Uudne tantsutrenn “Just Dance” abil | Sportland Magazine

Jaga „Uudne tantsutrenn “Just Dance” abil“

Uudne tantsutrenn “Just Dance” abil

Trenni tuuakse kohale ekraan ning konsoolimängu “Just Dance,” abil õpetatakse lastele uued tantsud selgeks. Tantsuõpetaja Keisy Põldsami ja lauljanna Getter Jaani sõnul nende teada keegi teine varem sellisel kujul trenni pole andnud ning nad loodavad, et see muutub noorte jaoks päeva ĂĽheks loomulikuks osaks. Nende sõnul võib iga laps teha teleka ees väikese tantsu, olenemata kas on õhtu või hommik ning kas seda tehakse ĂĽksi või sõpradega.

Keisy ja Getter veedavad ka väljaspool trenni väga palju aega tantsides ning hiljuti avastatud mäng, mis on ka ülihea ajaviide, otsustati trennis käiku lasta. Tantsuõpetajate sõnul noortele see mäng väga meeldib ning asja muudab lahedaks asjaolu, et seda tehakse kõik koos. Trennides on olemine vaba ja tantsud saavad niimoodi kiiresti ja lõbusalt selgeks.

Tantsuõpetajad oma treeneri rolli vähenemist tehnoloogilise õpetamisviisi tõttu ei karda. “Treener peab jälgima lapsi ja mängus toimuvat samaaegselt. Esialgu õpetame sammud järk-järgult selgeks ja siis hakkame mängu järgi kõik koos tantsima,” selgitasid Keisy ja Getter.

“Just Dance“on ameeriklaste loodud videomäng, mis avaldati esmakordselt aastal 2006. Mäng on mõeldud kõikidele tantsuhuvilistele, nii algajatele kui ka koreograafidele. Mängus saab ekraanil ette näidatud tantsuliigutusi järgi teha kas ĂĽksi või mitmekesi.

Tekst: Ossy Aas, pildid: erakogu.

Kommentaarid

  1. Tere minu nimi on liis juul ja ma tahan ka just dancese tulla

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

SPORDISMUUTI: Ĺ OKOLAADIUNISTUS

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus