adidas Z.N.E. Hoodie - keskendumiseks loodud | Sportland Magazine

Jaga „adidas Z.N.E. Hoodie – keskendumiseks loodud“

adidas Z.N.E. Hoodie – keskendumiseks loodud

Septembris kauplustesse jõudnud Z.N.E. Hoodie on innovatiivse spordikaupade tootja uusima tootekategooria adidas athletics esimene väljalase. Jakk annab uue kuju tavapärasele soojendusdressile, olles loodud spetsiaalselt segavate välisfaktorite blokeerimiseks, et sportlasel oleks võimalik kõige otsustavamal võistluseelsel hetkel maksimaalselt keskenduda.

Ressursside koondamine kas vahetult enne väljakule astumist või eesmärgile keskendumise ajal on äärmiselt oluline tegur, mis mõjutab iga sportlase sooritust. adidas Z.N.E. Hoodie on välja töötatud just seda vajadust silmas pidades ning hõlmab kolme elementi, mis aitavad sportlasel vaimselt vankumatuks jääda: segavate helide summutamine, tähelepanu kõrvalejuhtivate faktorite blokeerimine nägemisraadiuses ja kaitse füüsilise ebamugavustunde eest. Tänu suurepärasele õmbluskvaliteedile, luksuslikule kangale ja löövale disainile on see jakk asendamatu spordirõivas nii võistlus- kui ka puhkehetkel.

ak3a3934

Suurema lõikega kapuutsi kahekihilised mürasummutavad külg- ja esipaneelid lisavad nii soojust kui ka keskendumisvõimet. Kapuuts on piisavalt ruumikas, mahutamaks vajadusel enda alla ka suured kõrvaklapid, lubades nii tippsportlasel alati nautida mängueelseks rituaaliks saanud muusikat. Jakk on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvilla, polüestri ja elastaani segust, mis on loodud kandja mugavust silmas pidades. Spetsiaalne Made 2 Move õmbluskonstruktsioon ja madalamal paiknev õlajoon lubavad sportlasel end täiesti vabalt liigutada ja annavad samal ajal jakile julge ja kaasaegse välisilme. Peidetud tõmblukkudega taskud mahutavad kindlalt kõik isiklikud esemed, mida teel olles vaja võib minna. Inspireeriv sõnum jaki siseetiketil tähistab meie imetlust sportlaste vaimujõu ja keskendumisvõime vastu.

adidase vanemtootejuht Michael Krapohl sõnas adidas Z.N.E. Hoodie turulejõudmist kommenteerides: „Meie sportlased võistlevad tohutult suurte ja kirglike rahvahulkade ees ja neil tuleb säilitada oma keskendumisvõime ka meeletult suure surve all. Keskendumine võiselle puudumine võib määrata ära võidu või kaotuse. Me lõime adidas Z.N.E. Hoodie selleks, et anda kõikide alade sportlastele võimalus keskenduda oma mängueelsetele strateegiatele ja isiklikele rituaalidele ning eesseisvaks väljakutseks ressursse koondada. Esteetilises mõttes on püüdluseks luua tooteid, mille tippkvaliteetsed detailid oleksid äärmiselt läbi töötatud ning mille välimust iseloomustaks voolujoonelisus ja sportlikkus.“

ak3a3671

adidas Z.N.E. Hoodie on osa uuest adidas athletics tootekategooriast, mille esimaesitlus leidis aset 10. septembril. Uue tootekategooria toob endaga unikaalse ja värske vaatenurga, tõstes esile sportlaste võistluspäevade senirääkimata lugusid ja jutustades sportlase teekonnast 24 tunni jooksul enne ja pärast võistlusplatsile astumist. Jakki kannavad teiste seas Gareth Bale, Tori Bowie, James Harden, Ana Ivanović ja Coco Shilin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Vello Vaher: „Tegelikult ma ei olegi painduv!”

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus