Kevade ja suve maiuspalad spordigurmaanile | Sportland Magazine

Jaga „Kevade ja suve maiuspalad spordigurmaanile“

Kevade ja suve maiuspalad spordigurmaanile

Oled kannatamatult oodanud kevadet ja suve, et saaksid end vabas õhus ägedatel võistlustel proovile panna või elada kaasa sõpradele ja oma ala tipptegijatele. Panime sinu jaoks kirja 14 spordiüritust, mille peaksid kindlasti oma kalendrisse märkima.

Sportland Kõrvemaa Kevadjooks
27. aprill

Kõrvemaa Kevadjooks

Jooksuhooajale antakse avalöök Kõrvemaal, kus saab starti minna 6 km või 16 km rajal. Rada kulgeb mööda kaunist ja vahelduvat Kõrvemaa maastikku. Võta lapsed kaasa, sest nendele toimuvad spetsiaalsed üritused ja avatud on lastehoid.

Tartu Maastikumaraton
12. mai

Baltimaade suurimal murdmaajooksul saavad jooksurõõmu nautida nii suured kui ka väikesed. Korraldajad on ette valmistanud 5 km ja 10 km raja Elvas ning 24 km ja 42 km jooksuraja Otepäält Elvasse. Lastele ja noortele toimuvad üritused Tähtvere spordipargis.

Tallinki Maijooks
18. mai

Tütarlapsed ja naised on oodatud pealinna, et nautida kõigile jõukohast 7 km rada kas joostes, käies või kepikõndi tehes. Tallinna lauluväljakule tasub tulla kogu perega, sest kogu päeva on avatud Tervisemess ja meestehoid. Kevadine spordipäev saab toreda punkti meeleoluka kontserdiga.

Võrkpallikoondiste Euroopa Liiga
2., 8. ja 15. juuni

Eesti võrkpallitipud pakuvad fännidele kolme päeva jooksul kuus tipptasemel võrkpalliheitlust Euroopa Liiga kodumängudel Tartus. Naiste matšide algus on igal päeval 17.00 ja mehed panevad palli mängu 20.00.

Narva Energiajooks
8. juuni

Juuni alguses on jooksusõpradel põhjust taas ette võtta sõit piirilinna Narva, kus peetakse Eesti meistrivõistlused poolmaratonis (21,1 km). Startida saab ka 6 km distantsil. Lapsed saavad aga suvevaheaja algusest mõnu tunda ja lustida Mesikäpa jooksudel.

Sportland Cup Rannavõrkpallis Rakveres
8.–9. juuni

Rannavolle harrastajad avavad võistlushooaja põnevate mängudega Rakveres. Kui ise mängida ei taha, siis miks mitte vaadata huvitavaid pallilahinguid ja võistlejatele kaasa elada.

IRONMAN 70.3 Otepää
15. juuni

Otepää IronmanMaaliline Lõuna-Eesti loodus ja huvitav võistlusrada viskavad osalejatele paraja väljakutse triatlonis: 1,9 km ujumist, 90 km rattasõitu ja 21,1 km jooksu. Kui nii pikki distantse läbida ei soovi, siis proovi hoopis Telia 4 : 18 : 4 rahvatriatloni.

Sportland Kõrvemaa Triatlon
20. juuli

Kõrvemaa triatlonivõistlus sobib hästi esimeseks proovikiviks nendele, kes triatloniga alles tutvust teevad. Samal ajal on see tõsisemale triatloniharrastajale mõnus treening ja vaheldus. Ujutakse 350 m, rattarada on 22 km ja jooksudistants 4 km. Stardipaik on Soodla veehoidla juures ja finiš Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses.

IRONMAN Tallinn
3. august

Raudmehe tiitli saab teist aastat järjest välja võidelda meie oma pealinnas. Täispika triatloni distantsid on 3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu. Need, kes ise rajale ei plaani minna, on kindlasti oodatud sportlastele kaasa elama, sest raudseid naisi ja mehi ei näe sugugi iga päev.
Shell Helix Rally Estonia 2019
12.–14. juuli

Tartu, Otepää, Elva ja Kanepi teedel saavad fännid taas näha põnevaid rallilahinguid. Tänavu on see võistlus maailmameistrivõistluste ametlik testralli ning see on suur tunnustus nii korraldusmeeskonna tööle, Eesti rallifännidele kui ka kogu Eestile.

Viking Line Eesti Ööjooks
17. august

Augustiöistel linnatänavatel saad tunda hoopis teistsugust fiilingut kui päevasel ajal jooksmas käies. Valida saab 5 km, 10 km või 21,1 km distantsi. Lapsed saavad lipata Mõmmi jooksudel.

Võrkpalli Euroopa meistrivõistlused

Eesti naiste ja meeste võrkpallikoondised tegid ajalugu ja mängivad EM-i finaalturniiril. Eesti naised mängivad 23.08–28.08 Ungaris ning Eesti meeste alagrupimängud peetakse Hollandi linnades Rotterdamis ja Amsterdamis 13.09–18.09. Naiste EM kestab 8. septembrini ja meeste EM 29. septembrini.

Tallinna maraton
6.–8. september

Paljude jooksusõprade südame võitnud Eesti suurim jooksupidu tuleb taas. See algab reedel Nike noortejooksuga, jätkub laupäeval Mesikäpa lastejooksude ja 10 km sügisjooksuga ning pühapäeval pannakse punkt maratoni (42,2 km) ja poolmaratoniga (21 km).

Sportland Kõrvemaa Rattamaraton
22. september

Rattasõbrad saavad Kõrvemaa vaheldusrikast maastikku nautida 18 km või 45 km rattarajal. Pere kõige pisematele pakutakse lastesõite ja lõbusat ajaveetmist.

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Sportland / jooks.ee / Gertrud Alatare

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

GALERII: KETSI HOOAJA AVAPIDU!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus