Pärnu Sportlandi kauplused toovad päikese suvepealinna! | Sportland Magazine

Jaga „Pärnu Sportlandi kauplused toovad päikese suvepealinna!“

Pärnu Sportlandi kauplused toovad päikese suvepealinna!

Kuido Jõgisalu, Sportland Kaubamajakas juhataja:

„Sportland Kaubamajakas on nii pärnakaid kui ka kaugemalt tulijaid teenindanud juba aastast 2007. Alates 2014. aasta juunist on meie kauplus uues kuues ja uue hingamisega, poe välimus on Sportlandi kõige uuema kontseptsiooni järgi ja oleme ligi kaks korda suuremad kui varem. Suurem kauplusepind andis meile võimaluse pakkuda oma klientidele veel rohkem tootekategooriaid.

Mina ise olen Sportlandis töötanud viis aastat, alustasin teenindajana, liikusin sealt edasi vanemteenindajaks ning sel suvel täitub mul neljas aasta juhatajana. Olen ettevõttele väga tänulik, et mulle kui noorele inimesele on antud võimalus ennast arendada ning panustada Sportlandi kui Eesti spordituru liiderorganisatsiooni.“

Helina Traks, Sportland Pärnu Keskus juhataja:

„Sportland Pärnu Keskus avati 2014. aasta mais. Pärnu Keskus on suur moe- ja vabaajakeskus, kus on linna ainus kobarkino. Oleme suunatud moe- ja trenditeadlikule kliendile, iseäranis suur valik on meil just vabaajariideid, kuid ei puudu ka sporditooted. Mina alustasin Sportlandis tööd 2009. aastal klienditeenindajana, liikusin edasi vanemteenindajaks ning nagu Kuidolgi jookseb neljas aasta juhatajana. Armastan seda tööd ja meie inimesi, iga päev saab tegeleda erinevate väljakutsetega ja selle kaudu enda teadmistepagasit kogu aeg suurendada.“

Pärnu Sportlandi kauplustes on esindatud spordi- ja vabaajamaailma tuntud brändid: Nike, Timberland, O’Neill, Helly Hansen, Adidas, Mizuno. Muidugi ei puudu ka värskete suviste emotsioonidega „rannalõvid“ nagu Quiksilver ja Roxy. Sportland Kaubamajakas ja Pärnu Keskus ei paku ainult riideid ja jalatseid, paneme teile ka rattad alla – pakume Itaalia rattabrändi Bottecchia ja maailma kõige mugavama liistuga K2 rulluiske.

Rattaid ja uiske on meil nii tõsisele spordifanatile kui ka tervisespordi nautijale. Ekstreemsportlaste jaoks on saadaval rulad ja trikitõukerattad. Aktiivsetele noortele pakume ka väga populaarseid long board’e. Me pole unustanud ka ohutust, turvaliseks veeremiseks on meil olemas ka kiivrid, kaitsmed ja muu lisavarustus.

Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks. Selle lubaduse täitmiseks alustasime koostööd Pärnu Linnameeskonna jalgpalliklubiga. Lisaks klubi toetajarollile pakub Pärnu Keskuse Sportland jalgpallihuvilistele värske meistriliiga võistkonna fännitooteid. Sportlandi Pärnu kauplused teevad veel tihedat koostööd Pärnu Jalgpalliklubi, Pärnu Võrkpalliklubi, Pärnu Korvpalliklubi, Saarde Spordiklubiga jt. Läbi erinevate koostööprojektide on meie eesmärgiks jõuda sporti ja vaba aega armastavate inimesteni ning pakkuda neile võimalust muuta oma elu huvitamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks.

Sportlandi pere on Pärnus suur, hetkel on meid kokku 22 tublit ja usinat töömesilast, nii staažikaid kui uusi liikmeid. Meie supertöökad vanemteenindajad on Krista, Ilona ja Teele. Nemad suudavad hoida kauplused alati ilusa ja värskena. Kogu meeskond on sportlikult aktiivne, kõigile meeldib seda ise harrastada või jälgida. Noormehi on naiskollektiivis vaid viis, kuid poisid on suured jõusaalihuvilised, unustada ei saa ka pallimänge ning jooksmist. Tüdrukutele meeldib ennast vormis hoida jooksuradadel, aeroobikasaalis ning rulluisutades.

Igal aastal enne suve täiendame oma meeskonda suveabilistega, kuna turistide saabumisega suureneb ka meie teeninduspõld. Suvel leiate meie juurest töötamast kindlasti ka mõne Pärnus tuntud profisportlase, näiteks korvpalluri, võrkpalluri või sõudja, kes jagab meelsasti oma teadmisi ka klientidega. Kaubamajaka ja Pärnu Keskuse Sportlandi meeskonnad leiavad üksteist ka peale tööd. Ühised jõulupeod, sünnipäevad, talvised kelgutamised- uisutamised ning suvel grillimised ja rannas tšillimised on lahutamatu osa meie elust.

Parima tulemuseni jõuab tiim, kes hoiab kokku ja tegutseb ühiselt. Selle eest, et teil oleks mugav liikuda spordiradadel ja -saalides ning nautida mõnusalt vaba aega, hoolitseme juba meie!

 

Foto Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Keio Kuhi: „Korvpall on nähtavam kui eales varem“

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus