Nike ja Niitvälja löövad käed! | Sportland Magazine

Jaga „Nike ja Niitvälja löövad käed!“

Nike ja Niitvälja löövad käed!

24.aastat on möödas sellest, kui Niitvälja Golf pani aluse Eesti golfiajaloole. Sellel pühapäeval on algamas Eesti golfis uus ajajärk kui seni Eesti golfiturult puudunud Nike sõlmib Niitväljaga koostööleppe ja üheskoos pannakse alus Niitvälja Nike Golfikoolile.

Märgiline on koostöö algus eelkõige seetõttu, et Nike kui innovaatiline, nooruslik ja väga dünaamiline bränd annab oma turule tulekuga märku, et golf on ajaga kaasaskäiv ja lahe spordiala, mis sobib suurepäraselt ka noortele. Maailma mõistes on Nike juba aastaid olnud golfibränd nr. 1, mida sümboliseerib nende koostöö maailma kahe golfiikooni Tiger Woodsi ja Rory McIlroyga.

Niitvälja Nike Golfikooli on juba täna Eesti suurim golfikool, kus treenib peaaegu 100 last. Meie selle hooaja eesmärk on kaasata treeningutesse uusi noori ja jõuda 135 treeniva nooreni. Ootame kõiki uusi golfisõrpu vanuses 8 – 14 a. meie Kadett 1 treeningutele, mis algavad 5. maist ja toimuvad 2 korda nädalas. 5-7 aastased noored on samuti teretulnud ja alustavad mudilastele mõeldud treeninggrupis pühapäeviti. Niitvälja Nike Golfikooli tippmängijad kuuluvad Niitvälja Golfitähtede gruppi  ja neid on sellel hooajal 8 mängijat. Nende eesmärk on medalikohad Eesti tippvõistlustelt ja nad teevad tööd selle nimel, et oma golfikarjääri jätkata juba näiteks USA ülikoolides.

tallinn 15 high

Lisaks Niitvälja Nike Golfikoolis jõu ühendamisele sõlmib Niitvälja Golf lepingu Sportland AS’ga, kes hakkab koostöös Nike pidama Niitvälja golfiklubis toimivat PRO-Shopi ehk golfipoodi.

Niitvälja golfi PRO’d ehk golfiõpetajad viivad teiega läbi fittingu ja pakuvad just teile sobiva golfivarustuse Nike valikust. Pakume poes kõige uuemat Nike riietust ja jalanõusid, täpselt selliselt nagu Rory McIlroy või Tiger Woods neid tuurivõistlustel kannavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

PÜHAPÄEVAL TOIMUB RMK KÕRVEMAA KEVADJOOKS

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus