida ehtisid nüüd juba legendaarseks saanud adidase kolm triipu.

Alustades oli adidase sihiks valmistada kõige kvaliteetsemat spordivarustust. Et nad on sellega hakkama saanud, seda tõestavad nende varustuses püstitatud maailmarekordid ja võidetud olümpiamedalid. Täna pole aga adidas ammu enam ainult sportlaste teenistuses, vaid on püsivalt kanda kinnitunud ka spordist inspireeritud tänavamoes.

Kui Sinagi oled kolme triibu usku, siis uued adidase kauplused ootavad!

adidas Viru

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Spordigurmaan Annika Tuisk: tahan saada head elamust

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus