Kõik vajalik uueks kooliaastaks Sportlandist! | Sportland Magazine

Jaga „Kõik vajalik uueks kooliaastaks Sportlandist!“

Kõik vajalik uueks kooliaastaks Sportlandist!

Uus kooliaasta algab kohe, aga enne seda jõuab veel oma garderoobi pisut uuendada. Sportlandist leiavad igas vanuses tüdrukud ja poisid endale sobivad riided, jalatsid ning koolikoti.

Sportlandis on esindatud nimekad brändid, mis pikka tutvustamist ei vaja ning alati trendidega kaasas käivad. Olgu selleks siis Nike, adidas, Converse või Vans – iga koolilaps saab nende valikust oma garderoobi midagi mõnusat ja stiilset. Nende brändide tooteid ühendab mugavus, kvaliteet ning julgus pidevalt uute asjade ja disainidega välja tulla. Valikus on lahedad pusad, ägedad T-särgid, praktilised seljakotid ning kõige stiilsemad ketsid.

Koolikott on A ja O

KoolikampaaniaKorralik koolilaps ei pääse üle ega ümber koolikotist. Kottide valik on Sportlandis suur ning igaüks leiab enda eelistustele vastava. Kotti valides võiks arvestada eelkõige praktilisusega. Oluline on see, et kogu kraam mahuks koolikotti ära ning et kott oleks mugav ja vastupidav. Valida võib nii klassikalise tumedat tooni seljakoti, näiteks must Nike Elemental, millel on kaks lukuga sahtlit ja polsterdatud õlarihmad, lisaks eemaldatav vutlar pisemate asjade jaoks või tumeda Converse seljakoti Straight Edge, millel on paju taskuid ja mille välimusele lisavad ägedat aktsenti heledamad kandid ja lukud. Sama disainiga kott on saadaval ka särtsakat punast värvi. Kes aga eelistab heledamaid toone, võib haarata näiteks Nike Elemental roosa või helerohelise Nike Heritage seljakoti, millel mõlemal on mitu mahukat sahtlit ja välitaskut. Äge valik on ka Vansi mustavalge ruudulise disainiga koolikott, mis on ühteaegu nii klassikaline kui ka stiilne. Lisaks mainitud mudelitele leidub lahedates värvides ja erinevas suuruses seljakotte teisigi.

Ketsidega kooliteele

KoolikampaaniaKindel on see, et mitte ükski koolilaps ei saa hakkama ilma ketsideta, sest need on kõige mugavamad jalatsid maamunal ning sobivad absoluutselt iga riietuse juurde. Ketside valik on Sportlandis ääretult lai ning siit leiab parimad jalavarjud nii tüdrukutele kui ka poistele. Kes hindab klassikalisi ketse, selle jaoks on kindel valik Nike Air Force, Converse Ctas või Vans Old Scool. Värvitoonidest leiab igaüks endale samuti sobiva, sest pakkuda on nii valgeid kui musti, aga ka mitmetes muudes värvitoonides ja mustrites mudeleid. Tegelikult võib ketse osta lausa mitu paari, sest kasutuses on need ju igapäevaselt. Miks mitte võtta ühed edevamad ja kirevamad ning teised tumedamad ja praktilisemad või hoopis ühed madalamad ja teised kõrgemad.

Midagi uut riidekappi

KoolikampaaniaTavaliselt on koolilapsed suve jooksul visanud nii pikkusesse kui ka laiusesse ning tahes tahtmata tuleb ka riidekapi sisu uuendada. Õnneks leiab ka siinkohal Sportlandist vajaliku igale maitsele. Eriti suures valikus on maalähedastes pastelsetes toonides pusasid. Kui tuua välja vaid mõned mudelid, siis võib valida mündikarva Vansi pusa või roosa adidase pusa, mis mõlemad on kapuutsi ja suure känguru taskuga. Samuti võib meeldida hoopis ilma kapuutsita Nike pusa, mis on saadaval nii beežis kui ka helekollases värvitoonis. Kes aga eelistavad tumedamat outfit’i, siis nendele on samuti pakkuda palju lahedat, näiteks mõnus ja mugav must dressipluus Converse või hoopis ägeda lühikese lõike ja efektse kapuutsiga Puma dressikas. Lisaks leiab Sportlandist kireva valiku T-särke ja vabaaja pükse, mis samuti koolis käies igapäevaselt kasutust leiavad.

Spordiriided ja -jalatsid

KoolikampaaniaKüllap tuleb enne sügist üle vaadata ka spordiriiete ja -jalatsite olukord, sest koolipingis istumise kõrval saab end vahepeal sirutada kehalise tundides ning kõige mõnusam on seda teha mugavate ja kvaliteetsete spordiriietega. Kindlasti kuluvad uueks hooajaks ära spordisärk või top, lühikesed ja pikad dressid ning jooksutossud, mis on sobilikud kehalise tunniks. Kuna aga paljud tublid noored käivad lisaks kehalisele mitmetes trennides, siis nendel tasub erilist rõhku panna korralikule jalanõule, mis toetaks liikumist ning oleks mõeldud spetsiaalselt selle spordiala jaoks, mida laps harrastab.

Start tulevikku!

Seega, kui riided või jalatsid on suve jooksul väikeseks jäänud, soov on riidekappi lihtsalt veidi värskust lisada või kui on vaja uut koolikotti või trennivarustust, siis saab kooliaasta suurepärase stardi Sportlandis. Ägedad pusad, püksid, särgid, tossud ja koolikotid ootavad!

Tekst: Merilin Piirsalu
Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland Kõrvemaa Metsajooks muutub järjest rohelisemaks

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus