Nike Well Festival viib sinu heaolu järgmisele tasemele

Jaga „Nike Well Festival turgutab keha, vaimu ja hinge ning viib sinu heaolu järgmisele tasemele“

Nike Well Festival turgutab keha, vaimu ja hinge ning viib sinu heaolu järgmisele tasemele

Märtsikuu eelviimasel pühapäeval, 24. märtsil, toimub Tallinnas Kultuurikatlas Nike Well Festival. See on värske ja ainulaadse kontseptsiooniga heaolu päev, kuhu on oodatud kõik, kes tahavad iseendale aega võtta ning koos teiste inimestega liikuda.

Nike WellNike Well Festival toimub Eestis esmakordselt, kuid maailmas on seda korraldatud nii Londonis, Dubais, Milanos, Los Angeleses, Riias, Vilniuses kui ka paljudes teistes suurlinnades. Siinne Nike tiim külastas ka ise Londoni Nike Well Festivali, et saada inspiratsiooni ja kinnitust, et Eestis on võimalik osalejatele samaväärset kogemust pakkuda.

Keha ja vaimu tasakaal

Nike jaoks on alati kõige tähtsam, et inimesed oleksid sportlikult aktiivsed ning ägedad liikumisharrastuse propageerimise üritused on selle „selgrooks“. Paljud kindlasti mäletavad meeletuid Nike Training Day trennipidusid tollaegses Saku Suurhallis, kuhu tuli kokku ligi 1500 osalejat, et proovida eri treeningstiile ning tunda ühistegemise power’it ja energiat. Kõik see toimus enne Covidit ning vahepealne paus on avaldanud mõju ka trennimaastikule. Kindlasti on praegugi tähtsal kohal klassikalised intensiivsed treeningud, kuid nende kõrval on üha olulisemaks muutunud keha ja vaimu tasakaal. Nike Well Festival pakub osalejatele just seda tasakaalu parimal moel.

Nike Well

Igaüks saab lähtuda enda heaolust

Kuna Nike soov on toetada terviklikku lähenemist tervisele, leiab festivali programmist nii intensiivsemaid kui rahulikumaid liikumistunde ning hingamis- ja meditatsioonipraktikaid, aga ka loovust käivitavaid töötube. Igaüks saab kokku panna just enda heaolust lähtuva päeva. Kõik muudab tervikuks ühiselt heaolu poole pürgimine, mõnus muusika ja kogukonna toetus.

Nike Well Festivalile on oodatud absoluutselt kõik, hoolimata soost, vanusest või füüsilisest ettevalmistusest. Programmi luues on arvestatud sellega, et kõik leiavad endale midagi meelepärast, mis huvi tekitab ning liikuma motiveerib. Olenevalt senisest treeningkogemusest saab proovida mõnda uut praktikat või naasta vanade lemmikute juurde. Harva on ju võimalus ühe päeva jooksul ja ühes kohas nii mitme erineva stiili ja treeneriga tutvuda.

Korraldajad annavad endast parima, et kõik saaksid kohalolekut nautida – nii kehas kui vaimus! Kõige olulisem on, et osalejad leiaksid endale meeldivad trennid ja sooviksid nendega jätkata ka pärast festivali. Parima tervise ja sisemise heaolu tagab ju rikkagi regulaarne liikumine.

Nike Well

Valida võib ühe või mitu sessiooni

Festivali ala koosneb viiest sektsioonist: Keep it movin’, Turn it up, In the flow, Rest area ja Retail Therapy. Iga osaleja saab valida tegevused just sellelt alalt, mis kõige rohkem kõnetab. Võib tulla kohale üheks sessiooniks või veeta kogu päeva festivalil ja külastada kuni kuute erinevat treeningut.

Iga treening kestab 40 minutit, millele järgneb 20-minutiline paus. Kõige olulisem on lähtuda enda sisetundest ning kindlasti mitte üle pingutada. Ainus sessioon, mille jaoks tuleb rohkem aega varuda on Sock Embroidery Session ehk soki tikkimise töötuba. Seal on võimalus oma loovus tõeliselt käivitada, sest iga osaleja saab paari Nike sokke, kuhu juhendaja abiga personaalsed kaunistused tikkida. Töötuba kestab kuni poolteist tundi, aga soovi korral saab lahkuda ka varem.

Muidugi ei möödu ükski super fiilingu ja energiaga päev ilma muusikata ning festivalil mängib DJ just sellist muusikat, mis olemisele lisa power’it annab ja tuju üleval hoiab.

Nike Well

Kohal on tipptegijad

Nike Well Festival on parim koht uute treeningute või praktikatega tutvumiseks, sest juhendajateks on oma ala kõige nimekamad tegijad. Kohal on globaalne Nike Master Trainer Tair Lissauer ning Nike Training Club treenerid Britta Alep, Kaia Kollo, Carmen Kaljula, Rasmus Kala, Katrena Tenno, Karina Alt, Kadri Leesment, Mailiis Stolts, Laura Siimenson, Kadri-Liis Vähi, Kert Kiil, Keiu Pirnpuu, Kevin Rääbis ja Kaisa Nõlvak. Nike treenerite kõrval loovad lisaväärtust teised oma ala tipud nagu Forma stuudio asutaja ja treener Anete Pedaru, Igor Burdin, Kristin Säärekõnno, Elina Kadaja ja Deisy Velvelt. Sock Embroidery Sessioni viib läbi Anne Liis Laikjõe. Lõunapausi ajal on võimalik kuulata Raw Edge asutajate vestlusringi, mis keskendub soolestiku tervisele ja heaolule. Räägitakse sellestki, kuidas toidutööstus muutuma peaks, et toetada igaühe vaimset ja füüsilist heaolu.

Nike Well

Sessioonides osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida. Ühe sessiooni hind algab 10 eurost, kuid alates kolme sessiooni soetamisest hakkab kehtima soodushind 8.50 sessiooni kohta. Piletid on müügil Piletitaskus.

Millega arvestada?

Nike soovib, et kõigil osalejatel oleks päev, kus tunda end väga hästi. Seetõttu on kõik tunnid sobilikud igale tasemele – nii esmakordsele treenijale kui juba vilunud trennihundile. Igas tunnis saab oma tempo ise määrata. Jälgida tuleks enesetunnet ning liikuda nii nagu kehal just sel päeval vaja on. Kes kahtleb või pelgab, võiks ikkagi tulla, et üllatada end mõnusa ja positiivse energiaga, mida saab koos teistega liikumisest!

Nike WellSelga võiks panna mugavad sportlikud riided  – oluline on ennast hästi tunda. Aktiivsetes tundides on vajalikud treeningjalatsid, mis hoiavad jalga küljelt küljele liikumiste ja hüpete ajal turvaliselt paigal. Madalama intensiivsusega tundides nagu jooga või pilates võib olla sokkides või paljajalu. Riietus ei tohiks piirata liikuvust, seega sobivad pehmed ja venivad spordiriided, näiteks retuusid või liibuvad lühikesed püksid, mis ei takerdu erinevaid harjutusi tehes jalgadesse. Pesemisvõimalust kohapeal ei ole, aga riideid saab vahetada. Hea mõte on kaasa haarata varusärk või pusa, eriti nendel, kes osalevad mitmel treeningul.

Nike WellÜhiselt liikumine annab erilise energia

Festivali peamine eesmärk on ühiselt liikuda. Kuigi vahepealsetel pandeemia-aastatel pöördusid paljud individuaalsemate treeningute juurde, on siiski selge, et koos liikudes saab väga positiivse energialaengu ning on suurem võimalus, et selle energia pealt jätkatakse treeningutega ka pärast festivali. Tule turguta enda keha, vaimu ja hinge ning vii oma heaolu järgmisele tasemele!

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Nike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Aeg on jooksutossud jalga tõmmata ja kevadet avastama minna!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus