Miks osta jõulukingid Sportlandist? | Sportland Magazine

Jaga „Miks osta jõulukingid Sportlandist?“

Miks osta jõulukingid Sportlandist?

Detsember on käes ning on viimane aeg jõulukinkide varumiseks. Sportlandist leiad sportlikud kingitused nii väikestele kui ka suurtele ning lisaks saad toreda jõulukingi iseendale.

Sportlandist kingituse ostmine on hea mõte juba seetõttu, et sportlik jõulukingitus innustab saajat aktiivsemalt elama ja rohkem liikuma. Kuidas sa ikka jätad välja minemata, kui uued jooksutossud või suusad koridorinurgas ootusärevalt silma pilgutavad?

Laste ja noorte rõõmuks

Kõige väiksematele sobivad alati kingituseks kelgud, kas siis rooliga või roolita, aga igal juhul on kelguga lumistel nõlvadel tore liugu lasta. Samuti meeldivad neile kõikvõimalikud pallid. Olgu selleks FC Barcelona värvides jalgpall, Jordani nimeline korvpall või sini-kollane võrkpall, aga pole kahtlustki, et pallimäng teeb alati rõõmsaks ja laseb ka kõige energilisemal põnnil ennast tühjaks rahmeldada.

Kuna ilmataat on sel aastal juba praegu lumekraanid lahti keeranud, siis kulub üks kvaliteetne suusapaar ära igas vanusest lastele. Nii on neil veel üks hea põhjus ennast õue liigutama minna.

Teismeliste puhul ei saa aga kunagi mööda panna, kui pista kingipakki vinge ketsipaar. Kuna ketse kantakse tänapäeval iga ilma ja iga outfit’iga, siis mahub veel üks paar alati jalatsiriiulile ära. Ideaalne valik on näiteks talvine toss Nikelt. Samuti leidub Sportlandis laias valikus trendikaid sokke, T-särke ja pusasid, mis noore inimese tuju heaks teevad. Vali näiteks Vansi punane silmapaistev pusa, Converse must-valge T-särk või stiilsed ja värvilised Nike sokid.

Anna treeningutele hoogu

Kui sinu sõber või pereliige armastab trenni teha kodus või ta ei olegi veel endas trennipisikut avastanud, siis saab talle hoogu anda koduste trennivahenditega. Valikus on näiteks eri raskustega hantlid, mida on mugav kasutada ning lihtne peale trenni silma alt ära pista. Samuti sobivad trennihuvilisele kingipakki võimlemispallid, hüppenöörid ja kummilindid, millega saab teha erinevaid harjutusi ja treeningud mitmekülgsemaks muuta.

Kindlasti kulub kodus treenijale ära joogamatt. Näiteks Casalli klassikaline must matt või hoopis edevama väilimusega roosa. Matt pole vajalik ainult joogahuvilistele, sest mati peal treenimine teeb mugavamaks igasuguse üldkehalise treeningu tegemise.

Gina Bergmann

Universaalne valik

Kui sa ei tea väga täpselt, millises suuruses riideid või jalatseid kingisaajale paberisse pakkida, siis on hea valik müts või kindad. Sportlandist leiab eri brändide spordimütse nii jooksmiseks, murdmaasuusatamiseks kui ka mäespordiks, samuti neid, mis sobivad ideaalselt vabal ajal kandmiseks.

Korralik kindapaar on aga talvel hädavajalik igaühele – nii sellele, kes väljas sporti teeb kui ka sellele, kes niisama jalutamas käib.

Kingitus kingi ostjale

Nagu näha, siis on põhjust Sportlandi jõulukinke soetama tulla, sest valik on lai. Aga see pole veel kõik, sest need, kes ostavad vähemalt 249 euro eest, saavad ka endale kingituse.

Traditsiooniliselt on jõulukuul klientidele kingituseks olnud lõhn ning Hugo Bossi lõhna saab endale kingituseks valida ka tänavu, aga selle kõrval on teisigi ahvatlevaid pakkumisi. Võib valida voucher’i, mis annab võimaluse minna kahekesi vabalt valitud matkale Kõrvemaal. Sealses matkamenüüs on muuhulgas uisu-, räätsa-, tõukekelgu- jalgsimatkad. Kes tahab puhkama minna Lõuna-Eestisse, see võib valida ööbimise kahele Kääriku spordihotellis. Paketti kuulub ka hommikusöök ning matkaradade ja jõusaali kasutamise võimalus. Kes soovib suuna võtta ida poole, sellele sobib hästi Kiviõli seikluskeskuse kolme tunni mäepilet koos tasuta rendivarustusega. Kes aga tahab hoopis teha heateo, see saab valida annetuse SA-le Noored Olümpiale, Eestimaa Looduse Fondile või MTÜ-le Peaasi.

Jõulukampaania kestab kuni 21. detsembrini ning pakkumised kehtivad nii kauplustes koha peal kui ka e-poest ostes.

Tekst: Merilin Piirsalu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Max Nikolajevi püstitas järjekordse Guinnessi rekordi

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus