Team Sportland | Sportland Magazine

Jaga „Team Sportland“

Team Sportland

MĂ€letan hĂ€sti oma esimest töönĂ€dalat Sportlandis. See oli 2015. aasta kevadel, kui ĂŒritusturundusjuht Margus saatis aasta spordiĂŒrituste kalendri ja info. Seal olid kirjas kĂ”ik Eesti suurimad rahvaspordiĂŒritused, kus Sportlandi töötajad saavad tasuda osaleda. Sain teada, et kĂ”igile, kes osalevad aasta jooksul vĂ€hemalt kaheksal spordiĂŒritusel, on vĂ€lja pandud auhind. Lisaks toimus omavaheline vĂ”istlus ja kĂ”ige rohkem distantse lĂ€binud Sportlandi töötajad said eriti hĂ€sti premeeritud. Avasin Marguse e-kirja sel Ă”htul oma kĂŒmme korda ja ei suutnud Ă€ra imestada, kui Ă€gedasse ettevĂ”ttesse olen sattunud: saan kĂ€ia ĂŒritustel ning aasta lĂ”pus edastatakse selle eest veel tĂ€nusĂ”nad koos vĂ€lja teenitud auhinnaga.

See tunne pole 1,5 aastaga grammigi muutunud. Olen endiselt veendunud, et vĂ”imalus kogeda vĂ”imsaid emotsioone ning Team Sportlandi kuulumise uhket tunnet on ĂŒks suurimaid motivaatoreid, mille toel ka igapĂ€evatöös endast alati maksimum anda. Olen tĂ€nu nn Sportlandi ĂŒritustele hakanud taas eri spordialadega tegelema ja olenemata sellest, kui raske on rajal, on finiĆĄijoone ĂŒletamine alati vĂ”imas. Olen ĂŒritustel lĂ€hemalt tutvunud paljude töökaaslastega ning tĂ”den iga pĂ€ev, et mul on au töötada koos vĂ”rratute ja aktiivsete inimestega!

Sportlandi inimesed spordivad ise ja aitavad ka teistel ennast hĂ€sti tunda, kui Sportlandi telgiga ĂŒritustel vĂ€ljas on. Edasi rÀÀgivad mĂ”ned neist juba enda eest ise!

Roger Rooma, Ülemiste Sportland

Roger Rooma
Roger Rooma

Ma ei mĂ€leta, mis oli esimene ĂŒritus, millest osa vĂ”tsin, aga tean, et tegin seda lisaraha teenimise eesmĂ€rgil. NĂŒĂŒd kĂ€in ĂŒritustel pigem selleks, et saaksin olla osa lahedast rÔÔmsameelsest pundist. Sportlandi pundist, kes ei vĂ”ta vaevaks sĂ”ita laupĂ€eva hommikul teise Eesti otsa, vedada kaasa pere ja sĂ”ita lastega lĂ€bi vĂ”istlusrajad, kasvatades nĂ”nda uut aktiivset pĂ”lvkonda.

Kahte samasugust ĂŒritust pole veel olnud. Alati on midagi teistmoodi, olgu selleks rasked ilmastikuolud, mis teevad kogu EXPO-ala ĂŒhes tĂŒkis hoidmise keeruliseks, huvitavad kliendid ja/vĂ”i teenindajad.

Üritused on suur sÔÔm rÔÔmu ja hĂ€id emotsioone. Siiras naeratus ja tĂ€nulikkus, kui oled kedagi vĂ€heselgi mÀÀral aidata saanud – nĂ€iteks purunenud sisekummi vahetusega, mis laseb sĂ”itu jĂ€tkata – vĂ”i autoaknast hĂŒĂŒtud julgustavad sĂ”nad: „Oled tubli, jaksad lĂ”puni!Ëź

Taivo Pallotedder, Zeppelini Sportland

Taivo Pallotedder
Taivo Pallotedder

Esimese rahvaspordiĂŒrituse raja lĂ€bisin 1994. aastal, kui suusatasin Tartu maratonil. SeejĂ€rel olen regulaarselt osa vĂ”tnud vĂ€ga paljudest ĂŒritustest. Sportlandis töötamise suurim boonus ongi vĂ”imalus osaleda vĂ€ga paljudel spordivĂ”istlustel, nii tööd tehes kui ka sportides. KĂ”ige rohkem emotsioone finiĆĄis on pakkunud seiklusspordivĂ”istlused ja rasked triatlonid. Endise talisportlasena on minu lemmikuks jÀÀnud Tartu suusamaraton, kus osalen Ă”ige pea juba 20. korda. Samuti osalen meelsasti KĂ”rvemaa nelikĂŒritusel, sest sealsed rajad ja distantsid on jĂ”ukohased kĂ”igile harrastussportlastele.

Kristin Karp, Ülemiste Sportland

Kristin Karp
Kristin Karp

Üritused annavad vĂ”imaluse tunda end vabamalt kui kaupluse seinte vahel. Tihti toimuvad need ka teistes linnades, nii on hea kodust eemale saada. Ei oska kuidagi sĂ”nadesse panna seda emotsiooni, mille sealt saab! Ümberringi rÔÔmsate nĂ€gudega sportlased ja mina saan pakkuda neile midagi, et nende sooritust toetada! Lihtsalt imeline!

Paratamatult tekib soov tuhandete inimestega spordirajal ĂŒhineda ja Ă”nneks tihti see ka Ă”nnestub. Minu kindel lemmik on Tartu maratoni kuubik, kus on alati super seltskond. VĂ€ga tore on nĂ€ha ka kolleege ja sĂ”pru teisest linnast.

Merili Saage, Tartu Kaubamaja Sportland

Merili Saage
Merili Saage

Olen jooksmisega tegelenud umbes kuus aastat, kuid alles paar aastat tagasi avastasin jooksuĂŒritused. Need motiveerivad mind rohkem treenima ning tekib hasart jĂ€rjest paremaid tulemusi saavutada. JooksuĂŒritused pole ainult motivatsioonipakett, vaid annavad alati hea enesetunde, aitavad vabaneda pingetest ja unustada argielu! VĂ€ga oluline on muidugi ka see, kellega koos joosta. Meil on ajaga vĂ€lja kujunenud oma seltskond: energilised, sportlikud ja igati suurepĂ€rased Sportlandi inimesed, kellega koos on puhas rÔÔm ĂŒritustel osaleda. Mina toon vĂ€lja Rakveres toimuva ööjooksu, mis on kujunenud mu lemmikuks mĂ”nusa atmosfÀÀri tĂ”ttu.

Oliver Reinaas, Ülemiste Sportland

Oliver Reinaas
Oliver Reinaas

2016. aasta kevadel kutsus hea tuttav mind tööle Tartu rattarallile. Pidime panema ĂŒles Sportlandi telgi ja kohale toimetama tooted. Kogu Tartu ĂŒritus Sportlandiga kulges vĂ€ga huvitavalt, proovisin aidata klienditeenindajaid ja mehaanikuid ning tĂ€nu aktiivsusele tekkis hiljem vĂ”imalus minna tööle Ülemiste Sportlandi. Töö Sportlandis annab vĂ”imaluse mööda Eestit ringi sĂ”ita, kĂ€ia spordiĂŒritustel ja samal ajal tööd teha, mis on spordist huvituvale noorele ideaalne.

SpordiĂŒritustest on peaaegu alati vĂ”imalus ka ise osa vĂ”tta, Sportlandi töötajatele on osalemine tasuta. NĂ€iteks Tartu rulluisumaratonist jĂ€id mulle meeletult head emotsioonid, tĂ€nu millele ostsin rulluisud ja kĂ€in iga nĂ€dal trenni tegemas.

Karolina Zagorovskaja, Viru Sportland

Sportlandis olen töötanud ligi neli aastat, millest kolmel ja poolel olen vĂ”tnud osa erinevatest spordiĂŒritustest. Mulle meeldib spordiĂŒritustel osaleda, sest see annab positiivse laengu ja vahelduseks poemelule saab ennast proovile panna teises keskkonnas. Meil on tekkinud vĂ€liĂŒrituste tiim, mis on nagu perekond. VĂ€ga tore on kohata inimesi, kes soovivad anda killukese endast. Meeldib ka see, kui liitub uus inimene, keda vĂ€lja koolitada. Igal ĂŒritusel pĂŒstitame eesmĂ€rgid, mida saavutada, see tekitab hasarti. KĂ”ige rohkem meeldib mulle auto24 Rally Estonia ning SEB Tallinna maraton, sest tööd tehes saad ka sportlastele kaasa elada.

Vasakult Eneli Erme ja Karolina Zagorovskaja
Vasakult Eneli Erme ja Karolina Zagorovskaja

Eneli Eerme, Ülemiste Timberland

Esimest korda vĂ”tsin Sportlandi vĂ€liĂŒritusest osa umbes kolm aastat tagasi ja minu mĂ€letamist mööda oli tegemist Eesti-Hollandi jalgpallimĂ€nguga. Sellest ajast olen regulaarselt igal vĂ”imalusel ĂŒritustel kohal olnud. VĂ€ljas kĂ€in tööl sellepĂ€rast, et see on hea vaheldus igapĂ€evatööle ja kuna ĂŒritustel töötavad vĂ€ga Ă€gedad inimesed, kĂ€ib meil alati töö ja lĂ”bu koos – mis nii viga tööd teha! Parimad on muidugi suurĂŒritused, millega kĂ€ib kaasas tohutu melu ja rahvamass, eesmĂ€rgid on suured ja soov neid tĂ€ita veel suurem. Maijooks, SEB Tallinna maraton ja auto24 Rally Estonia on kujunenud kindlateks lemmikuteks, millest alati osa soovin vĂ”tta. Seega, kĂ”ik, kes vĂ€hegi armastavad inimestega suhelda, sportida ja uusi tuttavaid leida, tulge Sportlandi ĂŒritustele!

Tekst: Nelli Nilson, Sportland Eesti ASi teenindusjuht

Fotod: Krissi KÔrv/Sportfoto.com/Sportland/erakogud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

JĂ€rgmine postitus:

Ekstreemsportlaste Meka Spot of Tallinn

Edasi skrollides kuvatakse jÀrgmine postitus