Sportlandis on rattad valla | Sportland Magazine

Jaga „Sportlandis on rattad valla“

Sportlandis on rattad valla

Kevad on imeline aeg, sest lõpuks piilub pilve tagant päike, päevad on pikemad ja loomulikult – saab rattad jälle alla! Sinu valik on, kas lased valla oma jalgratta, tõuksi või hoopis rulluisud. Kui Sul aga oma ratastega sõiduvahendit ei ole või tahaksid midagi uut proovida, siis on sinu ees selle kevade suurimad bestsellerid Sportlandist. Milline on sinu valik?

LASTERATTAD BOTTECCHIA 033 JA BOTTECCHIA 032

20ne tolliste ratastega jalgrattad on mõeldud 4-7-aastastele lastele. Mõlemad sõiduvahendid on kerge alumiiniumraamiga ja kuue käiguga. Poiste rattal on lisaks esiamort, mis võimaldab ka mitmekesisel maastikul lihtsamalt liikuda. Tüdrukute ratas on olemuselt pigem linnaratas ning sellele on lisatud pakiraam ja esikorv. Täishind 329€.

LINNARATAS BOTTECCHIA 212

Täiskasvanutele mõeldud itaaliapärase disaini ja kvaliteediga linnaratas sobib liikumiseks eelkõige linnatänavatel. Samas loovad kerge alumiiniumraam, seitse käiku ja hea veerevus kõik eeldused sõitmiseks ka kõvematel kruusa- ja metsateedel. Esi- ja tagumised pakiraamid, lisatuled, madal raam ning pehme sadul teevad sellest mudelist suurepärase liikumisvahendi nii vabal ajal kui ka tööle-koju sõitmiseks. Täishind 449€.

MAASTIKURATAS BOTTECCHIA 109

Sportlandi klientide vaieldamatu lemmik! Alumiiniumraam, esiamort ning ketaspidurid tagavad võimaluse liikuda erineval maastikul. Muidugi võib seda ratast kasutada ka linnas sõitmiseks, aga parimad omadused tulevad eeskätt välja ikkagi kruusa- ja metsateedel. Ratas sobib ka algajale rattasõitjale, kes soovib end proovile panna lihtsamatel maastikumaratonide distantsidel. Täishind 499€.

CRISP 3WHEEL SCOOTER LED

See tõukeratas on hea valik lapse kõige esimeseks tõuksiks, sest kolm ratast aitavad väikesel sõitjal tasakaalu hoida. Värviliselt vilkuvad tuled pöörlevates ratastes teevad sõitja nähtavaks ja lisavad kindlasti rõõmu ja elevust igasse läbitavasse kilomeetrisse. Täishind 39,95€.

STUNT TBA

Stunt TBA on moodne ja funktsionaalne kruiiserite klassi kuuluv tõukeratas. Selle suuremad rattad teevad sõitmise ja manööverdamise kergemaks ja stabiilsemaks, samuti lihtsustavad need liikumist ebatasasemal teel. Kaasaegne peidetud kokkuvoltimise süsteem on väga mugav ja praktiline. Tõuksi juurde kuuluvad ka reguleeritava kõrgusega juhtraud ja üle tagumise ratta ulatuv pidur. Viimane on vihmaga ja märjal teel sõites ühtlasi porikaitsme eest. See tõuks on väga mugav ja praktiline abivahend lühemate vahemaade läbimiseks. Täishind 109,95€.

CRISP SWITCH

Trikitõukeratas alustavale noorele sõitjale. Monoliitkere, metallsisuga rattad, ilmastiku kindlad rattalaagrid on märksõnad, mis seda tõuksi iseloomustavad. Teisisõnu on sel olemas kõik vajalik, et saaks selgeks õppida esimesed trikid. Boonuseks on lahe värvivalik nii poistele kui ka tüdrukutele. Täishind 139,95€.

K2 B RAIDER JA MARLEE PRO

Vahvad laste rulluisid esimesteks sõitudeks. Kuna saapa suurust saab reguleerida viie numbri võrra, on see ka praktiline valik, sest lapsed kasvavad ju meeletu kiirusega. K2 patendeeritud softboot tehnoloogia tagab sõitjale täieliku mugavuse. Pehme seguga rattad haakuvad hästi ja turvaliselt ka kehvemal ja mustemal pinnasel, neelates endasse sõidu ajal pinnase konarusest tekkiva vibratsiooni. Lahedad värvid ja kiirkinnitused teevad kasutamise mugavaks. Täishind 99,95€.

K2 M F.I.T. ja ALEXIS 80 PRO

Treeningrulluisud alustavale sõitjale. Uiskudel on komposiitraam, K2 abec 5 laagrid ning 80 mm suurused rattad. See kombinatsioon teeb rulluisutamisega tutvumise võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Tänu softboot tehnoloogiale istuvad uisud jalas hästi. Rattad on pehme seguga, haakudes kergelt ka kehvema pinnasega ja neelates võimaliku vibratsiooni. Tänu kiirkinnitustele on uiske lihtne jalga panna ja ära võtta. Lisapunkti saavad rulluisud trendikate värvide eest. Täishind 129,95€.

K2 EXO 6.0

Head ja mugavad rulluisud nendele, kes panevad rullid alla esimest korda või nendele, kes pärast pikka pausi taas rulluisutamisega tegelema hakkavad. Saapad on traditsioonilise paelutusega ja mugavad, rattad ja laagrid on kvaliteetsed. Kõik see aitab igal harrastajal mõnusalt ja turvaliselt kilomeetreid koguda. Täishind 99,55€.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Kuidas valida sobivat suusavarustust?

Ootamatult süllekukkunud talv meelitab suusaradadele nii kogenuid kui ka neid, kes käisid lumel viimati koolipõlves. Milliseid suuski valida? Mis valemiga…

Mille järgi valida talvesaapaid?

Kvaliteetsed, soojad ja mugavad saapad on talvel hädavajalikud. Eriti meie kliimas, kus ettearvamatud ilmastikuolud võivad vahelduda krõbedast külmast lörtsi ja…

Järgmine postitus:

Martin Veisman: väga palju häid mõtteid tuleb õues liikudes!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus