Uus Sportland Outlet Tartus | Sportland Magazine

Jaga „Uus Sportland Outlet Tartus“

Uus Sportland Outlet Tartus

Eelmise aasta novembris keerasime Sportlandi outleti-kaupluste kontseptsioonis uue lehekülje, kui avasime Tartus uuenenud Eedeni kaubanduskeskuses uue kontseptsiooniga Sportland Outleti.

Kui enne seda domineeris meie outlet’ides eelkõige hind, siis uues Sportland Outletis oleme palju tähelepanu pööranud ka ostukeskkonnale ja hoolikamalt üle vaadanud kaubavaliku. Lisaks eelmise hooaja kaubale, mis on endiselt saadaval hea hinnaga, on uues outlet’i kaupluste kontseptsioonis olulisel kohal uute kollektsioonide soodsad tooted maailma parimatelt brändidelt, mida me maale toome.

Sportland Outlet

Lai valik

Eedeni keskuse Sportland Outlet on peaaegu 1000 m2 suur ning selles on nähtavalt eristatavad meeste, naiste ja laste toodete alad. Lisaks on selgelt tajutavad treeningtoodete ja vaba aja kaupade tsoonid, nii et iga meie külastaja leiab huvipakkuva tootekategooria kiiresti ja mugavalt. Sportland Outletist leiab kõigi meie olulisemate kaubamärkide (Nike, Helly Hansen, Timberland, The North Face, Salomon, Under Armour, Casall, adidas, Vans, Converse jpt) tootevaliku, lisaks on eksklusiivsema pakkumisena saadavad Jordani ja adidas Originalsi tooted. Laia tootevaliku tõestamiseks võib öelda, et kaupluses on pidevalt pakkumises üle 10 000 paari jalanõusid.

Sportland Outlet

Klientide lemmik

Kaupluse meeskond eesotsas kaupluse juhataja Taivo Pallotedderi ja vanemteenindaja Aljona Liivakuga on uue kaupluse üle väga rõõmsad. Taivo sõnul meeldib klientidele kõige rohkem see, et kaubavalik on suur ja et kauplus asub mugavalt keskuse esimesel korrusel. Eriti kiidavad kliendid laia jalatsivalikut. Kaupluse meeskond tunnistab isegi, et vahel on müüdavate toodete headele hindadele raske vastu panna. „Peaaegu alati on saabuva kauba hulgas mõni toode, mille puhul tekib mõte, et sellise hinna juures peaks selle ise ära ostma,“ muljetab Taivo.

Kaupluse tiimile teeb Taivo sõnul kõige rohkem rõõmu see, et töötajate jaoks on loodud suurepärased tingimused hubases puhkeruumis ja avarates abiruumides.

Tulevikus ootab kaupluse meeskond ikka toredaid kliente, kellele sobivaid ja parima hinnaga tooteid leida.

Tekst: Nelli Nilson

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kevadjope on asendamatu kaaslane

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus