Uue näoga Sportland Lõunakeskuses | Sportland Magazine

Jaga „Uue näoga Sportland Lõunakeskuses“

Uue näoga Sportland Lõunakeskuses

Möödunud laupäeval 29. aprillil avas Tartus uksed uuenenud Lõunakeskus. Värskenduskuuri tegi läbi ka keskuses asuv Lõuna-Eesti suurim Sportland.

Uue näoga Sportlandi kaupluses ootavad kliente kõik senised lemmikbrändid: Nike, Helly Hansen, Timberland, The North Face, Roxy ja Quiksilver, O’Neill, adidas, Casall jt.

Suvehooajal leiab kauplusest tasemel valiku Bottecchia ja Esperia jalgrattaid ja -varustust, K2 rulluiske ning erinevaid funwheel-kategooria tooteid. Kauplus teeb edasi head koostööd JK Tammekaga – Sportland Lõunakeskusest leiab jalgpalliklubi vorme ja fännitooteid. “Kõige uuemad brändid on aga maailmakuulsad Under Armour ja Salomon. Samuti on uuesti meie kaubavalikus Crocs,“ lausub kaupluse juhataja Merle Aru.

uus pood

Alati head nõuanded

Sportlandi pood tegi läbi põhjaliku uuenduskuuri. „Meie poel on täiesti uus kujundus ja kolm sissepääsu. Sissepääsudes ja tooteseintes asuvad TV tower’id ja poes on palju digilahendusi,“ räägib Merle. Üldpinnalt jäi suurus samaks, seetõttu polnud tarvis lisatööjõudu palgata ja kliente ootavad ikka tuttavad rõõmsad teenindajad, kellest mitmedki on juba rohkem kui 10 aastase staažiga. Lisaks aatatepikkusele töökogemusele on Sportlandi klienditeenindajad kõik ka väga sportlikud ja neilt saab alati head nõu ja soovitusi, kui ise täpselt ei tea, millist toodet valida.

Sportlik tiim
Sportlik tiim

Igaühele midagi    

Poodi tasub tulla seda enam, et kevad on lõpuks saabunud ja just nüüd on hea võimalus täiendada oma spordivarustust või vabaaja garderoobi. Viimaks ometi saab ju jälle rattad alla panna ja mõnusalt välja veerema minna. Oled sa rattur, rulluisutaja või hoopis longboard’i austaja, uue ratastega kaaslase leiad Sportlandist kindlasti. „Kaubavalik on väga laialdane ja uued kollektsioonid on värvilised, ilusad ja tehnilised. Poes on suur valik rattaid, rulluiske, kiivreid jne,“ kutsub Sportland Lõunakeskuse juhataja kõiki läbi astuma ja toob välja, et rattaid ja rulluiske on võimalik osta ka järemaksuga, mille intress on 0%. Ka iga jooksusõber leiab endale kindlasti midagi. „Jooksuvarustuse aksessuaaride valik on samuti suur – vöökotid, peapaelad ja palju muud. Samuti on maastikujooksutooteid,“ ütleb Merle.

Sportland LõunakeskusMagusad pakkumised

Mõistagi oli avamisepäeval kogu Lõunakeskuses sagimist palju. Igas kaupluses pakuti avamise puhul ka eriti magusaid allahindlusi ja põnevaid tooteid. Sportlandi avapakkumine meelitab kliente sellega, et pea kõiki tooteid on võimalik soetada 25% soodsamalt (v.a kinkekaardid, Polari kellad ja Tammeka tooted). See pakkumine kehtib kindlasti veel ka pühapäeval, 7. mail, nii et astuge läbi! Hea on ka kõrva taha panna, et kauplus asub keskuses uues kohas. “Kõige lihtsam on meid leida, kui siseneda keskusesse Hotell Sophia juurest ehk maja tagant uuest parkimismajast alumiselt korruselt. Sealt keskusesse sisenedes oleme kohe vaskut kätt,” ütleb Merle.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Hendrik Themas: Võita saab vaid üks

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus