UUS TEHNOLOOGIA: Kuidas valida sportrinnahoidjat? | Sportland Magazine

Jaga „UUS TEHNOLOOGIA: Kuidas valida sportrinnahoidjat?“

UUS TEHNOLOOGIA: Kuidas valida sportrinnahoidjat?

Spordirinnahoidja eesmärk on hoida ära rinnalihaste ja kudede väljavenimine. Kui valida treeningriideid, siis kindlasti kõige tähtsam riideese naiste jaoks ongi spordirinnahoidja, mille valimisel tuleb lähtuda eelkõige treeningu intensiivsusest.

Nike valikus leidub kolm erinevat toestusastmega spordirinnahoidjat – kerge, keskmine ja tugev ning nende alt leiab omakorda väga erinevaid mudeleid. Sellel sügisel on Nike Bra valik veelgi laiem.

Indy Logo Back Bra

Väiksema intensiivsusega treeningute jaoks oleme toonud turule uue Indy Logo Back Bra, mis toestab rinda näiteks joogatundides, pilateses ja muudel treeningutel, kus ei ole tugevamat toestust vaja. Uus Indy mudel laseb veelgi paremini liigutada, kuna pehmest materjalist seljaosa paelad ei takista ka kõige ulatuslikumatel liigutustel. Nike kasutab DRI-FIT tehnoloogiat, mis imab sportmise ajal kehapinnalt higi ja laseb sellel kiiresti aurustuda, et hoida maksimaalset mugavust kogu treeningu vältel. Madalad, ruljad õmblused ei tekita hõõrdumist. Lisaks mugavusele näeb kerge toestusastmega spordirinnahoidja ka stiilne välja ning X seljatagune ning V kaelus annavad sellele naiseliku välimuse.

Indy Logo Back Bra
Indy Logo Back Bra
Zip Bra
Zip Bra

Zip Bra

Keskmise intensiivsusega treeningute jaoks nagu näiteks jooksmine, erinevad rühmatreeningud ja tantsimine, on uueks mudeliks Nike Zip Bra. Väga mugavalt kantav eest lukuga spordirinnahoidja tagab keskmise toestuse. Lukk on kaitstud hõõrdumise vastu ning ei tekita nahale ärritust. Madalad õmblused on samuti ruljad ja pehmed. Efektne seljaosa laseb nahal hingata ega takista liikumist. Seda rinnahoidjat on ülimalt mugav selga panna ning pärast treeningut ära võtta.

Alpha Bra

Kõrge intensiivsusega treeningute jaoks oleme turule toonud täiesti uue mudeli, mis sobib näiteks poksimiseks, korvpallitreeningutele ja trennideks, kus tuleb palju hüpata, et kaitsta rinda ka kõige intensiivsematel liigutustel. Alpha Bra on mõeldud veidi suuremale rinnale, et hoida treeningu ajal rind õigesti paigas. Nike ei kasuta oma toodetes traate ega muid materjale, mis võivad nahka ärritada. DRI-FIT tehnoloogia imab higi kehapinnalt ja laseb sellel kiiresti aurustuda, et ka kõige kiirema tempoga treening oleks nauditav. Võrk eesosas ja külgedel laseb kehal hingata ning X seljaosa ei takista liikumist. Nike Alpha Bra paelad on  seljaosas reguleeritavad, et kohandada rinnahoidja täpselt kandja kehakujule.

Alpha Bra
Alpha Bra

Hooli endast

Lisaks erinevatele mudelitele on Nike spordirinnahoidjate värvivalik väga lai, et leiaksid enda treeningriietega sobiva tooni ja et kogu outfit oleks silmapaistev.

Nike BRA on vastupidav, seda on kerge masinas pesta ning värvid ei kulu ära. Lisaks on kõikidel rinnahoidjatel kasutatud DRI-FIT tehnoloogiat, mis hoiab sind trenni vältel kuivana. Õmblused on madalad ja ruljad, mis ei ärrita nahka isegi kõige pikemal distantsil.

Rinnalihaste ja kudede väljavenimise oht on kõikidel naistel, kes teevad trenni vale spordirinnahoidjaga või kasutavad sootuks tavalist rinnahoidjat, seega – hooli endast ja oma välimusest!

Tekst: Margit Käbin

Fotod: Nike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

People Fitness – uue generatsiooni spordiklubi

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus