Sportland rõõmustab jooksusõpru Tallinna Maratoni EXPO-l | Sportland Magazine

Jaga „Sportland rõõmustab jooksusõpru Tallinna Maratoni EXPO-l“

Sportland rõõmustab jooksusõpru Tallinna Maratoni EXPO-l

Sel nädalavahetusel muutub Tallinn tõeliseks jooksupealinnaks, sest toimumas on Tallinna Maraton. Terve nädalavahetuse vältel on avatud Tallinna Maratoni EXPO, kus on kohal ka Sportland.

Sportlandi poe tööd Tallinna Maratoni EXPO-l juhib Eliko Kahar-Kütt, kelle tööpäevad on sel ajal eriti tihedad ja väljakutset pakkuvad. „Suurürituste puhul on üheks kõige olulisemaks faktoriks kindlasti meeskonna motiveerimine ja positiivne õhkkond nii ürituse käigus kui ka ettevalmistusperioodi vältel – positiivne energia ning emotsioon on kahtlemata eduka ürituse võtmeks, mis ühendab nii meeskonda kui kandub edasi ka klientidele,“ räägib Eliko.

„Oluline roll suurtel väliüritustel on klienditeeninduse kõrgel tasemel. Teenindajad peavad olema professionaalse väljaõppega, et vastavalt kliendi vajadustele ning sportimisharjumustele pakkuda neile kõige õigem lahendus kvaliteetse ning tehnilise toote näol, mis võimaldab sportimisest puhast rõõmu tunda,“ ütleb tiimijuht.

Sportland EXPO

Olles kliendile lähedal

Eliko sõnul teeb suure sordiürituse eriliseks positiivne õhkkond ja väga võimas spordienergia, mida õhkub nii üritusest endast, klientidest kui ka vingest Sportlandi tiimist. „Olla kohal sellisel jooksusündmusel, annab meile võimaluse rääkida klientidele toote- ja tehnoloogiauuendustest, mis spordiriiete ja -jalatsite maailmas on aset leidnud ning seda kahtlemata selleks kõige õigemas keskkonnas,“ lausub tiimijuht.

Ta kinnitab, et on puhas rõõm, kui Sportlandi klienditeenindajate abil leiab spordisõber ideaalse sobivusega jooksujalatsi või riietuse. „Meie missioon on klienti juhendada ning ühtlasi suurendada inimeste teadlikkust õige riietuse ning jalatsite valiku osas vastavalt ilmale, maastikule ning kliendi enda spetsiifilistele vajadustele. Sel moel saame olla kindlad, et jooksuarmastajad saavad oma kirge kõige mõnusamal viisil nautida absoluutselt iga ilmaga, ning seeläbi on ka meie missioon täidetud! Teisest küljest on selliste suurte ürituste puhul ääretult hea võimalus teha tööd vabas õhus ning teises keskkonnas, samal ajal tutvudes teiste Sportlandi kaupluste meeskonnaliikmetega,“ toob ta välja veel ühe boonuse.

Sportland EXPO

Edukuse võti on positiivne energia

Üks nendest, kes aitab poes õigeid valikuid teha, on klienditeenindaja Teele Kirimägi, kes töötab Tallinna Maratoni EXPO-l mitmendat korda. Kõige tihedamad päevad on tema sõnul need, kui toimuvad jooksud. Umbes kolme tunni jooksul enne starti ja paari tunni jooksul peale finišit on poes kõige rohkem rahvast. Paljud viskavad pakutavale enne jooksu pilgu peale ning tulevad pärast tagasi, et asi ära osta. Aga on ka kliente, kes avastavad enne jooksu, et midagi on siiski puudu ja saavad poest endale vajaliku.

Teelele meeldib ürituse ajal poes töötada emotsiooni tõttu. „See on hoopis teistsugune emotsioon, mille sealt ürituselt saab. Minu jaoks midagi täiesti teistmoodi kui tavapärane tööpäev – ega iga päev värskes õhus töötada saa,“ ütleb ta. „Sellistelt üritustel kiirgab klientidest väga palju positiivset energiat. Loomulikult on meie tiim ka mega, kellega kõike läbi viia ning uusi rekordeid püstitada!“ lisab ta.

Teele
Teele

Jõutakse ka jooksurajale

Nii Elikole kui Teelele teeb Tallinna Maratoni ajal poes töötamise veelgi meeldivamaks see, et nad mõlemad on suured jooksusõbrad.

„Trenni teen mõned korrad nädalas nii jooksurajal kui ka jõusaalis, kuidas parasjagu tunne on. Jooksmine on ideaalne aeg iseendale ning teisalt ka mõnus viis sõpradega kohtumiseks ning ajaveetmiseks,“ lausub Eliko, kes on ära proovinud ka Tallinna Maratoni rajad. „Olen siin varasematel aastatel osalenud, kusjuures väga eriline jooks oli eelmisel aastal, mil võtsin jooksupeost osa koos lapsega, kes jooksukärus üritusemelu nautis. Kindlasti leian ka sel aastal töö kõrvalt aja, et joosta 10 kilomeetrit, sest saadav emotsioon on kahtlemata seda väärt!“ kinnitab ta.

Teele
2018. aastal Tallinnas poolmaratonil. Paremal Teele ja vasakul tema parim jooksukaaslane Kertu Jõgi.

Teele lisab, et kuna Sportland tööandjana soosib väga sportimist, on temagi spordipisiku külge saanud. „Rahvaspordi üritustel meeldib mulle kambavaim, mis rajal olles tekib ning suurematel üritustel olen kindlasti stardis,“ ütleb ta.

„Olen ka mitmetel eelnevatel aastatel käinud Tallinnas jooksmas. Korduvalt olen jooksnud 10 km, kuid eelmisel aastal läbisin poolmaratoni. Tänavu on samuti plaanis poolmaraton, sest selle aasta medal on nii ilus, et pean selle oma medalikogusse saama,“ kinnitab ta.

Kohtumiseni Tallinna Maratoni EXPO-l Sportlandi poes ja jooksuradadel!

Tallinna Maratoni ajakava on leitav siit.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland / erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

2020. aasta jalgpalli EM-i valiktsüklis ootavad meid kodus Valgevene ja Holland

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus